(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
Як обрати польський університет?
Університети
Катовице, Польща

Сілезький університет в Катовіцах є одним із найбільших вищих навчальних закладів Польщі, який динамічно розвивається. З часу заснування в 1968 році і до сьогодні університет зберігає статус важливого освітнього та дослідницького центру. Завдяки професійному дослідницькому колективу та сучасним лабораторіям, навчальний заклад називають одним із провідних гравців на регіональному та глобальному наукових ринках.

Структура вузу складається з 12 факультетів і 3 міжфакультетних одиниць, що пропонують студентам 59 освітніх напрямків і понад 180 спеціальностей. Наразі в університеті навчаються близько 30 тисяч студентів, яким пропонуються 70 освітніх програм і 200 спеціалізацій. Факультети знаходяться в кількох містах регіону – Катовіцах, Сосновці, Хожові й Тешині. В навчальному закладі можна здобути ступені бакалавра, магістра та аспіранта. Реалізуючи програму «Навчання протягом життя», університет провадить дві ініціативи – Сілезький дитячий університет і Університет похилого віку.

Університет підписав понад 600 угод про співпрацю з освітніми установами 36 країн світу, що створює можливість реалізації дослідницьких проектів та також обміну студентів і працівників.  Студенти Сілезького університету — це громадяни Польщі, країн Європейського Союзу, Білорусії, України, Росії, Грузії, Казахстану, Монголії, Китаю тощо.

Вартість навчання за рік: 2000€ – 4000€
Популярні факультети/спеціальності:
  • Образотворчого мистецтва та музика
  • Наука про землю
  • Соціальні науки
  • Факультет радіо і телепродукції ім. К. Кеслевського
  • Теологія
  • Міжфакультетне індивідуальне навчання математичних і природничих наук

Університети Катовіце

Університет в Катовицях: особливості навчання в установі

Найбільшим державним навчальним закладом у Польщі і Верхній Сілезії вважається Сілезький університет. Він розташований у місті Катовіце. Випускники даного університету завжди мають змогу успішно працевлаштуватися, оскільки в даному регіоні низький рівень безробіття, а індустріально-економічний розвиток досяг високого рівня.

На даний час університет в Катовицях на 12-и факультетах проводить підготовку студентів по майже 180 спеціальностях в 45-и напрямках. Всього зараз тут проходить навчання майже 36 000 студентів. Причому, це не лише випускники шкіл та ліцеїв, бажаючі отримати ступінь магістра чи бакалавра: в Сілезькому Університеті діють програми підготовки кандидатів наук на польській та англійській мовах, які можна пройти заочно або стаціонарно. Крім того, у ВНЗ є докторантура, курси по підвищенню кваліфікації та післядипломна освіта.


ВУЗ в Катовицях має факультети, які знаходяться в містах інших регіонів:

  • Тешине;

  • Хожове;

  • Соснівка.

Пріоритетна діяльність університету в Катовицях – міжнародне співробітництво. Найкраще про це свідчать підписані з 36-ма країнами світу договори про співпрацю. А це більш ніж 600 важливих документів, завдяки яким кожен студент може навчатися у вищих навчальних закладах європейських країн та пройти стажування по своїй спеціальності на будь-якому зарубіжному підприємстві. Термін навчання згідно програми ERASMUS може продовжуватися від 3 місяців до одного року.

Також програма передбачає можливість навчатися у ВНЗ іноземцям – студентам з Грузії, Росії, Китаю, Білорусії та багатьох інших країн. Можуть навчатися в університеті в Катовицях також і українці. Ті, хто вже тут навчалися, зазначають у відгуках, що отримання освіти відкриває безмежні перспективи для кожного. Річна вартість навчання складає від 2 до 4 тис. €. Ціна залежить від обраного факультету.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!