(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
Як обрати польський університет?
Університети
Катовице, Польща

Заснований у 1968 році, Сілезький університет в Катовицях – це один з найбільших державних вузів Польщі та найбільший в регіоні Верхня Сілезія. Високий рівень економічного розвитку регіону і низкий рівень безробіття є запорукою успішного працевлаштування випускників Сілезького університету. В університеті навчається майже 35 000 студентів.

Структура вузу складається з 12 факультетів і 3 міжфакультетних одиниць, що пропонують студентам 59 освітніх напрямків і понад 180 спеціальностей.

Університет підписав понад 600 угод про співпрацю з освітніми установами 36 країн світу, що створює можливість реалізації дослідницьких проектів та також обміну студентів і працівників.  Студенти Сілезького університету — це громадяни Польщі, країн Європейського Союзу, Білорусії, України, Росії, Грузії, Казахстану, Монголії, Китаю тощо.

Вартість навчання за рік: 2000€ – 4000€
Популярні факультети/спеціальності:
  • Образотворчого мистецтва та музика
  • Наука про землю
  • Соціальні науки
  • Факультет радіо і телепродукції ім. К. Кеслевського
  • Теологія
  • Міжфакультетне індивідуальне навчання математичних і природничих наук

Університети Катовіце

Університет в Катовицях: особливості навчання в установі

Найбільшим державним навчальним закладом у Польщі і Верхній Сілезії вважається Сілезький університет. Він розташований у місті Катовіце. Випускники даного університету завжди мають змогу успішно працевлаштуватися, оскільки в даному регіоні низький рівень безробіття, а індустріально-економічний розвиток досяг високого рівня.

На даний час університет в Катовицях на 12-и факультетах проводить підготовку студентів по майже 180 спеціальностях в 45-и напрямках. Всього зараз тут проходить навчання майже 36 000 студентів. Причому, це не лише випускники шкіл та ліцеїв, бажаючі отримати ступінь магістра чи бакалавра: в Сілезькому Університеті діють програми підготовки кандидатів наук на польській та англійській мовах, які можна пройти заочно або стаціонарно. Крім того, у ВНЗ є докторантура, курси по підвищенню кваліфікації та післядипломна освіта.


ВУЗ в Катовицях має факультети, які знаходяться в містах інших регіонів:

  • Тешине;

  • Хожове;

  • Соснівка.

Пріоритетна діяльність університету в Катовицях – міжнародне співробітництво. Найкраще про це свідчать підписані з 36-ма країнами світу договори про співпрацю. А це більш ніж 600 важливих документів, завдяки яким кожен студент може навчатися у вищих навчальних закладах європейських країн та пройти стажування по своїй спеціальності на будь-якому зарубіжному підприємстві. Термін навчання згідно програми ERASMUS може продовжуватися від 3 місяців до одного року.

Також програма передбачає можливість навчатися у ВНЗ іноземцям – студентам з Грузії, Росії, Китаю, Білорусії та багатьох інших країн. Можуть навчатися в університеті в Катовицях також і українці. Ті, хто вже тут навчалися, зазначають у відгуках, що отримання освіти відкриває безмежні перспективи для кожного. Річна вартість навчання складає від 2 до 4 тис. €. Ціна залежить від обраного факультету.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!