Академія журналістики та звукорежисури

Академія журналістики та звукорежисури (Варшава, Польща)

Варшава, Польща Адреса: ul. Mangalia 4. 02-758 Warszawa
realizacjadzwieku.edu.pl/
Вартість навчання за рік: 1840€ - 2105€

Академія журналістики та звукорежисури

У процесі навчання ухил робиться на практичні заняття та застосування знань у практиці. Це не черговий факультет, на якому викладається лише теорія. 500 годин практичних занять: семінарів та практик. В Академії знаходиться професійно обладнана радіо станція, 3 студії емісії та режисерки, робочі столи для пост-продукції, монтажні кімнати та репортерська апаратура для польового запису звуку. Заняття проводяться також у приватних професійних студіях звукозапису – Студії A, B та C. Планування всіх приміщень спроектоване та сконструйоване від нуля, на основі акустичних вимірювань та акустичної адаптації. Режисерка А обладнана аналоговим мікшером Studer 980 на 40 каналів, звуковою картою RedNet 2, зовнішніми процесорами динаміки вищої категорії, мікрофонами найкращих світових виробників, а також комп'ютером з наявністю численних плагінів, найбільш популярних серед професійних звукорежисерів, монітори EVE Audio. Режисерка B – доступна як для занять, так і для приватних проектів студентів, безкоштовно. Заслуговує також на увагу аудиторія для занять “Сценічне обладнання”, що має 19 аналогових і цифрових мікшерів.

Де знайти роботу після закінчення цієї спеціальності?

Як звукорежисер:

радіо
театр
фірми аудіо систем
нічні клуби, будинки культури, навчальні заклади
студії звукозапису
телебачення – як польовий звукооператор, студійний звукорежисер
пост-продукція – для телебачення, фірм та рекламних агенцій
у великих компаніях аудіо систем – як техніка обслуговування обладнання
у музичних колективах – як техніка, звукоінженера, звукорежисера FOH, звукорежисер сценічних моніторів
У вузі ви можете працювати із багато-трековим записом у програмі DAW (Reaper, LogicPro, Cubase ) або із сучасним цифровим мікшером вищої категорії та пустять запис інструментальних доріжок з останнього концерту відомого виконавця для подальшої обробки. А пізніше відвезуть на концерт, при організації якого будеш бути присутнім безпосередньо, починаючи від зборів обладнання на складі і до саундчеку та безпосереднього виступу. Також викладачі пропонують екскурсії на робочий процес під час живих трансмісій телевізійних розважальних програм.

 

Бакалавр
Одноразовий вступний внесок: 500PLN (110€)
Факультет Спеціальність Стаціонар Заочна
ЗвукорежисураЗвукорежисура та журналістика9480(2105€)8280(1840€)
Відгуки студентів
Онопрієнко Ольга

Варшава це однозначно «моє» місто. Люди інакші, своєрідні дуже. Відчувається інший менталітет, але це мені не заважає. Викладачі з розумінням ставляться до студентів, намагаються допомогти. Тому навчання проходить легко. Все так, як говорили представники «ОсвітаПоль».

Хрестіна Ярослава

Країна мені дуже подобається, чудове та гарне місто. Часом здається, що навіть краще, ніж вдома. Побачила дуже багато гарних міст за час перебування тут. Мрію побувати в кожному куточку Варшави. Польща стала для мене другою домівкою, мені тут добре.

Мазур Ольга

Зараз весь вільний час забирає навчання. Тому не маю змоги насолоджуватись чудовою країною. Але це й добре, можна цілком зосередитись на найважливішому. Я вже звикла до Польщі, тож майже не сумую за домом.

Пасічна Марина

Додому взагалі не хочеться. Батьки кличуть, а я все не приїжджаю. Я в Польщі для того, щоб отримати європейську освіту, пожити хоча б трохи закордоном. Мої результати у Польщі значно кращі, тому що мала досвід навчання в Україні. «ОсвітаПоль» – чудова програма, раджу всiм скористатися i здобути неоцiненний досвiд та європейський диплом!

Кужда Анастасія

Я приїхала сюди, бо хотіла навчатись у Варшавському Університеті. Все почалось з обміну студентами. Я приїхала до Познані і закохалась у Польщу. Польска мова дуже легко мені скорилась, тому я звернулась до програми «ОсвітаПоль», щоб мені допомогли стати на шлях до кращого майбутнього. Зараз я студентка Варшавського Університету і шалено задоволена своїм вибором.

Шаповалова Олена

Польща – дуже гарна країна, мене вразила захоплююча архітектура. Навчання в Польщі відкриває для мене безліч різноманітних  перспектив. І вони не обмежуються виключно моєю майбутньою професією. Дякую програмi «ОсвітаПоль» за можливicть навчатися в Польщi!

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!