Лодзь, Польща
Вартість навчання: безкоштовно
Вартість проживання, 3-х разового харчування:орієнтовно 120 євро на місяць
Спеціальності:
  • харчові технології та кондитерські вироби;
  • технологія виробництва та переробки молочної продукції;
  • контроль якості та безпека харчових продуктів.

Технікум громадського харчування (Лодзь) готує спеціалістів для підприємств, що працюють у сфері громадського харчування: ресторанів, кафе, барів, їдалень, виробництв. Заклад навчає учнів теоретичних та практичних знань, щоб після закінчення випускники вміли виготовляти продукти харчування, кондитерські вироби, випічку, молочну продукцію, реалізовувати й організовувати раціональне харчування людей, обслуговувати споживачів, здійснювати контроль якості продуктів харчування, сировини та інше.

Про високий рівень підготовки спеціалістів свідчить суворе дотримання фахових традицій навчання закладу, що збережені педагогічним колективом, та впровадження сучасних стандартів, технологій у навчальний процес. Студенти займаються в оснащених новітнім обладнанням кабінетах, лабораторіях, комп’ютерних залах. Паралельно з глибоким вивченням теоретичних дисциплін велика увага педагогів приділяється практичному навчанню студентів, що проходить у спеціалізованих міні-цехах з виробництва кондитерських виробів, молочної продукції, в лабораторіях із безпеки якості сировини та продуктів харчування.

Технікум є учасником багатьох наукових проектів, у тому числі Spożywczak, Twoje dane - Twoja sprawa, в яких учні закладу приймають активну участь. Також технікум співпрацює з багатьма провідними закладами громадського харчування у Лодзі, що надають безцінний досвід, практичні знання молодді. Наприклад, JK-Piekarni – Cukiernia, Darki, Нort Cafe, Cukiernia Barbarella.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!