(044) 334-53-72
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
Університети

Академічний ліцей при Суспільній Академії Наук (Лодзь, Польща)

Лодзь, Польща
Вартість навчання за рік: БЕЗКОШТОВНЕ

Суспільна Академія Наук входить в п’ятірку найкращих приватних вищих навчальних закладів Польщі. Заклад має філії у Варшаві та Кракові, пропонує широкий вибір факультетів та спеціальностей.

При даній академії функціонує загальноосвітній ліцей, вступити до якого може випускник 9-го класу, що отримав свідоцтво про базову загальну середню освіту. Ліцей має добре оснащену навчальну базу: комп’ютерні кабінети з найновішим програмним забезпеченням, просторі аудиторії для лекцій, спеціально обладнані кабінети для практичних занять. Будівля ліцею адаптована для учнів з обмеженими можливостями. Також при ліцеї працює «Шкільний центр кар’єри», діяльність якого ґрунтується на запровадженні сучасної платформи планування індивідуальних навчальних та кар’єрних програм для майбутніх студентів. Завдання центру навчити кожного випускника оцінювати свій потенціал та його значення, уміти реалізувати свої професійні навички та вміння, успішно вступити до ВУЗу на обрану спеціальність.

При ліцеї діє велика бібліотека, що налічує близько 80 000 книжок. Бібліотека постійно оновлюється та поповнюється новими ресурсами, учням надається доступ до електронних баз даних: EBSCO, Emerald, WBN (Віртуальна бібліотека ), Ibuk.pl (PWN).

Академічний ліцей пропонує для учнів 4 профільних класи:

1. Лінгвістики

Учні на даному напрямі вивчають англійську мову та другу іноземну мову на вибір: німецьку, російську, французьку, іспанську, китайську чи скандинавську.

Під час навчання учні готуються до вступу на філологічні та лінгвістичні факультети, щоб в майбутньому отримати одну з наступних професій: перекладач, філолог, вчитель іноземних мов, політик, журналіст, культуролог.

2. Фізики, математики та інформатики

У навчальній програмі даного напряму переважають предмети з математики, фізики, інформатики. Профіль рекомендовано обирати учням, що готуються вступати на технічні спеціальності: інформатика, машинобудування, електротехніка, автоматика, робототехніка, електроніка, будівництво, телекомунікація, а також спеціальності, що пов’язані з математикою, фізикою або інформатикою: економіка, фінанси, ІТ-технології,  вчитель інформатики, математики та фізики.

3. Біології та хімії

У даній навчальній програмі переважають предмети з природничих наук, таких як: біологія, природознавство, хімія.

Даний профіль обирають учні, що планують вступати на медичні та природничі спеціальності: медицина, фармацевтика, ветеринарія, хімія, біотехнології, аграрна промисловість, харчові технології, хімічна промисловість, вчитель біології, природознавства чи хімії.

4. Соціально-юридичний з елементами європейського права

Навчальна програма даного напряму передбачає поглиблене вивчення гуманітарних дисциплін: право, соціологія, історія, англійська мова, європейське право.

Даний профіль рекомендовано для учнів, що готуються вступати на спеціальності, пов’язані з юриспруденцією, міжнародними відносинами, соціальною діяльністю: право, журналістика, педагогіка, міжнародні відносини, політологія, соціологія, психологія та ін.

Умови вступу до Ліцею

Навчання триває 3 роки. Під час вступу іспитів немає, проте мінімальний рівень володіння польською мовою В1. Також вимагається високий середній бал за 9-й клас – мінімум 10 балів, бажано вищий.

Навчання безкоштовне.

Проживання

Під час навчання учні проживають у гуртожитку «ОсвітаПоль», що знаходиться по вул. Rodakowskiego, 16. Дістатись Ліцею можна громадським транспортом за 25-30 хвилин.

Вартість проживання 100 злотих на місяць. Харчування за 14 злотих на день, яке купується за бажанням, включає сніданок, обід, вечерю. Кімнати на 3 особи обладнані усім необхідним для життя та навчання (стіл, стілець, ліжко, шафа), є інтернет, на поверсі холодильник, туалет, ванна. Столова працює постійно, вихователі також.

За дитиною буде закріплений піклувальник. Вартість його послуг - 100 злотих на місяць. 

 


 

Повна загальна середня освіта
Факультет Спеціальність Стаціонар
БіологіяБіологія та хімія0.00 -
ЛінгвістикаЛінгвістика0.00 -
Фізика, математика і інформатикаФізика, математика та інформатика0.00 -
Соціально-юридичнийСоціально-юридична з елементами європейського права0.00 -

Відгуки студентів

Хлєбнікова Анастасія
Місто: Феодосія
Факультет: Туристика і рекреація
Університет: Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі у Варшаві

Процес навчання для мене цікавий, я задоволена. Завдяки мовним курсам, організованим Програмою «ОсвітаПоль», мені вдалося швидко подолати мовний бар’єр. У групі, де я навчаюсь, багато українців, тому я достатньо легко влилася в колектив. Навчатися зручніше, ніж в Україні, дуже тішить ставлення викладачів до студентів – з розумінням.

Онопрієнко Ольга
Місто: Умань
Факультет: Туризм
Університет: Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі у Варшаві

Варшава це однозначно «моє» місто. Люди інакші, своєрідні дуже. Відчувається інший менталітет, але це мені не заважає. Викладачі з розумінням ставляться до студентів, намагаються допомогти. Тому навчання проходить легко. Все так, як говорили представники «ОсвітаПоль».

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!