(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ
Університети

Університет "VIAMODA INDUSTRIAL" (Варшава, Польща)

www.vmi.edu.pl/
Варшава, Польща
Вартість навчання за рік: 3100€ – 3500€


VIAMODA INDUSTRIAL
УНІВЕРСИТЕТ МОДИ, ТЕХНОЛОГІЙ ТА УПРАВЛІННЯ
Сучасний університет міжнародної освіти моди і дизайну на польському ринку.
Навчальний заклад був заснований у відповідь на потреби динамічного розвитку середовища професіоналів в області індустрії моди у Польщі. Університет моди – ексклюзивний ВНЗ на польському ринку, що охоплює всі аспекти моди.
Засновником університету є пан Пітер Стефанюк, співвласник компанії модельного бізнесу CATERINA, відомої на міжнародних ринках.

VIAMODA INDUSTRIAL пропонує студентам відмінні умови для того, щоб отримати практичні професійні навички у сфері модельного бізнесу: проектування та створення моделей, управління у сфері моди, а також розробка і реалізація сучасних технологічних, комунікаційних бізнес-стратегій в індустрії моди.
Інноваційні течії освіти в моді: дизайн, технології та управління. Комплексний підхід до освіти, який об'єднує всі три області, дозволить підготувати фахівців промислового дизайну, які користуються великим попитом на ринку праці.
Загальне знайомство з механізмами і динамікою галузі дозволить надалі професійно розвиватися у багатьох напрямках в сегменті моди, в тому числі і в розвитку власних дизайнерських проектів та комерційних підприємств.
Випускники  легко знаходять роботу, використовуючи новітні технології.

ВУЗ навчає майбутніх дизайнерів, менеджерів, бренд-менеджерів, фахівців в області комунікації, що працюють в усіх галузях індустрії моди, фахівців, здатних поєднувати творчість із знанням сучасних технологій, комерційних матеріалів, проектувальних технік, а також даємо реальні міцні знання про ринкові принципи.

Проводиться професійна підготовка, розрахована на вирішення практичних завдань або для підвищення кваліфікації в магістратурі. Комплексна пропозиція, підготовлена VIAMODA INDUSTRIAL, дозволяє кожному студенту вибрати оптимальний освітній курс.
 

Програма підготовки складається з трьох профілів:
 - освіта у сфері дизайну,
 - технологічна підготовка,
 - бізнес-тренінг.

VIAMODA INDUSTRIAL пропонує студентам:
 - обширну освітню програму;
 - контакт з креативними професійними педагогами;
 - участь у процесі сучасної освіти.

Після навчання студент стане конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці, зможе легко знайти роботу у фірмах з виробництва одягу, аксесуарів і текстилю, торгових фірмах в індустрії моди, у фахових засобах масової інформації, маркетингових та консалтингових агентствах та інших установах, пов'язаних із текстильною промисловістю і модою , а також буде мати сильні стартові основи для відкриття власної справи і розробки оригінальних концепцій бізнесу.
 
Адаптаційна програма необхідна для того, щоб допомогти Вам у перші дні перебування у Варшаві. Дана програма націлена на те, щоб надати важливу інформацію про життя та навчання у Польщі, а також допомогти іноземним студентам краще пізнати один одного. Вона складається із серії зустрічей з керівництвом університету, яскравих вечірок і заходів, в яких беруть участь студенти з різних іноземних вишів.
Участь у програмі адаптації є обов'язковою для кожного студента.

VIAMODA INDUSTRIAL розвиває співпрацю зі школами, навчальними та економічними інститутами в Польщі та в Європі, компаніями у сфері моди, що працюють на польському ринку, компаніями, що працюють у текстильній промисловості (виробники та дистриб'ютори технологічного устаткування, матеріалів та аксесуарів для одягу), із засобами масової інформації і установами, які підтримують розвиток ринку моди в Польщі та в країнах Центральної і Східної Європи.

Бакалавр
Одноразовий вступний внесок: 200 €
ФакультетСпеціальністьСтаціонарЗаочна
ДизайнДизайн, мода і розробка одягу3100 €3100 €
Комунікації в моді та дизайн бренду3100 €3100 €
Кулінарний дизайн3500 €3500 €

Відгуки студентів

Драганчук Руслан
Місто: Черкаси
Факультет: Інформатика
Університет: Університет інформаційних технологій у Варшаві

У мене багато вільного часу, тож я встигаю зробити безліч корисних для себе справ. У Варшаві є куди піти, отож завжди відвідую нові місця, щоб дізнатись про Варшаву більше. Вражає архітектура, вона набагато краща, ніж у місті, де я жив.

Котельмах Євгеній
Місто: Івано-Франківськ
Факультет: Туризм
Університет: Університет ім. Марії Склодовської-Кюрі у Варшаві

Звісно, життя у великому місті – напружене. Але тут живуть дуже приємні люди, немає буденності та хмарочосів у районі, де я мешкаю. Добре, що недалеко від мого гуртожитку знаходиться унівеситет, у якому я навчаюсь.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!