Академія журналістики та звукорежисури

Академія журналістики та звукорежисури (Варшава, Польща)

Варшава, Польща Адреса: ul. Mangalia 4. 02-758 Warszawa
realizacjadzwieku.edu.pl/
Вартість навчання за рік: 1840€ - 2105€

Академія журналістики та звукорежисури

У процесі навчання ухил робиться на практичні заняття та застосування знань у практиці. Це не черговий факультет, на якому викладається лише теорія. 500 годин практичних занять: семінарів та практик. В Академії знаходиться професійно обладнана радіо станція, 3 студії емісії та режисерки, робочі столи для пост-продукції, монтажні кімнати та репортерська апаратура для польового запису звуку. Заняття проводяться також у приватних професійних студіях звукозапису – Студії A, B та C. Планування всіх приміщень спроектоване та сконструйоване від нуля, на основі акустичних вимірювань та акустичної адаптації. Режисерка А обладнана аналоговим мікшером Studer 980 на 40 каналів, звуковою картою RedNet 2, зовнішніми процесорами динаміки вищої категорії, мікрофонами найкращих світових виробників, а також комп'ютером з наявністю численних плагінів, найбільш популярних серед професійних звукорежисерів, монітори EVE Audio. Режисерка B – доступна як для занять, так і для приватних проектів студентів, безкоштовно. Заслуговує також на увагу аудиторія для занять “Сценічне обладнання”, що має 19 аналогових і цифрових мікшерів.

Де знайти роботу після закінчення цієї спеціальності?

Як звукорежисер:

радіо
театр
фірми аудіо систем
нічні клуби, будинки культури, навчальні заклади
студії звукозапису
телебачення – як польовий звукооператор, студійний звукорежисер
пост-продукція – для телебачення, фірм та рекламних агенцій
у великих компаніях аудіо систем – як техніка обслуговування обладнання
у музичних колективах – як техніка, звукоінженера, звукорежисера FOH, звукорежисер сценічних моніторів
У вузі ви можете працювати із багато-трековим записом у програмі DAW (Reaper, LogicPro, Cubase ) або із сучасним цифровим мікшером вищої категорії та пустять запис інструментальних доріжок з останнього концерту відомого виконавця для подальшої обробки. А пізніше відвезуть на концерт, при організації якого будеш бути присутнім безпосередньо, починаючи від зборів обладнання на складі і до саундчеку та безпосереднього виступу. Також викладачі пропонують екскурсії на робочий процес під час живих трансмісій телевізійних розважальних програм.

 

Бакалавр
Одноразовий вступний внесок: 500PLN (110€)
Факультет Спеціальність Стаціонар Заочна
ЗвукорежисураЗвукорежисура та журналістика9480(2105€)8280(1840€)
Відгуки студентів
Платонова Тетяна

Я тут недовгий час, проте мені вже дуже приємно тут знаходитись. Варшава – сучасне місто, з розвиненою транспортною системою, що водночас поєднана із будівлями старовинної Європи. Але єдине, що мене турбує, тут мало місць, де можна дешево поїсти.

Котельмах Євгеній

Звісно, життя у великому місті – напружене. Але тут живуть дуже приємні люди, немає буденності та хмарочосів у районі, де я мешкаю. Добре, що недалеко від мого гуртожитку знаходиться унівеситет, у якому я навчаюсь.

Болеслав Поляцький

Навчання – це свiтле майбутне, це життя! І я так вважаю з дитинства. Мою мрію навчатись втілила в життя программа «ОсвітаПоль». Польща – це моя друга  Батьківщина, і я відчуваю, що моє серце підказує:  навчання тут – правильне рішення.

Циганок Михайло

Навчання в Польщі – чудове. Додатково є можливість реалізувати себе як особистість. Переїзд до iншої країни, iноземна мова –  це не найважче, через що ми повинні пройти за все життя. Але якщо навіть це нам не під силу, тоді постає питання: на що ми взагалі здатні?

Староконь Олександр

Я – першокурсник. Коли приїхав, почував себе досить скуто в спілкуванні з поляками через мовний бар’єр. Але потім – зустрічі, свята... Тож почали спілкуватись польською. Це нас об’єднало, здружило. У Польщі мені подобається, бо тут я відчуваю себе європейцем.

Рябов Дмитро

У цьому місті є все, що мені потрібно. Гарне місто і атмосфера просто чудова. Викладачі хороші, проте порівняти з українськими не можу, тому що вступив до Польщі відразу після школи.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!