
Не дивлячись на те, що Україна і Польща - сусідні держави, відмінностей між системами освіти в обох країнах більш ніж достатньо.

Швидкість і легкість адаптації до нової країни, іншомовного оточення й навчального закладу напряму залежить від того, наскільки добре першокурсник володіє польською мовою. Навіть якщо ви вступайте на спеціальність з англійською мовою викладання, все ж польська вам знадобиться в деканаті, у магазинах, транспорті та навіть у розважальних закладах.

ХАРЧУЄМОСЬ ПРАВИЛЬНО - ПІДТРИМУЄМО ІМУНІТЕТ

РОЗВІНЧУЄМО МІФИ ТА ПОБОЮВАННЯ

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА

Якщо вас цікавить освіта в Польщі, не обов’язково чекати закінчення 11 класу — польські ліцеї та технікуми радо відчиняють свої двері для українців. Маючи на руках свідоцтво про повну середню освіту після закінчення 9 класу, ви можете продовжити навчання в Польщі безкоштовно!

«ОсвітаПоль» вітає всіх учасників Вступної кампанії 2020, які разом із Програмою успішно вступили до університетів Польщі та розчали захоплюючий етап свого життя!

Якщо вас цікавить навчання в Польщі, то вибір навчального закладу є важливим питанням, до вирішення якого варто підійти розважливо. Спробуємо розібратись, у чому різниця між приватними та державними вузами і в чому полягають переваги кожного з них.

У поданих нижче відео молоді люди діляться своїм досвідом вступу до польського ВНЗ, враженнями від цього процесу. Відверта розмова та непідробні емоції героїв відео будуть корисними для кожного, хто стоїть на порозі самостійного життя, обираючи для себе напрямок.

Привабливі та доступні освітні пропозиції польських вузів-партнерів, що заслуговують на вашу увагу!

З 25 травня всі представництва "ОсвітаПоль" в Україні та Польщі відкриті для відвідувачів.


Колектив «ОсвітаПоль» щиро вітає Вас зі світлим святом Христового Воскресіння.

Безкоштовні освітні пропозиції на всіх факультетах. Для творчих та активних абітурієнтів. Прийом заявок до 22 травня.

Щоб попередити поширення епідемії коронавірусу в країні, 31 березня уряд Польщі оголосив про нові правила поведінки на карантині. Що заборонили жителям Польщі та які є обмеження?

Шановні абітурієнти!
Ми розуміємо, що ви хвилюєтесь щодо того, як відбуватиметься вступна кампанія цього року у зв’язку із запровадженим карантином. Яка ситуація в Україні та Польщі? І як це може вплинути на ваш майбутній вступ?

Нові освітні пропозиції від Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві: нові факультети, безкоштовні курси та стажування за кордоном.


Протягом 3-5 років навчання в Польщі українські студенти поступово адаптуються до міста, в якому вчаться. Тут вони обживаються, знайомляться з оточенням, знаходять першу роботу та починають розвиватись професійно.

З 12 березня на всій території України запроваджено карантин, який діятиме щонайменше до 3 квітня. Він передбачає призупинку освітнього процесу, роботи розважальних центрів, кінотеатрів тощо.

ІТ-спеціальності знаходяться сьогодні у топі вакансій від роботодавців у різних сферах економіки, а відрізняються вони серед інших стабільно високою заробітною платнею.

Навчання в Польщі передбачає поїздки студентів чи їх батьків з України до Польщі й навпаки. Розглянемо, як можна зекономити на таких подорожах, щоб студенти мали змогу частіше навідуватись додому.

Після того як абітурієнт з батьками визначаться з навчальним закладом, факультетом та спеціальністю, постає питання місця проживання на час навчання.

Стоячи на порозі дорослого життя та усвідомлюючи всю відповідальність, молодій людині досить важко обрати майбутню професію. На рішення впливають багато чинників, у тому числі престижність та популярність певних професій, прагнення батьків та родичів, фінансове становище родини, думки друзів й інше.