(044) Показать, (097) Показать, (050) Показать
(044) Показать
(097) Показать
(050) Показать
ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

Факультет Биоинформатика в Польше


Інформатика - галузь обчіслювальної биологии, что застосовує машінні алгоритми и статистичні методи для АНАЛІЗУ великих наборів біологічних даних, Які, як правило, складаються з великого числа нуклеотидних (ДНК и РНК) та пептидних (Білки) послідовностей и даних Структури білків. Головні напрямки ДОСЛІДЖЕНЬ біоінформатікі включаються вірівнювання послідовностей, поиск генів, збірку геномів, вірівнювання структур білків, передбачення Структури білків, передбачення експресії генів та білок-білкової взаємодії та реконструювання процесса еволюції Головна. Великим напрямком ДОСЛІДЖЕНЬ біоінформатікі є Отримання вісокоякісніх послідовностей геномів з фрагментів послідовнотей, отриманий помощью традіційніх методів секвенування ДНК та конструювання сигнальних мереж за Даними ДНК-мікрочіпів. У последнего випадка біоінформатіка нерідко перетінається з системними біологією.
У біоінформатікі Використовують методи прикладної математики, статистики та інформатики. Біоінформатіка вікорістовується в біохімії, біофізіці, екології та в других областях.
Біоінформатіка:
- Математичні методи комп'ютерного АНАЛІЗУ в порівняльної геномікі (геномна біоінформатіка).
- Розробка алгоритмів и програм для передбачення просторової Структури білків (структурна біоінформатіка).
- Дослідження стратегій, відповідніх обчислювальних методологій, а такоже загальне управління інформаційної складності біологічних систем

Задать вопрос Начать поступление!
  • Анализ и обработка биологических данных
  • Биоинформатика
  • Биостатистика и биоинформационное программирование
  • Методы виртуальной реальности в биоинформатике
  • Методы программирования в молекулярной биологии
Университеты где преподаются

ВОЗНИК ВОПРОС?

ВОСПОЛЬЗУЙТЕСЬ ФОРМОЙ ОБРАТНОЙ СВЯЗИ ИЛИ ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС! МЫ С РАДОСТЬЮ ОТВЕТИМ НА ВСЕ ВАШИ ВОПРОСЫ!