Краків, Польща
Вартість навчання: безкоштовно
Проживання, 3-х разове харчування: орієнтовно 250 євро на місяць
Спеціальності:
  • послуги громадського харчування;
  • офіціант.

Краківський Технікум громадського харчування №2 розпочав свою діяльність у 1910 році, як перший в Польщі професійно-технічний заклад цього профілю. Під час Другої Світової війни  не припинив свого існування, а після її завершення почав стрімко розвиватись. Спеціально для Технікуму було збудовано нове приміщення з відповідною навчальною базою, присвоєно почесне ім’я видатного лікаря та вченого Одона Буйвіди, що видав понад 400 наукових праць, присвячених  здоровому харчуванню та профілактиці й лікуванню хвороб.

На даний час Технікум успішно готує фахівців, що працюють у сфері громадського харчування. Значну частину навчального плану займають практичні заняття, зокрема, у ресторані Pokusa, що належить технікуму. Тут студенти навчаються кулінарної майстерності: готувати різноманітні страви, випічку, кондитерські вироби, напої, вивчають правила сервірування столу, організації споживання продукції та обслуговування клієнтів.

У рамках міжнародної програми обміну студентами Технікум співпрацює з навчальними закладами Střni Odborné Učilišté Gastronomie (Прага, Чехія) і Stredná Odborná Škola Jaána Bocatiaw Koszycach (Словаччина). Тут учні та викладачі можуть проходити навчання, практику, стажування, обмінюватись досвідом. Також Технікум є учасником багатьох конкурсів та проектів, зокрема: Małopolskie produkty na europejskim stole, Stół pięknie nakryty, Smak Gościnności, Culinary Excellence, де неодноразово здобував призові місця.

Життя учнів Технікуму досить насичене й цікаве, нудьгувати часу не має. При навчальному закладі діють різноманітні спортивні гуртки, театральної майстерності, фотографії. Навчальним закладом організовуються різні культурно-розважальні заходи, фестивалі, конкурси для своїх учнів та городян, в яких молодь залюбки приймає участь і здобуває перемогу.
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!