ТЕХНІКУМ ТА ЛІЦЕЙ

ТЕХНІКУМ ТА ЛІЦЕЙ "ГУЗАРЖ" (Вроцлав, Польща)

Вроцлав, Польща Адреса: UL. ZAGŁĘBIOWSKA 8 52-007 WROCŁAW
szkolawojskowahusarz.pl/galeria/
Вартість навчання за рік: БЕЗКОШТОВНО

Технікум та ліцей  «Гузарж» - це спеціалізований навчальнийзаклад, де учні, що бажають пов’язати своє майбутнє з військовою справою, можуть пройти відповідну військову підготовку. Учні, що обирають навчання в ліцеї, вивчатимуть загально-освітню шкільну програму, матимуть додаткові предмети з військової підготовки, вивчатимуть бойове мистецтво. 

Навчання в технікумі передбачає дві спеціальності: «Інформатика», «Логістика». Студенти вивчатимуть як загально-освітню програму, так і предмети за обраною спеціальністю.
На даний час такі спеціальності є досить перспективні, тому випускники технікуму будуть одними з найбільш затребуваних на ринку праці.

В даному навчальному закладі навчаються учні не тільки з України, а й з Білорусії, Росії, Єгипту.
Технікум та ліцей «Гузарж» диспонує хорошою матеріально-технічною базою. Навчальні класи, аудиторії, спеціалізовані кабінети оснащені сучасним технічним та мультимедіа-обладнанням.

При навчальному закладі діє велика електронна бібліотека— це інтернет-сервіс, який дає змогу ділитися цифровими публікаціями, такими як електронні журнали або електронні книги, а також цифровими і традиційними паперовими виданнями (журнали, книги, карти, фотографії тощо).
При навчальному закладі проводяться різні навчальні курси, зокрема: стрибки з парашута, плавання, надання невідкладної допомоги, підводне плавання, обслуговування дронів, курси водіїв.

Завдяки дисципліні в майбутніх випускників  формується  відповідне людське та громадянське ставлення; чесність, почуття відповідальності, працьовитість, повага до інших людей, патріотизм. 

Організація вступу до даного навчальго закладу відбувається лише в рамках пакету послуг "Економ" https://www.osvitapol.info/navchannya-v-polskyh-tehnikumah-ta-litseyah#tabs-5

Технік
Факультет Спеціальність Стаціонар
ІнформатикаІнформатика0.00 -
ЛогістикаЛогістика0.00 -
Відгуки студентів
Хлєбнікова Анастасія

Процес навчання для мене цікавий, я задоволена. Завдяки мовним курсам, організованим Програмою «ОсвітаПоль», мені вдалося швидко подолати мовний бар’єр. У групі, де я навчаюсь, багато українців, тому я достатньо легко влилася в колектив. Навчатися зручніше, ніж в Україні, дуже тішить ставлення викладачів до студентів – з розумінням.

Платонова Тетяна

Я тут недовгий час, проте мені вже дуже приємно тут знаходитись. Варшава – сучасне місто, з розвиненою транспортною системою, що водночас поєднана із будівлями старовинної Європи. Але єдине, що мене турбує, тут мало місць, де можна дешево поїсти.

Драганчук Руслан

У мене багато вільного часу, тож я встигаю зробити безліч корисних для себе справ. У Варшаві є куди піти, отож завжди відвідую нові місця, щоб дізнатись про Варшаву більше. Вражає архітектура, вона набагато краща, ніж у місті, де я жив.

Філанович Анастасія

Два роки я провчилась в Україні і зрозуміла, що немає сенсу продовжувати навчання там. У Польщi обрала собі спеціальність фінанси та облік, щоб у подальшому влаштувати своє майбутнє у Польщі. Завдяки таким помiчникам, як «ОсвітаПоль», це зовсiм не складно.

Зубок Євгеній

Тут мені добре, мешкаю близько до навчального закладу. Місто чарівне, дуже мені подобається. Я живу у великій просторій кімнаті, тому житлових проблем у мене немає. Загалом і люди хороші, і країна.

Ковальська Анжеліка

Великим плюсом у Польщі є кваліфіковані викладачі, а мінусом – надто велика самостійність студентів, хоча водночас це перевага для розвитку відповідальності й майбутнього життя. Добре, що тут, у Польщі, на мicцi є представник «ОсвітиПоль». Менi так спокiйнiше, коли  є людина, яка тобi зможе допомогти в разi необхідності.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!