Університет Економіки і Інформатики у Кракові

Університет Економіки і Інформатики у Кракові (Краків, Польща)

Краків, Польща Адреса: ul. Św. Filipa 17 (centrum Krakowa) 31-150 Kraków
wsei.edu.pl/
Вартість навчання за рік: 1350€ - 1640€

Університет Економіки і Інформатики у Кракові (Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie) було створено за рішенням Міністра національної освіти № DNS-1-0145-122 / TT / 2000 р. 14 квітня 2000 р. він був внесений до реєстру недержавних університетів під номером 39. Ініціатива створення університету виникла від відомої краківської консалтингової та навчальної компанії для науковців – Consulting and Training Institute Sp. z o.o. Багаторічний досвід цієї компанії в консультаційній роботі для підприємств і державних установ дозволив з самого початку надати університету відповідний практичний профіль і спрямувати його на потреби ринку праці.

Місія, що лежить в основі створення університету, полягає в тому, щоб підготувати персонал, головним чином для потреб малих і середніх підприємств, у спосіб, який відповідає високим стандартам якості, на основі гарної співпраці університету та зовнішнього середовища та високого рівня індивідуалізація навчання та гнучкість по відношенню до ринку праці. Випускники університету добре підготовлені як з точки зору практики, так і для подальшої безперервної освіти, вони творчі, здатні до командної роботи та громадянської активності.

Стратегічними цілями університету на найближчі роки є:
- Отримання статусу лідера серед практичних університетів Польщі
- Реалізація модульної моделі освіти за американськими зразками
- Насичення університету технологіями та інноваціями.

Університет економіки і Інформатики надає велике значення якості освіти для ефективності реалізації своєї місії та стратегічних цілей. Освіта в WSEI сприймається як повний набір досвіду, знань і навичок, які формують компетенції студента як сформованого працівника та підприємця, готового за змістом і моральністю працювати на оперативному та управлінському рівні. Політика якості WSEI – це зобов’язання щодо послідовного розвитку та вдосконалення освітньої пропозиції, щоб забезпечити очікувану цінність для зацікавлених сторін у рамках застосованих правових норм, виражену в вимірних та значних вигодах з їхньої точки зору.

Інженер
Одноразовий вступний внесок: 200 PLN (50 €)
Факультет Спеціальність Стаціонар Заочна
Інформатика та економетріяІнформатика та економетрія6800(1640€)6800(1640€)
Прикладна інформатикаПрикладна інформатика 6800(1640€)6800(1640€)
Бакалавр
Одноразовий вступний внесок: 200 PLN (50 €)
Факультет Спеціальність Стаціонар Заочна
МенеджментМенеджмент5600(1350€)5600(1350€)
Фінанси та бухгалтерський облік Фінанси та бухгалтерський облік5600(1350€)5600(1350€)
Відгуки студентів
Хлєбнікова Анастасія

Процес навчання для мене цікавий, я задоволена. Завдяки мовним курсам, організованим Програмою «ОсвітаПоль», мені вдалося швидко подолати мовний бар’єр. У групі, де я навчаюсь, багато українців, тому я достатньо легко влилася в колектив. Навчатися зручніше, ніж в Україні, дуже тішить ставлення викладачів до студентів – з розумінням.

Чваніна Вікторія

За активним навчанням не має часу помічати дрібниці.  Дуже подобається вчитись у Польщі. Дякую за допомогу, «ОсвітаПоль»!

Кузнець Анна

Навчання проходить в інтенсивному режимі, але мені подобається. Приємно вражена доступністю проживання в Польщі з фінансового боку. Хоча представники програми «ОсвітаПоль» попереджали, що Польща – недорога країна. Зараз я в цьому переконалася – в Польщі зовсім недорого. Якщо раціонально розпоряджатись коштами, то добре жити тут зможе кожен.

Ковальська Анжеліка

Великим плюсом у Польщі є кваліфіковані викладачі, а мінусом – надто велика самостійність студентів, хоча водночас це перевага для розвитку відповідальності й майбутнього життя. Добре, що тут, у Польщі, на мicцi є представник «ОсвітиПоль». Менi так спокiйнiше, коли  є людина, яка тобi зможе допомогти в разi необхідності.

Зубок Євгеній

Тут мені добре, мешкаю близько до навчального закладу. Місто чарівне, дуже мені подобається. Я живу у великій просторій кімнаті, тому житлових проблем у мене немає. Загалом і люди хороші, і країна.

Рябов Дмитро

У цьому місті є все, що мені потрібно. Гарне місто і атмосфера просто чудова. Викладачі хороші, проте порівняти з українськими не можу, тому що вступив до Польщі відразу після школи.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!