У зв'язку з відключеннями електроенергії, можливі перебої в роботі інфолінії ОсвітаПоль. Ми обов'язково до вас перетелефонуємо відразу, як це буде можливим. Вибачте за незручності.

Академія журналістики та звукорежисури

Академія журналістики та звукорежисури (Варшава, Польща)

Варшава, Польща Адреса: ul. Mangalia 4. 02-758 Warszawa
realizacjadzwieku.edu.pl/
Вартість навчання за рік: 1840€ - 2105€

Академія журналістики та звукорежисури

У процесі навчання ухил робиться на практичні заняття та застосування знань у практиці. Це не черговий факультет, на якому викладається лише теорія. 500 годин практичних занять: семінарів та практик. В Академії знаходиться професійно обладнана радіо станція, 3 студії емісії та режисерки, робочі столи для пост-продукції, монтажні кімнати та репортерська апаратура для польового запису звуку. Заняття проводяться також у приватних професійних студіях звукозапису – Студії A, B та C. Планування всіх приміщень спроектоване та сконструйоване від нуля, на основі акустичних вимірювань та акустичної адаптації. Режисерка А обладнана аналоговим мікшером Studer 980 на 40 каналів, звуковою картою RedNet 2, зовнішніми процесорами динаміки вищої категорії, мікрофонами найкращих світових виробників, а також комп'ютером з наявністю численних плагінів, найбільш популярних серед професійних звукорежисерів, монітори EVE Audio. Режисерка B – доступна як для занять, так і для приватних проектів студентів, безкоштовно. Заслуговує також на увагу аудиторія для занять “Сценічне обладнання”, що має 19 аналогових і цифрових мікшерів.

Де знайти роботу після закінчення цієї спеціальності?

Як звукорежисер:

радіо
театр
фірми аудіо систем
нічні клуби, будинки культури, навчальні заклади
студії звукозапису
телебачення – як польовий звукооператор, студійний звукорежисер
пост-продукція – для телебачення, фірм та рекламних агенцій
у великих компаніях аудіо систем – як техніка обслуговування обладнання
у музичних колективах – як техніка, звукоінженера, звукорежисера FOH, звукорежисер сценічних моніторів
У вузі ви можете працювати із багато-трековим записом у програмі DAW (Reaper, LogicPro, Cubase ) або із сучасним цифровим мікшером вищої категорії та пустять запис інструментальних доріжок з останнього концерту відомого виконавця для подальшої обробки. А пізніше відвезуть на концерт, при організації якого будеш бути присутнім безпосередньо, починаючи від зборів обладнання на складі і до саундчеку та безпосереднього виступу. Також викладачі пропонують екскурсії на робочий процес під час живих трансмісій телевізійних розважальних програм.

 

Бакалавр
Одноразовий вступний внесок: 500PLN (110€)
Факультет Спеціальність Стаціонар Заочна
ЗвукорежисураЗвукорежисура та журналістика9480(2105€)8280(1840€)
Відгуки студентів
Філанович Анастасія

Два роки я провчилась в Україні і зрозуміла, що немає сенсу продовжувати навчання там. У Польщi обрала собі спеціальність фінанси та облік, щоб у подальшому влаштувати своє майбутнє у Польщі. Завдяки таким помiчникам, як «ОсвітаПоль», це зовсiм не складно.

Онопрієнко Ольга

Варшава це однозначно «моє» місто. Люди інакші, своєрідні дуже. Відчувається інший менталітет, але це мені не заважає. Викладачі з розумінням ставляться до студентів, намагаються допомогти. Тому навчання проходить легко. Все так, як говорили представники «ОсвітаПоль».

Збінська Анастасія

Навчання в Польщі було моєю мрією. Зараз я переконалася – це цікаво і перспективно. У Польщі я знайшла багато друзів і відкриваю для себе нові можливості. В цілому Варшава мені дуже подобається, і я всіх заохочую приїздити сюди.

Староконь Олександр

Я – першокурсник. Коли приїхав, почував себе досить скуто в спілкуванні з поляками через мовний бар’єр. Але потім – зустрічі, свята... Тож почали спілкуватись польською. Це нас об’єднало, здружило. У Польщі мені подобається, бо тут я відчуваю себе європейцем.

Циганок Михайло

Навчання в Польщі – чудове. Додатково є можливість реалізувати себе як особистість. Переїзд до iншої країни, iноземна мова –  це не найважче, через що ми повинні пройти за все життя. Але якщо навіть це нам не під силу, тоді постає питання: на що ми взагалі здатні?

Кужда Анастасія

Я приїхала сюди, бо хотіла навчатись у Варшавському Університеті. Все почалось з обміну студентами. Я приїхала до Познані і закохалась у Польщу. Польска мова дуже легко мені скорилась, тому я звернулась до програми «ОсвітаПоль», щоб мені допомогли стати на шлях до кращого майбутнього. Зараз я студентка Варшавського Університету і шалено задоволена своїм вибором.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!