Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Полонійний загально-освітній ліцей

Полонійний загально-освітній ліцей (Варшава, Польща)

Варшава, Польща
Вартість навчання за рік: 1300 злотих в місяць за навчання, проживання, харчування, опікунство. 500 злотих – одноразовий вступний внесок.

Полонійний загально-освітній ліцей у Варшаві - це польський Загальноосвітній ліцей, що має статус недержавної середньої школи з правами державної. На практиці це означає, що школа має більш багату пропозицію, ніж середня державна школа. Школа була заснована та керується Фондом – Міжнародним інститутом освіти.

Ліцей поєднує в собі дружню атмосферу з всебічним розвитком та амбітним підходом до навчання. Учні ліцею дуже талановиті і, як правило, дуже зацікавлені у навчанні. Випускники знають у середньому п'ять мов. Навчання відбувається польською мовою. Ліцей, крім програми, що реалізується у всіх державних середніх школах Польщі, також має власну програму: компенсаційну (вивчення польської мови як іноземної для студентів з інших країн). Знання польської мови кандидатами з-за кордону, хоч і бажано, не є умовою для вступу. Школа пропонує ефективне вивчення польської мови як іноземної у розмірі 12 годин на тиждень у першому класі. Це навчання включає 6 годин вивчення польської мови, 6 годин польської мови як іноземної та 2 години шкільного читання. Програми, що розширюють інтереси студентів (факультативні заняття: фітнес, ММА, басейн, художні майстерні, медіамайстерні, шкільний театр, шкільний хор, танцювальний ансамбль).

Кожен студент обирає один з наступних профілів (згідно з так званими розширеннями):

Політехнічний (математика, фізика та інформатика)

Природно-медичний (біологія та хімія)

Юридично-гуманітарна (історія, суспільствознавство, англійська мова)

Економічна (географія, математика, англійська мова)

Молитва в ліцеї проводяться один раз на день щодня, присутність учня обов'язкова.
Релігія є обов'язковим предметом. Екзамен з релігії є обов’язковим предметом для здачі при закінченні ліцею.

Проживання:

- Навчальний заклад знаходиться на 2 поверсі, а гуртожиток на 3 поверсі.
- Є тільки 4-особові кімнати.
- Хлопці та дівчата проживають окремо.
- Є кухня, пральня, душові кабінки.
- Кімнати учні прибирають самостійно.

Харчування: трьохразове, 7 днів на тиждень. Сніданок о 7 ранку.

500 злотих – одноразовий вступний внесок.

Вартість навчання, проживання, харчування та послуга опікунства коштує 1300 злотих в місяць. Якщо є карта поляка, вартість навчання - 800 злотих в місяць. 

Повна загальна середня освіта
Факультет Спеціальність Стаціонар
Політехнічний (математика, фізика та інформатика)Математика, фізика та інформатика1300 PLN -
Природно-медичний (біологія та хімія)Біологія та хімія1300 PLN -
Юридично-гуманітарна (історія, суспільствознавство, англійська мова)Історія, суспільствознавство, англійська мова1300 PLN -
Економічна (географія, математика, англійська мова)Географія, математика, англійська мова1300 PLN -
Відгуки студентів
Кондратюк Олена

Маю плани на майбутнє, пов’язані з Польщею. Хочу тут залишитись і будувати свою кар’єру. Польскі вузи дають набагато більше персонального розвитку та перспектив до застосування отриманих умінь.

Пасічна Марина

Додому взагалі не хочеться. Батьки кличуть, а я все не приїжджаю. Я в Польщі для того, щоб отримати європейську освіту, пожити хоча б трохи закордоном. Мої результати у Польщі значно кращі, тому що мала досвід навчання в Україні. «ОсвітаПоль» – чудова програма, раджу всiм скористатися i здобути неоцiненний досвiд та європейський диплом!

Хлєбнікова Анастасія

Процес навчання для мене цікавий, я задоволена. Завдяки мовним курсам, організованим Програмою «ОсвітаПоль», мені вдалося швидко подолати мовний бар’єр. У групі, де я навчаюсь, багато українців, тому я достатньо легко влилася в колектив. Навчатися зручніше, ніж в Україні, дуже тішить ставлення викладачів до студентів – з розумінням.

Збінська Анастасія

Навчання в Польщі було моєю мрією. Зараз я переконалася – це цікаво і перспективно. У Польщі я знайшла багато друзів і відкриваю для себе нові можливості. В цілому Варшава мені дуже подобається, і я всіх заохочую приїздити сюди.

Кузнець Анна

Навчання проходить в інтенсивному режимі, але мені подобається. Приємно вражена доступністю проживання в Польщі з фінансового боку. Хоча представники програми «ОсвітаПоль» попереджали, що Польща – недорога країна. Зараз я в цьому переконалася – в Польщі зовсім недорого. Якщо раціонально розпоряджатись коштами, то добре жити тут зможе кожен.

Зубок Євгеній

Тут мені добре, мешкаю близько до навчального закладу. Місто чарівне, дуже мені подобається. Я живу у великій просторій кімнаті, тому житлових проблем у мене немає. Загалом і люди хороші, і країна.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!