Новини

23Вересня
Нові розцінки на вступну кампанію - 2016

Доводимо до відома наших потенційних клієнтів та майбутніх учасників Програми, що на вступну кампанію 2016 року «ОсвітаПоль» змінює вартість своїх послуг. Враховуючи неодноразові звернення бажаючих приєднатися до нашої Програми та розуміючи складну економічну ситуацію в Україні, ми вирішили піти на зустріч нашим клієнтам та знизити вартість послуг.

Детальніше
06Вересня
Підсумки вступної кампанії 2015

Вступна кампанія 2015 успішно завершилася, подарувавши сотням студентів з України шанс на європейське майбутнє. ОсвітаПоль щиро вітає всіх студентів, які успішно вступили до кращих рейтингових ВНЗ Польщі.

Детальніше
03Вересня
Нова пропозиція для абітурієнтів - Ягелонський університет

Польсько – Українська програма «ОсвітаПоль» починаючи від вступної кампанії 2015 року надає можливість навчання в одному з найвідоміших університетів в Європі, який у 2014 році відсвяткував своє 650-річчя – Краківському Ягелонському університеті.

Детальніше
25Травня
Ефективне вивчення польської мови на інтенсивних курсах у Варшаві

Безумовно, для того, щоб здобути освіту в Польщі або знайти гарну високооплачувану роботу, потрібно достатньо володіти польською мовою. Постає питання, як і де можна швидко та ефективно вивчити польську ще й за розумні кошти?

Детальніше
18Травня
Детальніше
16Квітня
Відтепер українські cтуденти зможуть самостійно заробляти на навчання в Польщі

Міністерство праці в Республіці Польща цими днями закінчує роботу над законом, який дозволить українським студентам вже з першого травня цього року офіційно працювати цілий рік без жодних додаткових дозволів, повідомляє Польське радіо.

Детальніше
18Березня
Новий офіс «ОсвітаПоль» в Одесі

Зважаючи на велику і постійно зростаючу популярність «ОсвітаПоль» по всій Україні, регіональний філіал Програми в Одесі переїхав до нового офісу, що знаходить майже в самому центрі міста.

Детальніше
04Березня
«5 канал» в гостях у «ОсвітаПоль» в Польщі

З 19 по 21 лютого в генеральному офісі «ОсвітаПоль» у Варшаві ми приймали гостей – журналістів «5 каналу». Упродовж цих трьох днів наші українські візитери мали можливість детально ознайомитись із робочим процесом Програми, переконатися в результативності дій наших координаторів, турботливому піклуванню над студентами та чисельних перевагах польської освіти. 

Детальніше
17Лютого
Академія Економіки в Радомі – доступне якісне навчання в Польщі.

Сьогодні, коли наша країна стоїть на шляху до євроінтеграції, як ніколи важливо отримати якісну сучасну європейську освіту, але за демократичною ціною. Адже багато батьків і абітурієнтів, обираючи ВНЗ, дуже серйозно та вдумливо підходять до цього питання. На вагах сумнівів стоїть багато чинників, але найважливіші з них, це якість освіти та авторитет університету, затребувана і актуальна спеціальність, доступність навчання та проживання.

Детальніше
29Грудня
50% знижки на навчання в політехнічному університеті!

Втілюйте мрії про європейську освіту в Польщі в реальність разом з унікальною польсько-українською Програмою «ОсвітаПоль» та отримайте свій унікальний шанс навчатись у провідному престижному вищому навчальному закладі Ченстоховському політехнічному університеті зі знижкою в розмірі 50%.

Детальніше
01Грудня
Карта студента « ОсвітаПОЛЬ - Асистент » - доказ нашої турботи

Програма ОсвітаПОЛЬ з радістю сповіщає своїх абітурієнтів, що, починаючи з вступної кампанії 2014 року, ви отримуєте ще більше переваг.

Детальніше
Бакалаврат у Польщі – Магістратура в США

Відбувся завершальний етап переговорів між ОсвітаПОЛЬ і Northeastern Illinois University (NEIU)

Детальніше
17Липня
Польський Освітній фонд «PERSPEKTYWY» вручив Сертифікат якості Програмі ОсвітаПОЛЬ

Зустріч з заступником директора ОсвітаПОЛЬ на першому каналі Українського Національного Радіо

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!