Зимовий набір до польських Університетів розпочато! Початок навчання — березень 2024 детальніше>>>

 

Академія журналістики та звукорежисури

Академія журналістики та звукорежисури (Варшава, Польща)

Варшава, Польща Адреса: ul. Mangalia 4. 02-758 Warszawa
realizacjadzwieku.edu.pl/
Вартість навчання за рік: 1840€ - 2105€

Академія журналістики та звукорежисури

У процесі навчання ухил робиться на практичні заняття та застосування знань у практиці. Це не черговий факультет, на якому викладається лише теорія. 500 годин практичних занять: семінарів та практик. В Академії знаходиться професійно обладнана радіо станція, 3 студії емісії та режисерки, робочі столи для пост-продукції, монтажні кімнати та репортерська апаратура для польового запису звуку. Заняття проводяться також у приватних професійних студіях звукозапису – Студії A, B та C. Планування всіх приміщень спроектоване та сконструйоване від нуля, на основі акустичних вимірювань та акустичної адаптації. Режисерка А обладнана аналоговим мікшером Studer 980 на 40 каналів, звуковою картою RedNet 2, зовнішніми процесорами динаміки вищої категорії, мікрофонами найкращих світових виробників, а також комп'ютером з наявністю численних плагінів, найбільш популярних серед професійних звукорежисерів, монітори EVE Audio. Режисерка B – доступна як для занять, так і для приватних проектів студентів, безкоштовно. Заслуговує також на увагу аудиторія для занять “Сценічне обладнання”, що має 19 аналогових і цифрових мікшерів.

Де знайти роботу після закінчення цієї спеціальності?

Як звукорежисер:

радіо
театр
фірми аудіо систем
нічні клуби, будинки культури, навчальні заклади
студії звукозапису
телебачення – як польовий звукооператор, студійний звукорежисер
пост-продукція – для телебачення, фірм та рекламних агенцій
у великих компаніях аудіо систем – як техніка обслуговування обладнання
у музичних колективах – як техніка, звукоінженера, звукорежисера FOH, звукорежисер сценічних моніторів
У вузі ви можете працювати із багато-трековим записом у програмі DAW (Reaper, LogicPro, Cubase ) або із сучасним цифровим мікшером вищої категорії та пустять запис інструментальних доріжок з останнього концерту відомого виконавця для подальшої обробки. А пізніше відвезуть на концерт, при організації якого будеш бути присутнім безпосередньо, починаючи від зборів обладнання на складі і до саундчеку та безпосереднього виступу. Також викладачі пропонують екскурсії на робочий процес під час живих трансмісій телевізійних розважальних програм.

 

Бакалавр
Одноразовий вступний внесок: 500PLN (110€)
Факультет Спеціальність Стаціонар Заочна
ЗвукорежисураЗвукорежисура та журналістика9480(2105€)8280(1840€)
Відгуки студентів
Чваніна Вікторія

За активним навчанням не має часу помічати дрібниці.  Дуже подобається вчитись у Польщі. Дякую за допомогу, «ОсвітаПоль»!

Драганчук Руслан

У мене багато вільного часу, тож я встигаю зробити безліч корисних для себе справ. У Варшаві є куди піти, отож завжди відвідую нові місця, щоб дізнатись про Варшаву більше. Вражає архітектура, вона набагато краща, ніж у місті, де я жив.

Хрестіна Ярослава

Країна мені дуже подобається, чудове та гарне місто. Часом здається, що навіть краще, ніж вдома. Побачила дуже багато гарних міст за час перебування тут. Мрію побувати в кожному куточку Варшави. Польща стала для мене другою домівкою, мені тут добре.

Вікторія Соцура

Я дуже рада, що 2,5 роки тому поїхала вчитися до Варшави. Спасибі батькам і програмі "ОсвітаПоль" за те, що реалізували мою мрію навчатися за кордоном. Я задоволена обраним мною університетом. Чудові професори, завжди допоможуть, підкажуть. Відмінна риса європейської освіти - це великий «наголос» на самоосвіту. Змушувати вчитися ніхто не буде. І я вважаю, що це вірно.

Мазур Ольга

Зараз весь вільний час забирає навчання. Тому не маю змоги насолоджуватись чудовою країною. Але це й добре, можна цілком зосередитись на найважливішому. Я вже звикла до Польщі, тож майже не сумую за домом.

Зубок Євгеній

Тут мені добре, мешкаю близько до навчального закладу. Місто чарівне, дуже мені подобається. Я живу у великій просторій кімнаті, тому житлових проблем у мене немає. Загалом і люди хороші, і країна.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!