(044) Показати, (097) Показати, (050) Показати
(044) Показати
(097) Показати
(050) Показати
НАДІСЛАТИ ЗАПИТ

Університети

Університети

Університет "VIAMODA INDUSTRIAL" (Варшава, Польща)

www.vmi.edu.pl/
Варшава, Польща
Вартість навчання за рік: 3100€ – 3500€

 

- ВИВЧАЙ ДИЗАЙН У ПОЛЬЩІ
- ІНДУСТРІЯ МОДИ ЧЕКАЄ ПРОФЕСІОНАЛІВ
- МОДА, ДИЗАЙН, ТЕХНОЛОГІЇ ТА МЕНЕДЖМЕНТ

VIAMODA INDUSTRIAL
УНІВЕРСИТЕТ МОДИ, ТЕХНОЛОГІЙ ТА УПРАВЛІННЯ
Університет моди і дизайну – новий університет міжнародної освіти моди і дизайну на польському ринку.
Навчальний заклад був заснований у відповідь на потреби динамічного розвитку середовища професіоналів в області індустрії моди у Польщі. Університет моди – ексклюзивний ВНЗ на польському ринку, що охоплює всі аспекти моди.
Засновником університету є пан Пітер Стефанюк, к.т.н., співвласник компанії модельного бізнесу CATERINA, відомої на міжнародних ринках.

VIAMODA INDUSTRIAL пропонує студентам відмінні умови для того, щоб отримати практичні професійні навички у сфері модельного бізнесу: проектування та створення моделей, управління у сфері моди, а також розробка і реалізація сучасних технологічних, комунікаційних бізнес-стратегій в індустрії моди.
Інноваційні течії освіти в моді: дизайн, технології та управління. Комплексний підхід до освіти, який об'єднує всі три області, дозволить підготувати фахівців промислового дизайну, які користуються великим попитом на ринку праці.
Загальне знайомство з механізмами і динамікою галузі дозволить надалі професійно розвиватися у багатьох напрямках в сегменті моди, в тому числі і в розвитку власних дизайнерських проектів та комерційних підприємств.
Наші випускники  легко знаходять роботу, використовуючи новітні технології.

ХТО НАВЧАЄТЬСЯ В УНІВЕРСИТЕТІ VIAMODA INDUSTRIAL

Ми навчаємо майбутніх дизайнерів, менеджерів, бренд-менеджерів, фахівців в області комунікації, що працюють в усіх галузях індустрії моди, фахівців, здатних поєднувати творчість із знанням сучасних технологій, комерційних матеріалів, проектувальних технік, а також даємо реальні міцні знання про ринкові принципи.

ДИЗАЙН МОДИ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА МЕНЕДЖМЕНТ

БАКАЛАВР
Курс складається із 7 семестрів.
Проводиться професійна підготовка, розрахована на вирішення практичних завдань або для підвищення кваліфікації в магістратурі. Комплексна пропозиція, підготовлена VIAMODA INDUSTRIAL, дозволяє кожному студенту вибрати оптимальний освітній курс.
 

Програма підготовки складається з трьох профілів:
 - освіта у сфері дизайну,
 - технологічна підготовка,
 - бізнес-тренінг.

VIAMODA INDUSTRIAL пропонує студентам:
 - обширну освітню програму;
 - контакт з креативними професійними педагогами;
 - участь у процесі сучасної освіти.

Після навчання студент стане конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці, зможе легко знайти роботу у фірмах з виробництва одягу, аксесуарів і текстилю, торгових фірмах в індустрії моди, у фахових засобах масової інформації, маркетингових та консалтингових агентствах та інших установах, пов'язаних із текстильною промисловістю і модою , а також буде мати сильні стартові основи для відкриття власної справи і розробки оригінальних концепцій бізнесу.

Працювати і бути успішним у Європі
Чому Польща?
- Висока якість освіти з урахуванням положень Болонського процесу, що об'єднує освіту в Європейському Союзі та в партнерських країнах.
- Завдяки ECTS (європейська система переводу кредитів) студенти можуть бути повністю мобільними, отриманий у Польщі диплом визнається на міжнародному рівні, і Ви можете продовжити навчання в інших країнах.
- Доступна оплата за навчання.
- Витрати на проживання у Польщі значно нижчі, ніж у країнах ЄС! Сума в 200-400 євро покриває щомісячні витрати на проживання, харчування і транспорт.
- Польща – Ворота у Європу – географічне і культурне перехрестя Східної та Західної Європи.
- Якщо Ви хочете поєднати навчання з подорожами, то Польща є ідеальною базою, домівкою для Вас! Всього 2: 00 на літаку, і Ви відвідаєте Рим, Осло, Лондон чи Москву, і трохи більше часу, щоб дістатися до Парижа і Афін.
 
Навчайся дизайну в Польщі та отримай роботу в кращих фірмах у сфері моди
ПРОГРАМИ  АДАПТАЦІЇ
Адаптаційна програма необхідна для того, щоб допомогти Вам у перші дні перебування у Варшаві. Дана програма націлена на те, щоб надати важливу ??інформацію про життя та навчання у Польщі, а також допомогти іноземним студентам краще пізнати один одного. Вона складається із серії зустрічей з керівництвом університету, яскравих вечірок і заходів, в яких беруть участь студенти з різних іноземних вишів.
Участь у програмі адаптації є обов'язковою для кожного студента.

Графік роботи:
- зустріч з міжнародним координатором
- офіційна зустріч з ректором, доктором філософії, Петром Стефанюком і канцлером, доктором Петром Моханачевскі, к.т.н.
- екскурсії по кампусу ВНЗ
- лекція про польську історію та культуру
- польський Placement Test (обов'язковий для всіх студентів, окрім тих, хто ніколи не вивчав польської або ніколи не говорив цією мовою)
- автобусний тур по Варшаві
  
СПІВПРАЦЯ
VIAMODA INDUSTRIAL розвиває співпрацю зі школами, навчальними та економічними інститутами в Польщі та в Європі, компаніями у сфері моди, що працюють на польському ринку, компаніями, що працюють у текстильній промисловості (виробники та дистриб'ютори технологічного устаткування, матеріалів та аксесуарів для одягу), із засобами масової інформації і установами, які підтримують розвиток ринку моди в Польщі та в країнах Центральної і Східної Європи.

Бакалавр
Одноразовий вступний внесок: 200 €
ФакультетСпеціальністьСтаціонарЗаочна
ДизайнДизайн, мода і розробка нових продуктів3100 €3100 €
Дизайн одягу і управління технологіями 3100 €3100 €
Кулінарний дизайн3500 €3500 €
Створення бренду3100 €3100 €
Бакалавр
Одноразовий вступний внесок: 200 €
ФакультетСпеціальністьСтаціонарЗаочна
Fashion Design, Technology and Management Fashion design and new product development3500 €3500 €
Fashion design and technology management3500 €3500 €
Fashion communication and brand design3500 €3500 €

Відгуки студентів

Кузнець Анна
Місто: Кроловець, Сумська обл.
Факультет: Психологія
Університет: Університет суспільної психології у Варшаві

Навчання проходить в інтенсивному режимі, але мені подобається. Приємно вражена доступністю проживання в Польщі з фінансового боку. Хоча представники програми «ОсвітаПоль» попереджали, що Польща – недорога країна. Зараз я в цьому переконалася – в Польщі зовсім недорого. Якщо раціонально розпоряджатись коштами, то добре жити тут зможе кожен.

Болеслав Поляцький
Місто: Южноукраїнськ
Факультет: Географія
Університет: Лодзінський Університет

Навчання – це свiтле майбутне, це життя! І я так вважаю з дитинства. Мою мрію навчатись втілила в життя программа «ОсвітаПоль». Польща – це моя друга  Батьківщина, і я відчуваю, що моє серце підказує:  навчання тут – правильне рішення.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!