Пясечно (околиця Варшави)
Вартість навчання: безкоштовно
Вартість проживання, 3-х разового харчування: орієнтовно 120 євро на місяць.
Популярні факультети/спеціальності:
  • ландшафний дизайн;
  • годівля коней;
  • садівництво;
  • ветеринар.

Історія сільськогосподарського технікуму та ліцею розпочалась у 1891 році. Саме тоді графиня Сецилія Платер-Зиберківна започаткувала школу сільського господарства для дівчат. Після смерті графині навчальний заклад перейшов у власність освітнього товариства. У важкі воєнні часи школа не припиняла функціонування, а в 1945 році була реформована й розпочала свою діяльність як загальноосвітній ліцей. Навчальний заклад стрімко розвивався, було створено технікум, збудовано велике приміщення, гуртожиток, придбано спеціальне обладнання та оновлено навчальну базу. Ліцей і технікум сільського господарства став одним із найбільших та найкращих спеціалізованих навчальних закладів даного профілю в Польщі. У вересні 2011 року навчальний заклад святкував ювілей - 120-річчя.

На даний час Технікум та ліцей сільського господарства успішно готують випускників до професійної діяльності за профілем, вступу до вищих навчальних закладів. Значна частина навчального плану відведена практичним заняттям у спеціальних кабінетах, майстернях, лабораторіях та за межами закладу. Так, учні практикують на присадибних ділянках, в саду, квітниках, що належать технікуму; студенти факультету «Годівля коней» практикують в новозбудованій стайні для коней, студенти факультету «Ветеринарії» у ветеринарних кабінетах та клініках міста. Навчальну практику учні та студенти проходять зазвичай у Варшаві: в ботанічних садах, парках, місцевих стайнях, пансіонатах для тварин та ін.

Учні та студенти Технікуму та ліцею сільського господарства активні не лише в навчанні, а й в позаурочному житті закладу. Вони беруть участь у різноманітних конкурсах, де нерідко займають призові місця, організовують внутрішні конкурси та проекти, наприклад: Olimpiadа Literatury i Języka Polskiego, Powiatowy Konkurs Pożarniczy, Mistrzowie powożenia w singlach, Olimpiady OWIUR - blok weterynaria.

Технікум та ліцей сільського господарства iм. С.Платер-Зиберківни є одним із найбільших та найкращих спеціалізованих навчальних закладів в Мазовецькому окрузі.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!