(044) Показати, (097) Показати, (050) Показати
(044) Показати
(097) Показати
(050) Показати
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
Університети

Університет Косметології (Варшава, Польща)

www.kosmetyka.edu.pl
Варшава, Польща
Вартість навчання за рік: 2025€ - 2265€

 Академія Косметології і Догляду за Здоров’ям (Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia) є недержавним вищим учбовим закладом, який пропонує випускникам програму навчання в області охорони здоров’я. На даний час у академії навчаються понад тисячу студентів. Професорсько-викладацький колектив налічує 90 осіб це - спеціалісти високого рівня з кваліфікаціями в різних областях науки.
Метою Академії є надання своїм студентам можливості здобути вищу освіту, спираючись на сучасну програму навчання і підготовку випускників до праці в напрямках зв’язаних з науками про здоров’я і догляд за ним.
Університет реалізовує унікальну авторську освітню програму, яка є водночас і інноваційною і відповідною до міжнародних стандартів.

Академія була створена в 2000 році за ініціативою Центру Професійного Розвитку, освітньої спілки “non-profit”, які свою суспільну діяльність розпочали ще в 19 столітті. Учбовий заклад від самого початку знаходиться в одному із живописних місць в Польщі, в Старому Місті, в Варшаві. Поруч з історичною пам’яткою, знаходяться будівлі в яких розміщені лекційні зали, дослідницькі центри, лабораторії і робочі кабінети.
На сьогоднішній день Академія Косметології має великий досвід в області охорони здоров’я та догляду за ним.

Академія Косметології будучи ведучим дослідницько-науковим осередком косметичної хімії, створила досконалі засоби навчання для наукових робіт в кожній галузі широко представленої косметології та косметичної хімії. Навчальну базу Академії становлять : лабораторія косметичної хімії, лабораторія клітинних технологій, а також лабораторія тестування ефективності косметики, кабінети косметичні, подологічні ( які становлять досконалу базу для науки спеціальних лікувально-косметичних процедур стопи) також кабінети естетики і макіяжу.

Університет Косметології та Догляду за Здоров'ям пропонує широкий вибір факультетів та спеціальностей, пов’язаних із медициною. Навчальна програма охоплює такі медичні предмети: загальна медицина, патофізіологія, дієтика, імунологія, алергологія, дерматологія , хірургія - ортопедія, фізкультурна медицина. Окрему групу становлять такі предмети: загальна хімія, органічна хімія та біохімія, бактеріологія, фармакологія, токсикологія. Загальне вивчення цих предметів формує базу для освоєння спеціальності, пов’язаної із створенням та виробництвом косметичних продуктів, засобів побутової хімії: косметологія, догляд за здоров’ям, паталогічна косметологія. Крім вище згаданих предметів, студенти вивчають: інформатику, маркетинг, основи бізнесу, іноземні мови: англійську, німецьку, французьку, іспанську, серед яких дві є обов’язковими та одна на вибір.


Найвища якість - постійний пріоритет Університету, і тому:

  • Викладацький склад Університету - еліта академічного середовища, професіонали з багаторічним професійним досвідом в косметичній галузі. В числі викладачів Університету - видатні польські фахівці в галузі косметології, фармакології, медицини й косметичної хімії, а також спеціалісти в галузі догляду за здоров'ям і охорони здоров'я. Джерелами наукових кадрів є Варшавський Політехнічний Університет, Варшавський Медичний Університет, Головна Торгівельна Школа в Варшаві, а також Економічний Університет в Познані.
  • Університет постійно інвестує в розвиток кадрів: створює можливість ведення наукових досліджень на території вузу; піклується про доступ до найновіших розробок, обмін досвідом між фахівцями різноманітних галузей. Університет організовує наукові семінари і постійно перебуває в пошуку і застосуванні інших форм розповсюдження і запровадження наукових досягнень.
  • Особлива увага приділяється практиці. В розпорядженні студентів багато сучасно оснащених майстерень, кабінетів і лабораторій. Дидактична база Університету є найбільшою серед інших  ВНЗ даного профілю. Практичне навчання відбувається в комфортабельних умовах: на 10 студенті - 1 викладач, при цьому кожен студент набуває навичок самостійного виконання окремих видів діяльності (вправи полягають у власноручному виконанні!) Кількість годин для практичної діяльності відведено навіть більше, ніж цього вимагає Міністерство Освіти.
  • Великі інвестиції йдуть на модернізацію дидактичної бази, на розвиток наукових досліджень. Ці дослідження реалізовуються в т.ч. і за безпосередньої участі студентів. Результати дослідів публікуються в спеціалізованих виданнях, відомих в Польщі та за її кордоном, презентуються на престижних конгресах як державних, так і міжнародних.
  • Університет має власне Видавництво, яке публікує ряд унікальних на польському ринку позицій, зокрема, академічних підручників, енциклопедій та допоміжних матеріалів для студентів. Авторами публікацій є викладачі Університету. Також видаються польські версії світових бестселерів для фахівців косметичної галузі.
  • ВНЗ сприяє розвиткові ораторських здібностей своїх студентів. Ще в процесі навчання студенти виступають як лектори на польських та міжнародних галузевих конгресах, презентуючи результати досліджень, проведених у стінах закладу. Цікаві студентські роботи з`являються у вигляді як окремих книжок, так і публікуються в спеціалізованих періодичних виданнях. Це чудовий шанс стати помітним в середовищі потенційних роботодавців.
  • Університет Косметології співпрацює з усіма професійними науковими об`єднаннями, які мають відношення до косметичної галузі. Партнерами ВНЗ є ряд престижних фірм, а також здійснюється міжвузівська співпраця в Польщі та за кордоном.
  • Здійснюється постійна співпраця з роботодавцями, а також з організаціями, які їх об`єднують, завдяки чому ведеться систематичний моніторинг потреб ринку. Університет забезпечує студентам відповідні професійні практики й постійно актуалізує програму навчання згідно вимог роботодавців.
  • Керівництво ВНЗ уважно вивчає думку органу Студентського Самоуправління. Студрада регулярно проводить анкетування, вивчаючи рівень статисфакції окремих занять. Враховуються всі заявлені зауваження.

Навчання в Університеті Косметології та Догляду за Здоров`ям в Варшаві гарантує високу професійну підготовку, а також можливість отримання глибоких знань в сфері сучасної косметології, біотехнології, охорони здоров`я.

Університет бере участь у програмі обміну студентами "Сократес Ерасмус" . Згідно з умовами цієї програми студенти мають можливість: продовжувати навчання, проходити стажування, студентську практику в країнах Євросоюзу:Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Фінляндії, Франції, Голландії, Англії, Італії, Португалії.

При даному вищому навчальному закладі функціонує Агенція з працевлаштування, метою якої є допомога студентам з працевлаштуванням, з пошуком місць проходження студентських практик. Звертатись до Агенції може кожен бажаючий студент.

Бакалавр
Одноразовий вступний внесок: 200 (48 €)
ФакультетСпеціальністьСтаціонарЗаочна
КосметологіяПодологія9400(2265€)8400(2025€)
Естетична косметологія9400(2265€)8400(2025€)
Біологічна регенерація9400(2265€)8400(2025€)
Магістр
Одноразовий вступний внесок: 200 (48 €)
ФакультетСпеціальністьСтаціонарЗаочна
КосметологіяЕстетична косметологія9400(2265€)8400(2025€)
Косметична хімія9400(2265€)8400(2025€)

Відгуки студентів

Красуля Марина
Місто: Чернігів
Факультет: Туристика і рекреація
Університет: Вища Школа ALMAMER у Варшаві

Навчатись у Польщі мені дуже подобається! На мою думку, рівень викладання тут суттєво вищий, ніж той, до якого звикли в Україні.

Козерецька Лілія
Місто: Криве Озеро
Факультет: Англійська філологія
Університет: Суспільна Академія Наук у Варшаві

Я адаптувалась у Польщі з першого дня мого перебування тут. Мені абсолютно все подобається. Польща відкриває великі можливості та перспективи, а перед нами –  українською молоддю – цi  перспективи  відкриває  програма «ОсвітаПоль».

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!