ТЕХНІКУМ ТА ЛІЦЕЙ

ТЕХНІКУМ ТА ЛІЦЕЙ "ГУЗАРЖ" (Вроцлав, Польща)

Вроцлав, Польща Адреса: UL. ZAGŁĘBIOWSKA 8 52-007 WROCŁAW
szkolawojskowahusarz.pl/galeria/
Вартість навчання за рік: БЕЗКОШТОВНО

Технікум та ліцей  «Гузарж» - це спеціалізований навчальнийзаклад, де учні, що бажають пов’язати своє майбутнє з військовою справою, можуть пройти відповідну військову підготовку. Учні, що обирають навчання в ліцеї, вивчатимуть загально-освітню шкільну програму, матимуть додаткові предмети з військової підготовки, вивчатимуть бойове мистецтво. 

Навчання в технікумі передбачає дві спеціальності: «Інформатика», «Логістика». Студенти вивчатимуть як загально-освітню програму, так і предмети за обраною спеціальністю.
На даний час такі спеціальності є досить перспективні, тому випускники технікуму будуть одними з найбільш затребуваних на ринку праці.

В даному навчальному закладі навчаються учні не тільки з України, а й з Білорусії, Росії, Єгипту.
Технікум та ліцей «Гузарж» диспонує хорошою матеріально-технічною базою. Навчальні класи, аудиторії, спеціалізовані кабінети оснащені сучасним технічним та мультимедіа-обладнанням.

При навчальному закладі діє велика електронна бібліотека— це інтернет-сервіс, який дає змогу ділитися цифровими публікаціями, такими як електронні журнали або електронні книги, а також цифровими і традиційними паперовими виданнями (журнали, книги, карти, фотографії тощо).
При навчальному закладі проводяться різні навчальні курси, зокрема: стрибки з парашута, плавання, надання невідкладної допомоги, підводне плавання, обслуговування дронів, курси водіїв.

Завдяки дисципліні в майбутніх випускників  формується  відповідне людське та громадянське ставлення; чесність, почуття відповідальності, працьовитість, повага до інших людей, патріотизм. 

Організація вступу до даного навчальго закладу відбувається лише в рамках пакету послуг "Економ" https://www.osvitapol.info/navchannya-v-polskyh-tehnikumah-ta-litseyah#tabs-5

Технік
Факультет Спеціальність Стаціонар
ЛогістикаЛогістика0.00 -
ІнформатикаІнформатика0.00 -
Відгуки студентів
Козерецька Лілія

Я адаптувалась у Польщі з першого дня мого перебування тут. Мені абсолютно все подобається. Польща відкриває великі можливості та перспективи, а перед нами –  українською молоддю – цi  перспективи  відкриває  програма «ОсвітаПоль».

Рябов Дмитро

У цьому місті є все, що мені потрібно. Гарне місто і атмосфера просто чудова. Викладачі хороші, проте порівняти з українськими не можу, тому що вступив до Польщі відразу після школи.

Красуля Марина

Навчатись у Польщі мені дуже подобається! На мою думку, рівень викладання тут суттєво вищий, ніж той, до якого звикли в Україні.

Циганок Михайло

Навчання в Польщі – чудове. Додатково є можливість реалізувати себе як особистість. Переїзд до iншої країни, iноземна мова –  це не найважче, через що ми повинні пройти за все життя. Але якщо навіть це нам не під силу, тоді постає питання: на що ми взагалі здатні?

Кузнець Анна

Навчання проходить в інтенсивному режимі, але мені подобається. Приємно вражена доступністю проживання в Польщі з фінансового боку. Хоча представники програми «ОсвітаПоль» попереджали, що Польща – недорога країна. Зараз я в цьому переконалася – в Польщі зовсім недорого. Якщо раціонально розпоряджатись коштами, то добре жити тут зможе кожен.

Вікторія Соцура

Я дуже рада, що 2,5 роки тому поїхала вчитися до Варшави. Спасибі батькам і програмі "ОсвітаПоль" за те, що реалізували мою мрію навчатися за кордоном. Я задоволена обраним мною університетом. Чудові професори, завжди допоможуть, підкажуть. Відмінна риса європейської освіти - це великий «наголос» на самоосвіту. Змушувати вчитися ніхто не буде. І я вважаю, що це вірно.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!