(044) Показати, (097) Показати, (050) Показати
(044) Показати
(097) Показати
(050) Показати
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Університети

Університети

Університет Косметології (Варшава, Польща)

www.kosmetyka.edu.pl
Варшава, Польща
Вартість навчання за рік: 2050€ - 2250€

 

У 2000 році рішенням Міністерства Національної Освіти і Спорту розпочав свою діяльність Університет Косметики і Догляду за Здоров'ям в Варшаві як один з перших в Польщі.  Засновниками Університету стало Підприємство Професійного Вдосконалення в Варшаві.


Місією Університету стало забезпечення для студентів такого рівня освіти, що випускники вигідно відрізнялись і були особливо востребувані на європейському ринку праці.
Університет реалізовує унікальну авторську освітню програму, яка є водночас і інноваційною і відповідною до міжнародних стандартів.
 

Університет Косметології та Догляду за Здоров'ям пропонує широкий вибір факультетів та спеціальностей, пов’язаних із медициною.

Навчальна програма охоплює такі медичні предмети: загальна медицина, патофізіологія, дієтика, імунологія, алергологія, дерматологія , хірургія - ортопедія, фізкультурна медицина...

Окрему групу становлять такі предмети: загальна хімія, органічна хімія та біохімія, бактеріологія, фармакологія, токсикологія.

Загальне вивчення цих предметів формує базу для освоєння спеціальності, пов’язаної із створенням та виробництвом косметичних продуктів, засобів побутової хімії: косметологія, догляд за здоров’ям, паталогічна косметологія...

Крім вище згаданих предметів, студенти вивчають: інформатику, маркетинг, основи бізнесу, іноземні мови: англійську, німецьку, французьку, іспанську, серед яких дві є обов’язковими та одна на вибір.


Найвища якість - постійний пріоритет Університету, і тому:

  • Викладацький склад Університету - еліта академічного середовища, професіонали з багаторічним професійним досвідом в косметичній галузі. В числі викладачів Університету - видатні польські фахівці в галузі косметології, фармакології, медицини й косметичної хімії, а також спеціалісти в галузі догляду за здоров'ям і охорони здоров'я. Джерелами наукових кадрів є Варшавський Політехнічний Університет, Варшавський Медичний Університет, Головна Торгівельна Школа в Варшаві, а також Економічний Університет в Познані.
  • Університет постійно інвестує в розвиток кадрів: створює можливість ведення наукових досліджень на території вузу; піклується про доступ до найновіших розробок, обмін досвідом між фахівцями різноманітних галузей. Університет організовує наукові семінари і постійно перебуває в пошуку і застосуванні інших форм розповсюдження і запровадження наукових досягнень.
  • Особлива увага приділяється практиці. В розпорядженні студентів багато сучасно оснащених майстерень, кабінетів і лабораторій. Дидактична база Університету є найбільшою серед інших  ВНЗ даного профілю. Практичне навчання відбувається в комфортабельних умовах: на 10 студенті - 1 викладач, при цьому кожен студент набуває навичок самостійного виконання окремих видів діяльності (вправи полягають у власноручному виконанні!) Кількість годин для практичної діяльності відведено навіть більше, ніж цього вимагає Міністерство Освіти.
  • Великі інвестиції йдуть на модернізацію дидактичної бази, на розвиток наукових досліджень. Ці дослідження реалізовуються в т.ч. і за безпосередньої участі студентів. Результати дослідів публікуються в спеціалізованих виданнях, відомих в Польщі та за її кордоном, презентуються на престижних конгресах як державних, так і міжнародних.
  • Університет має власне Видавництво, яке публікує ряд унікальних на польському ринку позицій, зокрема, академічних підручників, енциклопедій та допоміжних матеріалів для студентів. Авторами публікацій є викладачі Університету. Також видаються польські версії світових бестселерів для фахівців косметичної галузі.
  • ВНЗ сприяє розвиткові ораторських здібностей своїх студентів. Ще в процесі навчання студенти виступають як лектори на польських та міжнародних галузевих конгресах, презентуючи результати досліджень, проведених у стінах закладу. Цікаві студентські роботи з`являються у вигляді як окремих книжок, так і публікуються в спеціалізованих періодичних виданнях. Це чудовий шанс стати помітним в середовищі потенційних роботодавців.
  • Університет Косметології співпрацює з усіма професійними науковими об`єднаннями, які мають відношення до косметичної галузі. Партнерами ВНЗ є ряд престижних фірм, а також здійснюється міжвузівська співпраця в Польщі та за кордоном.
  • Здійснюється постійна співпраця з роботодавцями, а також з організаціями, які їх об`єднують, завдяки чому ведеться систематичний моніторинг потреб ринку. Університет забезпечує студентам відповідні професійні практики й постійно актуалізує програму навчання згідно вимог роботодавців.
  • Керівництво ВНЗ уважно вивчає думку органу Студентського Самоуправління. Студрада регулярно проводить анкетування, вивчаючи рівень статисфакції окремих занять. Враховуються всі заявлені зауваження.

Навчання в Вищій Професійній Школі Косметології та Догляду за Здоров`ям в Варшаві гарантує високу професійну підготовку, а також можливість отримання глибоких знань в сфері сучасної косметології, біотехнології, охорони здоров`я.

 З 2000 року зі стін ВНЗ вийшло більш як 600 випускників, які працюють в технологічних, торгівельних, виробничих закладах - в найбільших державних і закордонних косметичних фірмах. Частина випускників обрали професію незалежних консультантів або відкрили власний бізнес. Деякі студенти-відмінники по закінченню Університету вирішили лишитись в освітній галузі.

Університет Косметології та Догляду за Здоров'ям бере участь у програмі обміну студентами "Сократес Ерасмус" . Згідно з умовами цієї програми студенти мають можливість: продовжувати навчання, проходити стажування, студентську практику в країнах Євросоюзу:Австрії, Бельгії, Чехії, Данії, Фінляндії, Франції, Голландії, Англії, Італії, Португалії...

При даному вищому навчальному закладі функціонує Агенція з працевлаштування, метою якої є допомога студентам з працевлаштуванням, з пошуком місць проходження студентських практик... Звертатись до Агенції може кожен бажаючий студент.

Бакалавр
Одноразовий вступний внесок: 1080 (265 €)
ФакультетСпеціальністьСтаціонарЗаочна
КосметологіяЕстетична косметологія9400 (2265 €)8400 (2025 €)
Управління косметичним салоном та центром біологічної віднови9400 (2265 €)8400 (2025 €)
Wellness I SPA" (косметичні процедури для тіла, ароматерапія, масаж)9400 (2265 €)8400 (2025 €)
Подологія ( лікування хвороб ніг)9400 (2265 €)8400 (2025 €)
Масаж та фізіотерапія (усі види масажу та фізпроцедур)9400 (2265 €)8400 (2025 €)
Магістр
Одноразовий вступний внесок: 1080 (265 €)
ФакультетСпеціальністьСтаціонарЗаочна
КосметологіяЕстетична косметологія9400 (2265 €)8400 (2025 €)
SPA i Wellness9400 (2265 €)8400 (2025 €)
Біологічне оновлення і масаж9400 (2265 €)8400 (2025 €)

Відгуки студентів

Очаковська Марія
Місто: Нова Каховка, Херсонська обл.
Факультет: Міжнародний бізнес
Університет: Краківський Економічний Університет

В цілому мені тут добре, викладання в університеті на високому рівні. Потрібно ретельно виконувати усі завдання, щоб не «пасти задніх». Мені подобаються вечірки тут. Вони інші, ніж в Україні. Немає нічого такого, щоб мені не подобалось. Все чудове у цьому місті.

Онопрієнко Ольга
Місто: Умань
Факультет: Туризм
Університет: Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі у Варшаві

Варшава це однозначно «моє» місто. Люди інакші, своєрідні дуже. Відчувається інший менталітет, але це мені не заважає. Викладачі з розумінням ставляться до студентів, намагаються допомогти. Тому навчання проходить легко. Все так, як говорили представники «ОсвітаПоль».

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!