Безкоштовні освітні пропозиції на всіх факультетах. Для творчих та активних абітурієнтів. Прийом заявок до 22 травня.
Щоб попередити поширення епідемії коронавірусу в країні, 31 березня уряд Польщі оголосив про нові правила поведінки на карантині. Що заборонили жителям Польщі та які є обмеження?
Шановні абітурієнти!
Ми розуміємо, що ви хвилюєтесь щодо того, як відбуватиметься вступна кампанія цього року у зв’язку із запровадженим карантином. Яка ситуація в Україні та Польщі? І як це може вплинути на ваш майбутній вступ?
Протягом 3-5 років навчання в Польщі українські студенти поступово адаптуються до міста, в якому вчаться. Тут вони обживаються, знайомляться з оточенням, знаходять першу роботу та починають розвиватись професійно.
З 12 березня на всій території України запроваджено карантин, який діятиме щонайменше до 3 квітня. Він передбачає призупинку освітнього процесу, роботи розважальних центрів, кінотеатрів тощо.
ІТ-спеціальності знаходяться сьогодні у топі вакансій від роботодавців у різних сферах економіки, а відрізняються вони серед інших стабільно високою заробітною платнею.
Навчання в Польщі передбачає поїздки студентів чи їх батьків з України до Польщі й навпаки. Розглянемо, як можна зекономити на таких подорожах, щоб студенти мали змогу частіше навідуватись додому.
Після того як абітурієнт з батьками визначаться з навчальним закладом, факультетом та спеціальністю, постає питання місця проживання на час навчання.
Стоячи на порозі дорослого життя та усвідомлюючи всю відповідальність, молодій людині досить важко обрати майбутню професію. На рішення впливають багато чинників, у тому числі престижність та популярність певних професій, прагнення батьків та родичів, фінансове становище родини, думки друзів й інше.
Безвізовий режим України з Євросоюзом дає можливість туристам та людям у справах відвідувати Європу на термін до 90 днів, а отже, для студентів, які проходять навчання в Польщі, це не підходить. Їм потрібно відкривати студентську візу, яка має термін дії 1 рік.044) 584-49-26
Одне з найважливіших питань для батьків та абітурієнтів – це вартість навчання в Польщі та, власне, вартість проживання, харчування в цій країні для студентів.
«Найкраще підготувати наших випускників до їх майбутньої кар’єри, постійно модернізуючи навчальні технології та адаптуючи програму до мінливого світу» - це місія, яку наслідує Академія VISTULA.
А чи знаєте ви, що у Польщі серед іноземних бізнесменів найбільшу частку складають громадяни України? Такі дані повідомляють аналітики, орієнтуючись на офіційну статистику Управління соціального страхування в Польщі (ZUS).
Завершується реєстрація на освітній тур університетами Польщі, який відбудеться 07-10 травня 2020 року. Залишилось кілька місць. Можливо, вони ваші?
Дефіцит медичного персоналу в Польщі та великий попит на дані послуги призвели до того, що ця країна охоче приймає на легальну роботу лікарями, фельдшерами, санітарами іноземців, особливо українців.
Щороку Університету бізнесу у Вроцлаві пропонує знижку на навчання та безкоштовні підготовчі курси польської та англійської мови для своїх перших абітурієнтів. Цей рік не став виключенням. Умовою участі в акції є подача попереднього пакету документів, реєстрація у вузі та оплата за рік чи семестр навчання до 31 березня 2020 року.
На плечі випускників по закінченню школи падає важкий тягар, адже потрібно не лише гарно скласти іспити, не осоромитись перед вчителями, батьками й знайомими, а ще й обрати навчальний заклад для подальшого навчання і, головне, обрати майбутню професію.
Європейський Союз на сьогодні є одним зі світових лідерів у підготовці кваліфікованих кадрів, особливо професійно-технічних спеціальностей. Таким успіхом система європейської освіти завдячує саме дуальному навчанню, засновником якого стала Німеччина.
Ченстоховський політехнічний університет – це державний виш, що є потужним науковим центром Польщі, визнає вагомий вплив на розвиток європейської освіти й науки в цілому.
Сьогодні вища освіта в Польщі є затребуваною не лише серед громадян цієї країни, а й серед іноземців. Останніх особливо приваблює якість освіти, відносно доступна вартість навчання та проживання. Але головне те, що польська освіта повністю відповідає вимогам сучасного ринку праці.
Одна з відмінностей польської системи вищої освіти від української полягає в тому, що набір до вузів відбувається двічі на рік: головний і додатковий (зимовий). Додатковий набір робить навчання в Польщі ще більш привабливим та доступним.
Підробіток під час навчання для студента в європейських вузах – це норма. Так молоді люди заробляють на власні студентські потреби, заводять корисні знайомства, розвивають у собі такі важливі якості як організованість, цілеспрямованість, працелюбність, уміння розпоряджатися часом та фінансами.
Щодня Польсько-українська програма «ОсвітаПоль» розвивається та вдосконалює свій сервіс на користь учасників, щоб ставати ще ближчими, зручнішими для вас! Так, у Харкові регіональне відділення Програми змінило адресу, щоб запропонувати клієнтам комфортний просторий офіс, що знаходиться поруч із консульством Республіки Польща.