Зимовий набір до польських Університетів розпочато! Початок навчання — березень 2024 детальніше>>>

 

Полонійний загально-освітній ліцей

Полонійний загально-освітній ліцей (Варшава, Польща)

Варшава, Польща
Вартість навчання за рік: 1000 злотих в місяць за навчання, проживання, харчування, опікунство

Полонійний загально-освітній ліцей у Варшаві - це польський Загальноосвітній ліцей, що має статус недержавної середньої школи з правами державної. На практиці це означає, що школа має більш багату пропозицію, ніж середня державна школа. Школа була заснована та керується Фондом – Міжнародним інститутом освіти.

Ліцей поєднує в собі дружню атмосферу з всебічним розвитком та амбітним підходом до навчання. Учні ліцею дуже талановиті і, як правило, дуже зацікавлені у навчанні. Випускники знають у середньому п'ять мов. Навчання відбувається польською мовою. Ліцей, крім програми, що реалізується у всіх державних середніх школах Польщі, також має власну програму: компенсаційну (вивчення польської мови як іноземної для студентів з інших країн). Знання польської мови кандидатами з-за кордону, хоч і бажано, не є умовою для вступу. Школа пропонує ефективне вивчення польської мови як іноземної у розмірі 12 годин на тиждень у першому класі. Це навчання включає 6 годин вивчення польської мови, 6 годин польської мови як іноземної та 2 години шкільного читання. Програми, що розширюють інтереси студентів (факультативні заняття: фітнес, ММА, басейн, художні майстерні, медіамайстерні, шкільний театр, шкільний хор, танцювальний ансамбль).

Кожен студент обирає один з наступних профілів (згідно з так званими розширеннями):

Політехнічний (математика, фізика та інформатика)

Природно-медичний (біологія та хімія)

Юридично-гуманітарна (історія, суспільствознавство, англійська мова)

Економічна (географія, математика, англійська мова)

Кандидатам з-за кордону пропонується:

Навчання в загальноосвітньому Полонійному ліцеї Класик 

Місце в гуртожитку «Інтер»

Харчування у шкільній їдальні.

Вартість навчання, проживання, харчування та послуга опікунства коштує 1000 злотих в місяць

Повна загальна середня освіта
Факультет Спеціальність Стаціонар
Юридично-гуманітарна (історія, суспільствознавство, англійська мова)Історія, суспільствознавство, англійська мова1000 PLN -
Політехнічний (математика, фізика та інформатика)Математика, фізика та інформатика1000 PLN -
Природно-медичний (біологія та хімія)Біологія та хімія1000 PLN -
Економічна (географія, математика, англійська мова)Географія, математика, англійська мова1000 PLN -
Відгуки студентів
Кузнець Анна

Навчання проходить в інтенсивному режимі, але мені подобається. Приємно вражена доступністю проживання в Польщі з фінансового боку. Хоча представники програми «ОсвітаПоль» попереджали, що Польща – недорога країна. Зараз я в цьому переконалася – в Польщі зовсім недорого. Якщо раціонально розпоряджатись коштами, то добре жити тут зможе кожен.

Котельмах Євгеній

Звісно, життя у великому місті – напружене. Але тут живуть дуже приємні люди, немає буденності та хмарочосів у районі, де я мешкаю. Добре, що недалеко від мого гуртожитку знаходиться унівеситет, у якому я навчаюсь.

Зубок Євгеній

Тут мені добре, мешкаю близько до навчального закладу. Місто чарівне, дуже мені подобається. Я живу у великій просторій кімнаті, тому житлових проблем у мене немає. Загалом і люди хороші, і країна.

Платонова Тетяна

Я тут недовгий час, проте мені вже дуже приємно тут знаходитись. Варшава – сучасне місто, з розвиненою транспортною системою, що водночас поєднана із будівлями старовинної Європи. Але єдине, що мене турбує, тут мало місць, де можна дешево поїсти.

Онопрієнко Ольга

Варшава це однозначно «моє» місто. Люди інакші, своєрідні дуже. Відчувається інший менталітет, але це мені не заважає. Викладачі з розумінням ставляться до студентів, намагаються допомогти. Тому навчання проходить легко. Все так, як говорили представники «ОсвітаПоль».

Циганок Михайло

Навчання в Польщі – чудове. Додатково є можливість реалізувати себе як особистість. Переїзд до iншої країни, iноземна мова –  це не найважче, через що ми повинні пройти за все життя. Але якщо навіть це нам не під силу, тоді постає питання: на що ми взагалі здатні?

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!