Професійно-технічна освіта в Польщі

Професійно-технічна освіта в Польщі!

Бажаєш отримати високооплачувану роботу в Європі? Разом із Програмою «ОсвітаПоль» отримай технічну освіту у Польщі та заробляй навіть у середньому 1000 євро на місяць!

Відтепер кожен бажаючий українець, який дбає про своє майбутнє, має можливість отримати професійно-технічну освіту в Польщі в середньому за 35 євро на місяць.

Дуже поширеним і популярним серед молоді в Європі, зокрема і в Польщі, є отримання професійної освіти в профтехучилищах, які являють собою базову професійну школу.

Навчання триває один або два роки, в результаті чого студент отримує диплом техніка або кваліфікованого працівника з професій, які найбільш затребувані і необхідні на європейському ринку праці.

Переваги професійно-технічної освіти в Польщі.

Ціна.

У більшості профтехучилищах Польщі навчання безкоштовне.

Термін навчання.

Суттєвою перевагою професійно-технічної освіти є її невеликий термін навчання. Усього за 1 рік навчання студент отримує диплом кваліфікованого працівника. Після дворічного навчання в училищі студент отримує диплом техніка, затребувану спеціальність та можливість високооплачуваного працевлаштування!

Перспективи.

Вже багато років прослідковується тенденція до щорічного зростання попиту на кваліфікованих фахівців на польському, європейському, а особливо німецькому ринку праці. Європейське суспільство в основному спрямоване на отримання вищої освіти та, так званої, «офісної роботи».

Тим часом економіка вкрай потребує робочих рук та фахівців із таких спеціальностей як: механік, інформатик, технік, масажист, косметолог, перукар, медсестра, асистентів стоматолога, зварювальник, будівельник, вихователь та багато інших.

Маючи дану професію та польський диплом, можна легко знайти високооплачувану, а головне - ЛЕГАЛЬНУ роботу в Польщі, Німеччині та інших країнах ЄС. При цьому варто зазначити, що заробітна плата кваліфікованих фахівців може складати 1000 євро на місяць, а в багатьох випадках - більше!

Професійно-технічна освіта. Термін навчання 1-2 роки.

Гігієнічна стоматологія безкоштовно

Професія стоматолог-гігієніст існує в Польщі з 1975 року. Випускники училища затребувані в державних та приватних установах. Професія гігієніста завжди була пов'язана зі спеціальністю пародонту, індивідуальною та груповою профілактикою захворювань зубів, особливо в дитячих садках і школах.

Стоматолог-гігієніст працює безпосередньо з дантистом, здійснює профілактичні та лікувальні процедури, які виконує під наглядом стоматолога. Він зазвичай здійснює: попередню діагностику, здійснює профілактичні та гігієнічні заходи для пацієнтів різного віку, вибір засобів гігієни порожнини рота, дає дієтичні рекомендації, а також виконує професійну чистку зубів: шліфування, полірування, інфільтрацію молочних зубів у дітей, установку на зуби пломб з профілактичною метою та обробку їх фтором. У своїй роботі він використовує сучасне стоматологічне обладнання, яке відповідає найвищим вимогам. Готує пацієнтів для лікування зубів, а також дає рекомендації до і після процедур — в усній чи письмовій формі. Працює зі стоматологом під час надання першої допомоги.

Готує документи для пацієнта, до і після операції. Стоматологічний гігієніст повинен знати закони, постанови Уряду та інші нормативні правові акти, що визначають розвиток охорони здоров'я, що стосуються питань надання стоматологічної допомоги населенню. Крім того він співпрацює з санітарно-епідеміологічною станцією, зуботехнічною лабораторією та радіологічної клінікою. Після закінчення навчання стоматолог-гігієніст отримує необхідні знання та навички для роботи, а також готовий виконувати адміністративну діяльність і вести документацію, пов'язану з роботою стоматологічного кабінету, використовувати комп'ютерні технології та спеціалізовані стоматологічні програми.

Стоматолог-гігієніст готовий працювати в офісах на різних стоматологічних спеціальностях. Цей рід занять вимагає хороших манер, спритності, точності у виконанні своїх професійних завдань. Стоматолог-гігієніст може працювати в стоматологічних кабінетах і клініках з профілактики та надання першої допомоги в школах і дитячих садках. Веде обліково-звітну документацію. Готує документи для електронної радіологічної діагностики в офісі стоматолога, а також складає розклад для прийому пацієнтів. Професійні стоматологи-гігієністи потрібні не тільки в Польщі, але й у багатьох інших країнах.

Назва: стоматологічний гігієніст
Форма навчання: стаціонар
Режим проведення занять: заняття проводяться у будні, принаймні тричі на тиждень з ранку до полудня.
Професія: стоматолог-гігієніст

Здійснення профілактичних та лікувальних процедур у тісному зв'язку зі стоматологією та стоматологічної хірургією, постійна готовність до надання першої стоматологічної допомоги пацієнту і проведення пропаганди здорового способу життя

Предмети:

 1. Економічна діяльність у сфері охорони здоров'я
 2. Стоматологічні загрози для життя і здоров'я
 3. Мова жестів
 4. Іноземна мова в стоматології
 5. Особисті та соціальні комунікації
 6. Вступ в стоматологію
 7. Анатомія, фізіологія
 8. Зміцнення здоров'я та профілактика в стоматології
 9. Принципи та методи профілактики та лікування в стоматології
 10. Профілактична і лікувальна діяльність гігієнічної стоматології
 11. Основи підприємництва

Що вивчають:

 1. організація та контроль заходів з профілактики карієсу (у різних установах, школах і дитячих садках),
 2. виконання комплексу заходів професійної гігієни порожнини рота, зокрема пацієнтам з ортопедичними та ортодонтичними конструкціями в порожнині рота,
 3. установка з профілактичною метою пломб та обробка їх фтором,
 4. чищення зубів з фтором та інші заходи,
 5. ополіскування порожнини рота за допомогою спеціального апарату,
 6. проведення рекламних і пропагандистських кампаній з батьками, опікунами дітей, педагогами та вчителями з питань збереження зубів,
 7. участь у діяльності різних підприємств та установ для збереження здоров'я зубів і порожнини рота,
 8. ведення бізнесу в сфері гігієнічної стоматології,
 9. постійне спостереження за зубами

Бажана посада:

 1. стоматологічні кабінети в державних закладах охорони здоров'я;
 2. приватні клініки;
 3. клініки та стоматологічні клініки;
 4. стоматологічна профілактика здоров'я та надання першої допомоги в школах і дитячих садках
Опікун у будинку соціальної допомоги безкоштовно

Робота опікуна в будинку соціальної допомоги полягає в роботі з людьми, що потребують соціальної підтримки. Випускники здобувають навички у визначенні та оцінці функціонування фізичного, психічного та соціального стану людини, навички догляду за хронічно хворими та людьми, з особливими потребами. Кращі випускники гарантовано працевлаштовуються в Німеччині. Нашими партнерами є багато провідних компаній та установ. Надаємо підтримку випускникам у пошуку постійної та тимчасової роботи, практик та стажувань.

Форма навчання: заочна (заняття один день на тиждень)
Назва: опікун в будинку соціальної допомоги
Ціна: 35 євро в місяць

Предмети що вивчаються:

 1. Основи організації соціального забезпечення;
 2. Біологічні, психологічні та соціальні основи поведінки людини;
 3. Теоретичні основи догляду;
 4. Методологія догляду та підтримки;
 5. Іноземна мова в соціальній допомозі;
 6. Послуги з догляду;
 7. Методи розвитку соціальної активності;
 8. Тренінг соціальних компетенцій
Зубний технік 38 євро в місяць

Зубний технік працює в тісному контакті з лікарем у сфері стоматології департаментів: консервативна стоматологія, стоматологія людського розвитку та стоматологічна хірургія. Специфіка протезно-ортодонтичного лікування полягає в тому, що з урахуванням спеціальності стоматолог проводить діагностику та лікування проекту і виконує всі клінічні заходи. Суттєве значення для цієї обробки має взаємодія лабораторних структур, як стоматологічних, так і ортодонтичних. Домогтися найкращих результатів можна тільки у тісній співпраці спеціаліст- стоматолог з кваліфікованим зубним техніком. Крім того, в хірургічному лікуванні щелепно-лицьовому хірургу часто необхідно працювати з зубним техніком.

Стоматологічна технологія є одним з напрямків, що стрімко розвиваються, в галузі медичних послуг. Це пов'язано з тим, що суспільство надає більшого значення естетичному вигляду, чималою частиною якого є гарна посмішка і прекрасні зуби. Крім того, Польща стала популярним місцем туризму та медичного обслуговування для народів Західної Європи, в результаті чого є постійний розвиток стоматологічних та пов'язаних з протезами лабораторій. Збільшення літнього населення, додаткова можливість для більшого попиту, виконання реставрації, і отже, збільшення робочих місць для зубних техніків. Важливим фактором є також поширення інформованості населення про профілактику і ортодонтичне лікування, що призводить до збільшення попиту на фігурні дужки. Всі ці фактори забезпечили медичному сектору безперервний ріст протезно-ортодонтичних послуг.

Назва: Зубний технік
Форма навчання: стаціонар

Де ти можеш працювати?

Зубний технік може працювати в державних і приватних стоматологічних та ортодонтичних лабораторіях. Він також може відкрити власну лабораторію в межах господарської діяльності. Навички та вміння, отримані в умовах аспірантів, кваліфікація — відповідають очікуванням європейських і національних роботодавців. Europass — доповнення до сертифікації освіти (англійською мовою), отримане після складання іспиту, полегшує мобільність і збільшує шанси на працевлаштування у країнах — членах Європейського Союзу.

Предмети що вивчаються:

 1. Фізична культура
 2. Анатомія
 3. Матеріали і технології в стоматологічній техніці
 4. Моделі і креслення в стоматологічній техніці
 5. Теорія знімного протезування
 6. Основи професійної етики
 7. Організація і проведення господарської діяльності
 8. Зміцнення здоров'я та надання першої допомоги
 9. Інформаційні технології
 10. Професійна іноземна мова
 11. Мова жестів
 12. Стоматологічна лабораторія
 13. Лабораторні ортодонтичні методи
 14. Виконання медичних пристроїв в галузі зубів і ортодонтії
Опікун людей похилого віку безкоштовно

Опікун літньої особи — це напрямок для людей, які хочуть працювати з людьми похилого віку. Основна роль опікуна людини похилого віку — це надання послуг по догляду та надання необхідної допомоги у повсякденному житті для тих літніх людей, які не мають достатньої підтримки серед сім’ї та близьких. Випускники матимуть навички в галузі психології, соціальній роботі з людьми похилого віку, зокрема організації та методів догляду за людиною похилого віку, яка потребує підтримки.

Крім того, учень ознайомиться з основами підприємницької діяльності, вивчить мову жестів, а також іноземну мову, яка необхідна для роботи в цій галузі. Під час навчання проходиться практика, направлена на опіку, підтримку та догляд за літньою людиною, а також її активізацію в суспільному житті.

Форма навчання: заочна (заняття один день на тиждень)

Предмети до вивчаються:

 1. організація та догляд за літньою людиню;
 2. психологія і соціологія у догляді за літньою людиною;
 3. методи догляду;
 4. мова жестів;
 5. іноземна мова в соціальній допомозі;
 6. догляд та підтримка літніх людей;
 7. соціальна активація
Адміністрація безкоштовно

Технік адміністрації займається роботою, пов’язаною зі збором та розповсюдженням документації та інформації згідно інструкцій реєстрів в офісах державного управління, зокрема інформацією економічного і статистичного характеру. Готує звіти та протоколи засідань та конференцій. Важливими завданнями техніка адміністрації є: розробка проектів адміністративних актів, проведення судового розгляду, що закінчуються адміністративним рішенням, а також підготовка проектів цивільно-правових договорів. Він також займається плануванням і організацією нарад, зустрічей, конференцій і засідань. Здійснює основні бухгалтерські записи, планує витрати і доходи, контролює інших співробітників та управляє ними.

Сьогодні дедалі більшу роль між секторами економіки в одній галузі відіграють певні служби. На цій ниві зростає також очікування вдосконалення роботи державної адміністрації, від якої вимагають більшої ефективності, компетентності, дружелюбності по відношенню до відвідувачів і трактування своєї праці в категорії державної служби. Розвиток офісного обладнання та комунікаційних систем зобов'язує державних службовців постійно вдосконалювати свої навички в цій галузі.

Таким чином технічні адміністратори повинні володіти універсальною кваліфікацією, пов'язаною з розумінням та практичним застосуванням правових норм, бути у відповідності до правил організації будь-якого людського співтовариства, а це дозволяє їм працювати на різних адміністративних посадах. Отримані освіта та базові знання і навички є основою для самовдосконалення і швидкої адаптації до нових умов роботи і подальшого навчання в професії.

Форма навчання: заочна (заняття один день на тиждень)
Назва: технік адміністрації
Вартість навчання: 35 євро в місяць.

Цілі навчання:

 1. визначення типу та ступеня організаційної одиниці;
 2. проведення судового розгляду, що закінчується адміністративним рішенням;
 3. характеристика завдання виконується окремими організаційними підрозділами;
 4. складання адміністративних актів;
 5. характеристика структури зайнятості в блоці;
 6. організація робочого місця відповідно до необхідних принципів економії,
 7. підтримка базового та спеціалізованого офісного обладнання,
 8. підготовка всіх видів листів за допомогою комп'ютерної техніки,
 9. підготовка та заповнення форм,
 10. реєстрація листування,
 11. складання і редагування листів та інформації,
 12. прийом і передача інформації за допомогою офісного обладнання;
 13. підготовка файлів для архівування;
 14. обслуговування клієнтів;
 15. спілкування іноземною мовою в професійних питаннях;
 16. підготовка проектів договорів з цивільного права;
 17. проведення розгляду, що закінчуються адміністративним рішенням.

Бажана посада:

 1. регіональні адміністративні відділення;
 2. регіональні офіси;
 3. муніципальні посади;
 4. суди;
 5. оператори;
 6. страхові компанії;
 7. банки;

Предмети:

 1. Економічна діяльність
 2. Професійна іноземна мова
 3. Основи цивільного законодавства
 4. Основи трудового права
 5. Принципи адміністративного права
 6. Державні фінанси
 7. Основи діловодства
 8. Основи адміністрації
 9. Основи підприємництва
Косметолог безкоштовно

Зовнішній вигляд відіграє важливу роль у повсякденному житті, кожен хоче виглядати щонайкраще. Брак часу, знань, навичок, часто можливостей перешкоджають цьому, в такій ситуації порятунок — косметологічні послуги професіонала. Мало того, що Вам допоможуть відновити здоровий, сяючий вигляд, забезпечать необхідну консультацію, але найважливіше — допоможуть знайти упевненість в собі.

Назва: технік косметологічних послуг
Організація занять: стаціонарна форма - заняття проводяться по буднях, мінімум 3 дні на тиждень з ранку до полудня.

Знання та навички, які дає ця освіта

 1. ідентифікація типу шкіри і зіставлення відповідних косметичних процедур,
 2. проведення косметичних співбесід,
 3. надання професійних косметичних консультацій,
 4. виконання фарбування брів і вій,
 5. зміна форми брів,
 6. догляд за повіками і очима,
 7. використання різних видів косметичних масок,
 8. виконання масажу обличчя, шиї і зони декольте,
 9. виконання різних видів лікування в залежності від типу шкіри,
 10. догляд за грудьми,
 11. догляд за плечима, ліктями і руками,
 12. манікюр,
 13. педикюр,
 14. видалення зайвого волосся (процедура з використанням гарячого і холодного воску),
 15. лікування целюліту,
 16. процедури для запобігання появі розтяжок,
 17. використання відповідних поживних речовин для регенерації шкіри голови і волосся

Після закінчення школи косметичних послуг можна шукати роботу в:

 1. Приватних салонах / салонах краси
 2. SPA і Wellness
 3. Ви також можете здійснити свою мрію і відкрити свій власний салон

Професія: Технік косметичних послуг

Предмети:

 1. Бізнес та послуги салону краси
 2. Іноземна мова в косметиці
 3. Основи анатомії — косметична дерматологія
 4. Догляд за шкірою обличчя і омолодження шкіри обличчя, шиї і зони декольте
 5. Догляд за шкірою і омолодження шкіри рук, ніг і тіла
 6. Процедури по догляду за обличчям, шиєю і зоною декольте
 7. Процедури по догляду за руками, ногами та тілом
 8. Основи підприємництва

Стиліст, візажист і підприємець — три в одному!

Якщо Ви плануєте пов'язати своє майбутнє з косметологією, майте на увазі, що це дуже універсальна професія. Останнім часом дуже модно на додаток до очищення, зволоження і лікуванню додавати нові методи, такі як польський трав'яний скраб, зараз зростає інтерес до натуральної косметики. Косметолог повинен не тільки проводити процедури по догляду за шиєю, обличчям, але також повинен володіти майстерністю макіяжу — природного, весільного і повсякденного. Косметологія — це не тільки фізичні вправи та процедури, а також консультації.

Чи знаєте ви, що в цій професії потрібно знати економіку? Після школи випускники, як правило, отримують не тільки книжні знання, але також можуть поділитися і своїм власним досвідом. Це загальні питання, пов'язані з фінансуванням свого власного бізнесу, відкриттям салону і використання різних способів залучення клієнтів. Зрештою клієнти вперто не хочуть змінювати косметолога — як лікаря або перукаря. Велика частина навчання — це теорія про підприємництво. Але Ви не будете вивчати тільки нудні правила і поняття галузі, а зможете багато чому навчитися на практиці. Таким чином, можна бути і працівником і своїм же керівником!

Дівчата не пошкодують про свій вибір. Вони знають, що їх майбутня робота, звичайно, не проста, але є можливість розвиватися, зустрічатися з новими людьми і отримувати хорошу заробітну плату, що, звичайно, компенсує щоденну втому.

МАСАЖИСТ безкоштовно

Однією з найпопулярніших медичних професій у сфері реабілітації є професія техніка-масажиста. Ця професія належить до врегульованих, а це означає, що обсяг обов’язків та кваліфікацію за цим фахом визначає Міністерство охорони здоров’я. Як зазначає це відомство, масажист – це особа, яка виконує лікувальний, спортивний, косметичний масаж у відповідності до вимог медичної науки, з метою доповнення фізіотерапевтичних процедур та реабілітаційних заходів. Масажистом вважається особа, яка закінчила технікум i отримала диплом, який підтверджує кваліфікацію за професією технік-масажист.

Масаж може бути частиною процесу реабілітації. Масажисти можуть працювати у відділеннях реабілітації та в різних медичних центрах, в яких здійснюється реабілітація пацієнтів. На даний час відкривається все більше приватних клінік, які спеціалізуються на діяльності такого роду. Масажисти можуть працювати у різного роду косметичних кабінетах, салонах краси або центрах біологічного відновлення, a також у масажних пунктах, які надають подібні послуги в готелях або центрах відпочинку. Кількість таких закладів постійно зростає, i вони набувають все більшої популярності.

Спортсмени, які регулярно беруть участь у змаганнях, часто користуються послугами масажистів, як під час тренувань та підготовки до змагань із суперниками, так і безпосередньо перед стартом та після нього. Якщо вдасться здобути відповідний досвід, можна стати професійним спортивним масажистом. Особи, які мають диплом техніка-масажиста, мають право надавати послуги у сфері масажу самостійно. Вирішити питання щодо працевлаштування можна також, створивши собі місце роботи самостійно, тобто розпочати власну приватну практику.

Отже, якщо у вас дійсно є бажання стати масажистом, можете бути впевненими у тому, що ви зможете знайти собі місце роботи на ринку праці. Навчитеся як застосовувати усі методи та техніки масажу, а також проводити процедури, що прискорюють лікування та реабілітацію хворих пацієнтів, а крім того, сприяти релаксації та омолодженню здорових людей.

Teхнік-масажист виконує масаж у сфері медицини, спорту, косметики та профілактики. Технік-масажист повинен добре володіти знанням теоретичних основ та навичками мануальної техніки, а також знати основні лікувальні вправи, приймаючи до уваги актуальний стан здоров’я, потреби та можливості пацієнта. Teхнік-масажист може працювати як член реабілітаційної команди або надавати послуги індивідуально.

Назва: технік-масажист
Форма навчання: стаціонар

Детальні цілі навчання:

 1. отримання знань щодо технік класичного, спортивного та лімфатичного масажу;
 2. дипломований масажист використовує усі методи та техніки масажу, а також процедури, які прискорюють лікування та реабілітацію хворих і сприяють релаксації та омолодженню;
 3. вміння розпізнавати захворювання хребта, знання щодо профілактики вад постави;
 4. вміння при виконанні масажу підбирати відповідні схеми дій, враховуючи стан захворювання пацієнта;
 5. вміння самостійно організовувати своє робоче місце;
 6. отримання прав та готовності до самостійної роботи згідно професії «технік-масажист»

Працевлаштування в закладах:

 1. реабілітаційні заклади
 2. курорти
 3. центри соціальної допомоги
 4. піклувально-лікувальні заклади
 5. приватні салони/кабінети масажу
 6. власний масажний салон

ПРОФЕСІЯ: TEХНІК–MAСАЖИСТ

Програма навчання за цим напрямком:

 1. Організація та господарська діяльність у сфері охорони здоров’я
 2. Іноземна мова в охороні здоров’я
 3. Основи психології та соціології в охороні здоров’я
 4. Перша допомога при станах, що загрожують здоров’ю та життю
 5. Мова жестів
 6. Теоретичні основи масажу
 7. Анатомія з фізіологією
 8. Основи фізіотерапії
 9. Клінічні питання у масажі
 10. Масаж
 11. Фізіотерапія
 12. Топографічна анатомія
 13. Основи підприємництва
Фінанси та облік безкоштовно

Функціональними обов’язками техніка-обліковця є ведення бухгалтерського обліку в підрозділі; застосовування інструментів фінансового обліку, програмного забезпечення з метою контролю господарських операцій; підготовка фінансової звітності та виконання фінансового аналізу з метою оцінки фінансового стану організаційної одиниці. Крім того, проводить розрахунки та веде документацію щодо оплати праці працівників відповідно до цивільно-правових та трудових угод.

Контролює оформлення податкових декларацій та інших документів, що стосуються сфери регулювання Департаменту соціального забезпечення. Знання теоретичних основ бухгалтерського обліку в поєднанні з практичними навичками, які набуті в період навчання, дають змогу випускникам займати високі посади в компаніях, комерційних організаціях, фінансових інститутах, у державних підрозділах фінансових установ, у консультативних і аудиторських фірмах та бухгалтерських конторах.

Розвиток економіки та пов'язана з ним система комп'ютеризації обліку зумовлює те, що роботодавець зацікавлений у працівниках, які налаштовані на оновлення знань, прагнуть професійної мобільності, володіють високим рівнем знань та компетенцій.

Професія бухгалтера має велике значення та затребувана на ринку праці. У зв’язку з стандартизацією системи бухгалтерського обліку в різних країнах, випускник школи може працювати в установах Польщі та за кордоном.

Форма навчання: заочна (заняття відбуваються один день на тиждень)
Вартість навчання: 35 євро в місяць

Цілі та завдання навчання по професії:

 1. Використання обраних програм комп'ютерних технологій, управління персоналом;
 2. навички роботи з комп'ютеризованою системою доходів і витрат та іншими фінансово-економічними системами;
 3. ведення документів, що стосуються справ, пов'язаних з операціями купівлі-продажу, фінансових справ підприємства, банку, податкової інспекції;
 4. використання плану рахунків у обліку господарських операцій;
 5. аналіз бухгалтерських операцій;
 6. ведення фінансової звітності;
 7. проведення економічного аналізу та здійснення оцінки економічних процесів;
 8. підрахунок і обробка результатів розрахунків;
 9. зберігання бухгалтерської документації;
 10. ведення бухгалтерського обліку;
 11. облік пожертвувань на громадські потреби;
 12. розрахунок заробітної плати;
 13. розрахунок внесків, які стягуються по соціальному страхуванню.

Випускники можуть працювати в таких відділах та установах:

 1. бухгалтерія
 2. фінансові відділи
 3. адміністрація міста
 4. підприємства
 5. економічні організації
 6. фінансові інститути
 7. консалтингові та аудиторські контори

Предмети що вивчаються:

 1. Економічна діяльність
 2. Іноземна мова у сфері бухгалтерського обліку
 3. Облік і звітність
 4. Зарплати і податки
 5. Бухгалтерія
 6. Офісна документація
 7. Офіс заробітної плати та податків
ОХОРОНА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ТА МАЙНА безкоштовно

Основна мета професійного методу освіти, захисту фізичної особи та майна — це підготовка випускників для виконання завдання у сфері захисту фізичної особи та майна, тобто захисту щодо забезпечення безпеки життя, здоров'я та фізичної недоторканності, а також здійснення заходів стосовно попередження злочинів та правопорушень права власності, а також відшкодування збитків у результаті цих подій та запобігання несанкціонованому перебуванню на території, яка знаходиться під охороною.

Навчання: заочне (заняття один день на тиждень)
Отримана спеціальність: Технік захисту фізичних осіб та майна
Ціна: тільки 149 злотих (35 євро) щомісячно
Кваліфікація: K1 - Захист людей та майна

Програма курсу:

 1. Основи законодавства в галузі захисту фізичних осіб та майна
 2. Здоров'я та безпека з елементами першої допомоги
 3. Основи економіки в галузі захисту фізичних осіб та майна
 4. Іноземна мова у сфері захисту фізичних осіб та майна
 5. Захист власності та технічні заходи захисту
 6. Захист масових заходів
 7. Захист
 8. Супровід
 9. Rifle Training (поводження зі зброєю)
 10. Методи втручання і самооборона
 11. Основи підприємництва

Важливе положення

Методи захисту фізичних осіб та їх майна можуть бути використані в органах безпеки, банках, державних установах та в усіх організаціях, де такий захист є необхідним. Отримання диплому техніка захисту фізичних осіб та майна дозволяє отримати ліцензію другого ступеня Employee фізичного захисту людей і майна. Ця ліцензія дозволяє законно здійснювати професійні технології захисту фізичних осіб, що займають керівні посади в органах безпеки, та їх майна і подати заявку на видачу ліцензії на операції власного бізнесу для захисту фізичних осіб та майна.

Ветеринарія безкоштовно

Фахівці ветеринарії належать до групи затребуваних працівників, особливо як помічники лікаря-ветеринара в поліклініках і клініках для тварин, ветеринарних лабораторіях, зоопарках, притулках, тваринницьких фермах, в промислових підприємствах з розведення та запліднення тварин, на твариницьких бійнях та інших підприємствах харчової промисловості, в органах ветеринарної інспекції.

Здобуті знання дозволяють також самостійно господарювати чи займатися в компаніях, пов'язаних з агробізнесом. Люди підприємливі можуть відкрити свою підприємницьку діяльність, наприклад: надання послуг у галузі запліднення тварин, корекції копит, догляду за копитами, догляду за шкірою домашніх тварин тощо. Аналіз ринку праці показав, що відносно легко знайти роботу в кабінетах і клініках ветеринарних препаратів.

Назва: технік-ветеринар
Форма навчання: навчання ведеться у двох режимах: в денному і у вечірньому. Денна форма занять проводиться 3 дні на тиждень. Заочна форма занять проводиться у суботу та неділю.

Компетенції техніка ветеринарії:

 1. Здійснює догляд за тваринами в амбулаторних умовах і стаціонарних;
 2. Проводить санітарно-гігієнічні процедури і фізіотерапію, забір проб для лабораторних досліджень;
 3. Може надати першу допомогу тваринам у разі переломів, каліцтв, удушення, нездужання, шлунково-кишкових захворювань, а також у разі пологів;
 4. Допомагає також при хірургічних процедурах;
 5. Слухачі дізнаються секрети анатомії, фізіології тварин, вирощування і розмноження тварин;
 6. Вчаться розпізнавати інфекційні захворювання, паразитів і хвороби, що викликані помилками чи дієтичними факторами

У виборі професії техніка у ветеринарії є необхідність у наступному:

 1. відповідальність,
 2. акуратність,
 3. точність у роботі,
 4. швидке прийняття рішень,
 5. вміння працювати з тваринами.

Робота техніка пов'язана з контролем за санітарно-гігієнічним станом тварин і досліджень продуктів тваринного походження, є роботою дуже відповідальною і вимагає концентрації уваги і вмінь на виконуваних діях.

Цілі навчання:

 1. проведення вирощування та розведення сільськогосподарських тварин і виконання супутніх процедур інсемінації окремих видів тварин;
 2. виконання допоміжних заходів, що стосуються діагностики, профілактики та лікування хвороб тварин;
 3. виконання процедур по догляду за тілом тварин;
 4. виконання допоміжних робіт в галузі забезпечення продовольчої безпеки та дії сподвижників в боротьбі з інфекційними хворобами тварин;
 5. виконання допоміжних робіт в ході проведення дослідження перед забоєм тварин, а також в післязабійному дослідженні м'яса;
 6. проведення та експлуатації сільськогосподарського трактора з причепом (причепами)

Місце роботи:

 1. на заводі ліків препаратів для тварин,
 2. органах ветеринарної інспекції,
 3. можливість ведення власного бізнесу в рамках тваринництва,
 4. консультування з питань розведення або послуг інсемінації
 5. В останні роки з'являються нові робочі місця для техніка в галузі ветеринарії в послугах щодо догляду за шкірою тварин і довгостроковій реабілітації.

Кваліфікації:

R 9. Ведення вирощування, розведення і запліднення тварин;
R 10. Виконання допоміжних робіт в галузі ветеринарних послуг;
R 11. Виконання допоміжних робіт в галузі реалізації завдань ветеринарної інспекції

Предмети:

 1. Професійна іноземна мова
 2. Основи економічної діяльності
 3. Правила дорожнього руху
 4. Анатомія і фізіологія тварин
 5. Розведення тварин
 6. Запліднення тварин
 7. Діагностика у ветеринарії
 8. Хвороби і догляд за тваринами
 9. Адміністрація у ветеринарії
 10. Гігієна тварин для забою і м'яса
 11. Анатомія і фізіологія тварин на практиці
 12. Ведення тваринництва та послуги інсемінації
 13. Ветеринарні процедури
 14. Ветеринарна аналітика
 15. Контроль і ветеринарний нагляд
 16. Основи підприємництва
Геодезія безкоштовно

Професія технік-геодезист — це дуже приваблива професія на ринку праці в Польщі. Геодезія має особливе значення у розвитку багатьох сфер соціально-економічної структури країни. Велика кількість фірм бере участь у процесах планування, проектування та будівництва. Здійснює планування і виконання вимірювань, виконує розрахунки, оформляє геодезичну документацію, робить заміри та розробку фотоматеріалів, гравітаційних, магнітних і астрономічних матеріалів, пов'язаних з реалізацією завдань у сфері геодезії і картографії, складання карт та документації, закладку детальної геодезичної основи управління промислових інвестицій, вимірювань для цілей обліку промислових і земельного кадастру.

Форма навчання: заочна (навчання один день на тиждень)
Отримана ступінь: технік-геодезист

Кваліфікація:

K1 - Виконання ситуаційних вимірювань, зокрема по висоті і обробка результатів вимірювань
К2 - Обслуговування геодезичних будівельних інвестицій
K3 - Виконання геодезичних робіт, пов'язаних з кадастром та економікою нерухомості

Програма навчання:

 1. загальна геодезія
 2. інженерна геодезія
 3. кадастр і економіка нерухомості
 4. право в геодезії
 5. економічна діяльність в геодезії
 6. іноземна мова в геодезії
 7. розрахункові роботи і промислові роботи
 8. геоматика
 9. геодезичне креслення
 10. документація кадастру
 11. позашляхові геодезичні вправи
 12. основи підприємництва

Цілі і завдання навчання: випускник буде підготовлений до виконання таких професійних завдань:

 1. створення і вимірювання геодезичних основ та виконання ситуаційних вимірювань, зокрема по висоті місцевості,
 2. складання, розробка геодезичних і картографічних даних вимірювань або проектні виконання реалізаційних вимірювань,
 3. інвентаризація завершених і контрольних об'єктів, будівельних і технічних пристроїв та обробка результатів цих вимірювань,
 4. виконання розмежування і поділу для уникнення злиття нерухомості,
 5. створення та оновлення бази даних кадастру нерухомості,
 6. введення даних для державного ресурсу геодезичних і картографічних моделей та їх оновлення

Потенційне працевлаштування:

 1. компанії дорожніх знаків, що відновлюють і утримують дороги і мостові об'єкти
 2. бюро проектування автомобільних доріг і мостових об'єктів
 3. органи державної влади та місцевого самоврядування
 4. підприємства, які проводять нагляд
 5. промислові компанії
 6. видавництва книг, атласів, карт
 7. можливість ведення власної економічної діяльності в рамках набутих навичок
Інформатика безкоштовно

Незважаючи на ознаки сповільнення розвитку світової економіки, більше 63% польських роботодавців, що спеціалізуються в області програмного забезпечення і 54% — у технічних засобах, планують прийняти на роботу фахівців з цієї галузі. Як очікується, що ця тенденція в найближчі роки збережеться. Ці прогнози стосуються співробітників середньої ланки, в тому числі випускників технічних спеціальностей.

Приводом для хорошого розвитку продуктивності в області ІТ-індустрії є вихід на польський ринок нових інформаційних технологій і телекомунікаційних компаній, посилення конкуренції і постійний технічний прогрес. Всі ці фактори вимагають підвищення якості послуг, і досягається це за рахунок інвестицій в інфраструктуру. Велике значення має також комп'ютеризація та цифризація державного управління.

Не менш важливим є вибір навчальної програми навчання. Згідно з аналізом фахівців ринку праці часто використовують мови програмування, такі як SQL, HTML, CSS і PHP. Серед лідерів баз даних — MSSQL, Oracle і MySQL. За даними компетентних фахівців більшість з них використовується в адміністрації LAN (31%) і дещо менш широко — в послугах з підтримки HTTP-сервера (30%).

Ось дані про робочі місця, які готові надати роботодавці: 41% потрібно програмістів (більша частина веб-додатки), 20% мережевих адміністраторів та 16% фахівців з монтажу та обслуговування комп'ютерних систем. Відповідно до цих аналітичних даних і структури професійної підготовки в галузі ІТ-індустрії фахівців «техніків-інформатиків» не так вже й багато, а потреба в таких фахівцях велика, і пов'язано це не тільки з потребами ринку праці, а й з тенденцією розвитку країни в майбутньому.

Напрямок освіти вузів на професійну кваліфікацію «технік-інформатик» оптимально відповідає потребам сьогоднішнього ринку праці.

Форма навчання: заочна
Професія: Технік-інформатик
Вартість навчання: безкоштовне

Предмети що вивчаються:

 1. Операційні системи
 2. Комп'ютерне обладнання
 3. Комп'ютерні мережі
 4. Сайти та додатки
 5. Системи баз даних
 6. Бізнес в ІТ-індустрії
 7. Професійна англійська в ІТ-індустрії
 8. Діагностика та ремонт комп'ютерної техніки
 9. Адміністрування мережевих операційних систем
 10. Проектування та монтаж локальних обчислювальних мереж
 11. Адміністрування баз даних
 12. Програмування веб-додатків
 13. Основи підприємництва *

Знання та навички, отримані під час навчання: технік-інформатик отримує знання та навички, необхідні для роботи в трьох галузях комп'ютерної індустрії:

 1. Технік-інформатик проектує конфігурацію комп'ютерів, підбирає і збирає компоненти для цих комп'ютерів. Здійснює контроль за організацією роботи під час складання. Готує комп'ютерні системи для роботи з системним програмним забезпеченням і утиліти. Готує і налаштовує периферійні пристрої. Він дає поради клієнту по налаштуванню і модернізації комп'ютерних систем і периферійних пристроїв. Він є відповідальним за обслуговування комп'ютерної техніки під час її використання. Захищає, налаштовує і підтримує в оптимальному стані операційні системи. Виконує завдання з обслуговування, діагностики та усунення несправностей ПК, периферійних пристроїв і операційної системи. Здійснює спостереження за комп'ютерними системами. Здійснює оцінку конфігурації комп'ютерних систем, їх обслуговування та ремонт. Він піклується про екологічні аспекти на робочих місцях (утилізацію), про безпеку та гігієну праці. Він може організувати і відкрити комп'ютерний магазин з оптового продажу та обслуговування комп'ютерів.
 2. Технік-інформатик виконує структурований кабельний проект, локальну мережу. Здійснює вибір мережевих пристроїв, комп'ютерів і програмного забезпечення системи передачі та роботи в локальній мережі. Збирає елементи локальної комп'ютерної мережі відповідно до проекту. Встановлює і налаштовує мережеві пристрої та мережеві операційні системи. Несе відповідальність за належне функціонування локальної мережі. Складає проекти модернізації локальної мережі. Управляє ресурсами та користувачами локальної мережі. Займається підключенням локальної мережі до Інтернету і забезпечує потік даних в мережі. Керує політикою безпеки персональних даних в електронному вигляді. Займається діагностикою та ремонтом несправностей, що відбуваються в локальній мережі. Організовує роботу з ремонту, монтажу мережі відповідно до стандартів безпеки та гігієни праці. Здійснює контроль за процесом проектування, монтажу та ремонту локальної мережі. Він готовий до обслуговування локальної мережі.
 3. Технік-інформатик проектує і будує веб-сайти, інтернет-магазини і системи управління контентом. Будує динамічний сайт за допомогою онлайнових баз даних і послуг віддалених серверів. Створює додатки, скрипти і аплети. Управляє програмами та веб-сайтами. Оформляє і створює бази даних. Інформує клієнта в галузі графічного дизайну та побудови структури сайту. Створює і обробляє графіку, звук і відео для веб-сайтів. Здійснює захист веб-сайтів і баз даних. Проводить моніторинг і тестування сайтів і веб-додатків. Встановлює і налаштовує місцеві та онлайнові бази даних. Здійснює контроль за проектними та будівельними роботами на веб-додатках і в базах даних. Веде бізнес-послуги в галузі баз даних і веб-додатків.

Посади для працевлаштування:

 1. інсталятор та адміністратор операційних систем
 2. адміністратор комп'ютерної мережі
 3. адміністратор баз даних
 4. дизайнер і розробник баз даних
 5. майстер комп'ютерного обладнання
 6. програміст
 7. Випускник може також працювати в різних типах установ і підприємств, зайнятих у галузі розробки та використання комп'ютерного програмного забезпечення або обслуговування комп'ютерної техніки.
Ортопедія 43 євро в місяць

У завдання техніка-ортопеда входить проектування ортопедичних предметів і устаткування, реабілітаційного центру, з урахуванням топографічної анатомії та хірургії, а також пропорцій тіла в різні періоди розвитку людини та принципів ортопедичної біомеханіки. Виконання ортопедичного та реабілітаційного обладнання на промислових і ремісничих заводах, виконання індивідуальних замовлень на предмети ортопедичного характеру, пристосування ортопедичних предметів, орієнтованих на потреби користувачів, налаштування обладнання повсякденного використання для людей з обмеженими можливостями, проведення інструктажу поводження з ортопедичними предметами, виконання монтажу і демонтажу, обробки, ортопедичних предметів.

Через зростання кількості захворювань, що призводять до ампутації кінцівок (цукровий діабет, атеросклероз), а також інших захворювань, що викликають дисфункції опорно-рухового апарату, або зростаючої кількості аварій, що викликають незворотні деформації, ринок послуг, що надають техніки-ортопедіви, і ринок ортопедичного устаткування, постійно зростає, незважаючи на розвиток медицини. Одночасно прогрес знань в галузі профілактики захворювань серцево-судинної системи, створює багато можливостей для роботи техніка-ортопеда в цій галузі. Аналізуючи вакансії за професією техніка-ортопеда, можна говорити про великий попит на таких співробітників на ринку праці. Причому слід зазначити, що попит буде рости також у зв'язку з регіональними програмами (або національним законодавством), що стосуються професійної активності людей з обмеженими можливостями, для яких послуги надає саме технік-ортопед.

Назва: технік-ортопед
Форма навчання: стаціонар. Заняття проводяться протягом 3 днів на тиждень.

У професійній діяльності до завдань техніка-ортопеда входить:

 1. використання знань з області анатомії, фізіології та фізіопатології опорно-рухового апарату в діагностиці та проектуванні ортопедичних предметів і устаткування реабілітаційного центру;
 2. проектування ортопедичних предметів і устаткування реабілітаційного центру відповідно до рекомендацій лікаря-ортопеда;
 3. планування та реалізація завдань, пов'язаних з використанням пацієнтами предметів ортопедичного та реабілітаційного обладнання;
 4. встановлення контакту з людиною, інвалідом, його родиною, середовищем професійної і громадської діяльності;
 5. інструктаж пацієнта про способи експлуатації та з технічного обслуговування ортопедичних предметів і устаткування реабілітаційного центру;
 6. оцінка потреб пацієнта, визначення способів ортопедичного постачання і методи реабілітації відповідно до рекомендацій лікаря;
 7. координація, на початковому етапі оздоровчого процесу пацієнта з протезом кінцівки;
 8. використання сучасних конструктивних рішень, технологій, сировини і матеріалів, при розробці ортопедичних предметів;
 9. підбір методів загальної обробки та обробки сировини і матеріалів, що використовуються в ортопедичній техніці, а також використання готових елементів і ортопедичних предметів-напівфабрикатів у конструкторських рішеннях;
 10. читання і складання креслень, ескізів і схем у галузі ортопедичного протезування;
 11. завантаження вимірювань, виконання лиття, підбір компонентів і напівфабрикатів для виготовлення зубних протезів, зокрема тимчасових;
 12. виконання монтажу і демонтажу, обробки предметів та ортопедичних пристроїв;
 13. робота з устаткуванням і вимірювальною апаратурою;
 14. використання машин і устаткування у виробництві ортопедичних предметів і устаткування реабілітаційного центру;
 15. робота з лікарсько-технічною та конструкторсько-технологічною документацією;
 16. підбір конструкторських рішень, ортопедичних предметів для біомеханічних властивостей організму людини;
 17. проведення періодичних оглядів і ремонту ортопедичних предметів;
 18. реалізація технологічного процесу;
 19. складання технологічної документації ортопедичних предметів;
 20. модернізація стандартних конструкцій, ортопедичних предметів і устаткування реабілітаційного центру;
 21. застосування методів ручної та машинної обробки матеріалів, що застосовуються у виробництві та ремонті ортопедичних предметів і устаткування реабілітаційного центру;
 22. планування та організація власної роботи;
 23. складання кошторисів, проведення розрахунків матеріалів і робочого часу;
 24. ведення фінансової та кадастрової документації та матеріалів;
 25. співробітництво з лікувально-реабілітаційним колективом;
 26. дотримання правил безпеки та гігієни праці, протипожежного захисту та охорони навколишнього середовища;
 27. організація робочого місця відповідно до вимог ергономіки;
 28. використання різних джерел інформації, з метою вдосконалення професійних навичок;
 29. поведінка відповідно до принципів етики;
 30. застосування положень закону, що стосуються виконання професійних завдань;
 31. застосування положень законодавства, які стосуються господарської діяльності

Де можна працювати:

 1. на підприємствах з виготовлення та ремонту ортопедичних предметів, прилікарняних, приклінічних, пристаціонарних виробництвах ортопедичних предметів та обладнання реабілітаційного центру,
 2. в клініках ортопедичного постачання,
 3. в закладах науково-дослідних предметів, ортопедії та обладнання реабілітаційного центру,
 4. в пунктах продажу ортопедичних предметів,
 5. у відділеннях стаціонару і поліклініки,
 6. вести власну господарську діяльність.

Предмети

 1. підприємницька діяльність в охороні здоров'я
 2. комп'ютерна підтримка діяльності в галузі охорони здоров'я
 3. промислова іноземна мова в ортопедії
 4. нарис психології з етикою
 5. мова жестів
 6. нарис анатомії, фізіології та патології з елементами надання першої допомоги
 7. ортопедична біомеханіка
 8. технологія обробки матеріалів
 9. предмети ортопедичні, допоміжні засоби
 10. план кінезитерапії
 11. ортопедична техніка
 12. практика
 13. основи підприємництва *

Разом з ОсвітаПоль отримання професійно-технічної освіти гарантоване, просте та зручне.

Всього 3 кроки:

1 Реєстрація
2 Подача документів
3 Приїзд на навчання
ХТО МОЖЕ ВСТУПАТИ?

Стати учасником програми «ОсвітаПоль» та отримати професійно-технічну освіту в Польщі може кожен бажаючий, хто має атестат про повну загальну середню освіту, досяг віку 18-ти років та володіє польською мовою на рівні мінімум А2

КОЛИ ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ НА ВСТУП?

Прийом заяв та попереднього пакету вступних документів триває круглий рік. Навчання розпочинається двічі на рік : з 1-го вересня та з 1-го березня. Навчання в професійно-технічних навчальних закладах проводиться в стаціонарній , вечірній та заочній формі. Вечірнє навчання проходить 3 рази на тиждень у визначені дні (як правило в п’ятницю, суботу та неділю) в другій половині дня. Навчальний план складають лекції, практичні заняття, заліки, екзамени Заняття заочній формі проходять два рази на місяць у вихідні: в суботу та неділю. Навчальний процес складають лекції, практичні заняття, заліки, екзамени. Стаціонарне навчання відбувається з понеділка по п’ятницю від 8.00 до 16.00, 3-4 дні на тиждень. Навчальний план складають лекції, практичні заняття, заліки, екзамени

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ?

Попередній пакет

Якщо ви плануєте вступати до професійно-технічного навчального закладу, але ще не отримали освітніх документів, то для попередньої заявки вам потрібні:

 • копії основних сторінок українського паспорту вступника;
 • 4 кольорові фотокартки (3,5х4,5 - згідно з вимогами, передбаченими для оформлення польської візи).

Повний пакет документів включає:

 • оригінал атестату та додатку до нього про закінчення повної загальної середньої освіти;
 • медична довідка форма 086-О (стандартний медогляд, передбачений для вступу до ВНЗ), термін видачі не більше 3-х місяців до дня подання;
 • копія першої сторінки закордонного паспорта нотаріально завірена;
 • копії основних сторінок українських паспортів обох батьків;
 • доручення від нотаріуса(зразок надає «ОсвітаПоль»).
ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ

Подача документів у офісі «ОсвітаПоль»

Крок перший:

Слід визначити дату подачі, попередньо зателефонувавши до Програми за номером: 0977476402; 0504372803, 0445844926

Крок другий:

У визначений термін прибути до офісу «ОсвітаПоль» з пакетом документів, укласти договір про участь в Програмі та внести першу частину коштів за послуги.

Подача документів онлайн (без приїзду до офісу)

Для Вашої зручності «ОсвітаПоль» створила можливість вступу до польського ліцею чи технікуму без додаткових втрат часу, коштів та сил на переїзди. Достатньо зареєструватись на сайті «ОсвітаПоль», завантажити Ваші копії відповідних документів.

Подати документи для вступу онлайн просто, зручно та надійно!

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ?

Після прийому документів «ОсвітаПоль» розпочинає процес зарахування вступника до навчального закладу. У процесі вступу володіння польською мовою не вимагається, сступних іспитів немає, результати ЗНО не враховуються, оцінюються лише освітні документи. Протягом 4-х тижнів з дня подання повного пакету вступник отримує офіційний «Документ – Рішення» про прийняття його до обраного навчального закладу, на основі якого відкривається віза польська національна віза.

ПРИЇЗД НА НАВЧАННЯ
Виїзд до Польщі відбувається перед початком навчального року. Організаційними питаннями, пов'язаними з виїздом, займається «ОсвітаПОЛЬ». Поїздка відбувається в супроводі представників Програми. У день приїзду до Польщі відбувається поселення студентів у гуртожитку. Після поселення проводиться ознайомча програма, що включає візит до супермаркету, пункту обміну валют, екскурсію по місту тощо. Наступного дня відбуваються збори, на яких студенти знайомляться з представниками «ОсвітаПоль» та обговорюються усі важливі питання, що стосуються навчання та проживання в Польщі. Після зборів студенти в супроводі опікунів «ОсвітаПОЛЬ» розпочинають ознайомлення з маршрутами доїзду з місця проживання до навчального закладу, правилами проїзду в громадському транспорті, ознайомлюються з викладацькими аудиторіями, залами, отримують розклад занять.

Гуртожитки

«ОсвітаПоль» забезпечує своїх студентів проживанням на час навчання в сучасних, комфортних гуртожитках різних типів.

На вибір студента «ОсвітаПоль» пропонує гуртожитки трьох основних типів згідно європейських стандартів:

 • Бюджет - від 50 євро на місяць;
 • Стандарт - від 100 євро на місяць;
 • Комфорт - від 170 євро на місяць.

Усі гуртожитки мають зручне розташування, комфортні умови проживання, безкоштовний доступ до інтернету, обов’язкову охорону та багато інших переваг, які сприяють плідному навчанню. Також «ОсвітаПоль» допоможе підібрати квартиру в оренду згідно з побажаннями та вимогами клієнта.

Вартість проживання в Польщі

Основні витрати на проживання в Польщі можна умовно поділити на чотири категорії: навчання, проживання, харчування та транспортні витрати.

Навчання:
Якщо обрати безкоштовну спеціальність, то за навчання взагалі платити не потрібно. Якщо спеціальність платна, то витрати близько 35 євро на місяць.

Проживання:
Завдяки чималому вибору різних типів гуртожитків та можливості оренди квартир, що пропонує «ОсвітаПоль», вартість проживання в охайних та зручних гуртожитках європейського типу починається від 50 євро на місяць.

Харчування:
Ціни на продукти харчування в Польщі подібні до українських, а на деякі групи товарів – навіть нижчі. Варто зазначити, що якість продуктів при цьому значно вища. Тому в Польщі цілком реально достойно харчуватись та витрачати на продукти 60 євро на місяць.

Транспорт:
Вартість місячного проїзного квитка на всі види міського транспорту (метро, автобус, трамвай - без обмежень) в найбільших містах Польщі в середньому складає 13 євро.

Підрахунок:

Для нормального проживання в Польщі та навчання в професійно-технічному училищі на безкоштовній формі цілком достатньо 130 євро на місяць.

Більшість студентів, які навчаються в Польщі, працюють у вільний від навчання час. Завдяки цим підробіткам молодь має можливість оплачувати власні витрати на проживання, харчування та навчання. Середній заробіток за годину в Польщі становить 8-15 злотих або 2-3,5 євро/год.

«ОсвітаПоль» усіляко сприяє працевлаштуванню студентів, які цього прагнуть, тому ми створили спеціалізований сервіс «Студент онлайн».

«Студент онлайн» - це інтернет-сервіс освітньої програми «ОсвітаПоль», який створено, щоб допомогти студентам у практичному вирішенні їх щоденних проблем. Одним із головних завдань сервісу є допомога в плануванні професійної кар'єри та пошуку постійної роботи за фахом, а також сприяння тимчасовому працевлаштуванню студентів та учнів у вільний від навчання час для заробітку на власні потреби.

На сайті сервісу регулярно оновлюються та публікуються свіжі вакансії, які ми відстежуємо за допомогою головних джерел (друкованих видань, інтернет-ресурсів тощо).

ПАКЕТ "СТАНДАРТ"

I ЧАСТИНА - 300 ЄВРО*

Сплачується при підписанні договору про участь у Програмі ОсвітаПоль

IІ ЧАСТИНА - 190 ЄВРО*

Сплачується після отримання абітурієнтом офіційного документу-рішення про вступ до обраного навчального закладу

*У вартість послуг не входить виготовлення закордонного паспорту, візові збори, страхування.

ПАКЕТ "ЕКОНОМ"

390 ЄВРО*

Діє у випадку, коли батьки або родичі учня знаходяться в Польщі та є його піклувальниками на території цієї країни. В склад пакету "ЕКОНОМ" входить:

Детальніше  

*У вартість послуг не входить виготовлення закордонного паспорту, візові збори, страхування.СКЛАД ПАКЕТУ ПОСЛУГ:

Розрахунок здійснюється в гривнях по курсу продажу ЄВРО на дату здійснення платежу встановлений ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» 

ДО ПРИЇЗДУ НА НАВЧАННЯ
 • Консультації стосовно процесу вступу, навчання, порядку оплат та місця проживання
 • ФАХОВИЙ АНАЛІЗ/КОНСУЛЬТАЦІЇ ПРИ ВИБОРІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ
  Профорієнтаційний аналіз абітурієнта, підбір навчального закладу та освітнього напрямку за індивідуальними побажаннями та фінансовими можливостями абітурієнта
 • Формування усіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Польщі та обраного навчального закладу
 • Вирішення усіх формальностей пов’язаних із вступом до обраного НЗ
 • Видача офіційного документу-підтвердження про зарахування до польського НЗ
 • Підтримка у вирішенні візового питання. Формування пакету документів, заповнення анкети
 • Забезпечення житлом (гуртожиток, квартира)
 • Організація та супровід під час виїзду до Польщі на навчання
ПІСЛЯ ПРИБУТТЯ ДО ПОЛЬЩІ
 • Координація поселення
 • Вручення карти студента «ОсвітаПОЛЬ-асистент»
 • Вручення студенту стартового пакету польського мобільного зв’язку
 • Вручення пакету підручної інформації: важливі телефони, адреси, карта міста, маршрути доїзду до навчального закладу, офісу ОсвітаПОЛЬ, гуртожитку і тд…
 • Візит в пункті обміну валют
 • Візит до торговельного центру з метою харчових та побутових покупок
 • Проведення зборів керівництва ОсвітаПОЛЬ із студентами з метою обговорення головних питань, правил безпеки, знайомство з координаторами Програми в Польщі
 • Ознайомлення з маршрутом доїзду до НЗ - офісу ОсвітаПОЛЬ - гуртожитку
 • Ознайомлення з правилами користування міським транспортом
 • ознайомлення із навчальним закладом: візит до секретаріату, оформлення студентського квитка, визначення групи, отримання плану занять, ознайомлення з аудиторіями, лабораторіями, спеціалізованними залами, спортивними секціями, бухгалтерією, кафе і тд.
 • Оформлення проїзного квитка на усі види міського транспорту
 • Відкриття банківського рахунку (за бажанням)
ПРОТЯГОМ НАВЧАННЯ
 • Інформаційна та практична підтримка студентів досвідченими координаторами ОсвітаПОЛЬ в Польщі
 • Робота координаційних центрів (офісів) в Польщі для якісного обслуговування клієнтів
 • Контакт 24 години на добу в нагальних випадках
 • Представлення інтересів студента у НЗ для вирішення поточних питань, що можуть виникнути в процесі навчання
 • Чергування в гуртожитках координаторами ОсвітаПОЛЬ
 • Медична опіка – в разі потреби ОсвітаПОЛЬ організовує візит лікаря до студента
 • Юридичні консультації – з питань перебування в Польщі, працевлаштування, відкриття фірми, оренди квартири, вироблення тимчасового польського посвідчення
 • Інформаційно-консультаційна підтримка батьків студента з усіх питань, пов’язаних із навчанням та проживанням в Польщі
 • Підтримка у вирішенні візових питань та поселення для батьків, що бажають відвідувати дітей, що навчаються в Польщі
 • Підтримка у пошуку працевлаштування за допомогою спеціалізованого інтернет-ресурсу «studentonline»
 • РЕЄСТРАЦІЯ В ПОЛЬСЬКІЙ СИСИТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОсвітаПоль проводить реєстрацію, за бажанням студента, до Польської Національної Системи Охорони Здоров’я, що дає студентам необмежений доступ до медичної опіки по всій території Польщі на таких самих правах як громадяни Польщі
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!