Новини

12Грудня
7 причин навчатись в Польщі

Для української молоді Польща стала найпопулярнішою країн, де вони прагнуть здобути вищу освіту за кордоном. Розглянемо детальніше, які причини спонукають наших абітурієнтів і студентів їхати на навчання в Польщі?

Детальніше
06Грудня
Новорічна акція!

Новий Рік та Різдвяні свята вже незабаром. Як що року, ОсвітаПоль оголошує святкову «новорічну акцію» та надає знижку у розмірі 1000 грн

Детальніше
01Грудня
Вступ 2017 – вища спортивна освіта в Польщі

ОсвітаПоль» для Вступної кампанії-2017 представляє нову освітню пропозицію – Університет спортивної освіти у Варшаві. 

Детальніше
23Листопада
Розважайся та вивчай польську в Карпатах – зимовий табір 2017

Пропонуємо Вашій увазі освітній курс по вивченню польської мови в Карпатах – розважально-навчальний табір, де підлітки віком 14-17 років зможуть поєднати корисне з приємним.

Детальніше
18Листопада
Успішне завершення всеукраїнського туру: результати та висновки експерта

В жовтні – перших числах листопада 2016 року в найбільших містах України пройшли зустрічі з експертом із польської освіти Русланом Сорокою на тему «Все про навчання в Польщі».

Детальніше
01Листопада
Знижка 1000 грн на послуги Програми ОсвітаПоль!

Лише до 18 листопада 2016 року Програма «ОсвітаПоль» надає знижку у розмірі 1000 грн на власні послуги* на Вступну Кампанію-2017. Пропозиція актуальна для пакетів «Стандарт», «Економ» та професійно-технічної освіти.

Детальніше
13Жовтня
Зустріч із фахівцем з питань польської освіти Сорокою Р.О. в містах України

Якщо Ви готуєтесь до вступу у польський ВНЗ, плануєте чи тільки збираєтесь прийняти остаточне рішення, інформаційні зустрічі з експертом галузі будуть дуже доречними. Сорока Руслан Олександрович – засновник Польсько-української програми навчання, як ніхто інший знає відповіді на всі питання, що турбують абітурієнтів, їх батьків.

Детальніше
07Вересня
Все про навчання в Польщі!

Зустріч з директором Програми ОсвітаПоль, Сорокою Р.О. в Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську.

Детальніше
27Травня
Навчання в Польщі: співпрацюйте з професіоналами

В травні 2016 року Польсько-українська програма «ОсвітаПоль» провела тренінг в Польщі для своїх співробітників, з метою підвищення рівня їх кваліфікації.

Детальніше
15Травня
ІІ етап – подача документів до ВИШів

Наближається найбільш складний та відповідальний етап Вступної кампанії 2016 - реєстрація та подача оригіналів документів до обраних польських ВИШів.

Детальніше
28Квітня
Як майбутнім студентам отримати візу до Польщі?

Візове питання щороку заважає українській молоді, яка прагне здобути освіту в Польщі. І хоча бюрократія та корумпованість влади ні для кого не є секретом, все ж часто руки опускаються, коли ситуація доходить до абсурду.

Детальніше
22Квітня
Вступ 2016: що обирають українці?

Хоча вступна кампанія-2016 перебуває ще розпалі, вже можна робити перші висновки і спостерігати тенденцію до серйозного збільшення інтересу в української молоді до державних вищих навчальних закладів Польщі. 

Детальніше
Відповідь на актуальні питання польської освіти в інтерв’ю з засновником Програми «ОсвітаПоль»

Не так давно журналісти «5 каналу» відвідали столицю Польщі й особисто поспілкувалися з засновником та генеральним директором Польсько-української Програми «ОсвітаПоль» - Русланом Сорокою.

Детальніше
21Березня
Ціни продовжують знижуватись: перелік наступних університетів

Повальне зниження цін на навчання в польських вузах для іноземців зачепило не лише приватні закладі, а й найпрестижніші державні університети. Ми вже писали про знижки в лідируючому виші Польщі – Ягелонському університеті, що знаходиться у місті Краків. Цього разу познайомимо вас зі спокусливими цікавими пропозиціями інших топових вишів Польщі.

Детальніше
14Березня
Навчання в ТОП-ових університетах Польщі стає доступнішим

Цікавою та дуже привабливою пропозицією для українців стає польська вища освіта від топових навчальних закладів Польщі.

Детальніше
29Лютого
Профтехучилища Польщі – гарна альтернатива вищій освіті

Все більшої популярності останнім часом набуває ексклюзивна освітня пропозиція від «ОсвітаПоль» - професійно-технічна освіта у Польщі. 

Детальніше
15Лютого
Польські вузи знижують ціни на навчання в Польщі

Навчання в польщі стає доступнішим! Враховуючи непросту ситуацію, що склалася в нашій країні, польська нація, зокрема польські вузи, дійсно намагаються підтримати українців на їх шляху до європейського суспільства. 

Детальніше
08Лютого
Відкриття нових філій ОсвітаПоль

Спрямованість нашого суспільства до європейських цінностей, актуальність польської освіти серед української молоді та її прагнення до кращого перспективного майбутнього сприяють динамічному розвитку освітньої програми «ОсвітаПоль».

Детальніше
13Січня
10 найпопулярніших польськьких університетів за версією «ОсвітаПоль».

Часто консультанти "ОсвітаПоль" чують такі запитання: "Який ВНЗ найпопулярніший?", "Який ВНЗ найпрестижніший?", "Який ВНЗ користується найбільшим попитом?".

Детальніше
01Грудня
Передноворічний подарунок від «ОсвітаПоль» - 50 євро!

Новий рік – час подарунків, сюрпризів та, звісно, знижок. Згідно з щорічною доброю традицією, «ОсвітаПоль» також підготувала подарунок своїм клієнтам

Детальніше
Все про навчання в Польщі з Ігорем Кондратюком

В кінці жовтня до варшавського офісу «ОсвітаПоль» завітав відомий український продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк. Приємне гостювання тривало декілька днів, за які знаний український шоумен встиг на власні очі переконатися в тому, як живеться і навчається в Польщі українським студентам разом із Програмою «ОсвітаПоль».

Детальніше
28Жовтня
Нові освітні пропозиції на 2016 рік

Польсько-українська програма «ОсвітаПоль» розширює перелік освітніх пропозицій на Вступну кампанію 2016. Ми радо відкриваємо новий освітній напрямок – Вроцлав, один з академічних центрів польської освіти, та пропонуємо на вибір один з чотирьох престижних солідних університетів цього міста.

Детальніше
28Жовтня
Відкриття регіонального філіалу у Вінниці

19 жовтня 2015 року відбулося урочисте відкриття довгоочікуваного філіалу «ОсвітаПоль» у місті Вінниця. Це була відповідь на численні звернення наших теперішніх і потенційних клієнтів та на потребу у відкритті нового повноцінного регіонального представництва у центральній частині України.

Детальніше
01Жовтня
Як не потрапити в халепу, вступаючи до польського вишу

Сьогодні на освітньому ринку України з’явилось достатньо багато фірм та організацій, які пропонують українцям європейську освіту в Польщі. Більшість із них не є компетентними у цьому питанні або просто відверті шахраї, хоча зовні виглядають дуже солідно, черпаючи інформацію у своїх досвідчених конкурентів. Та, на жаль, не все так просто. 

 

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!