Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

TEB технікум і ліцей

TEB технікум і ліцей (Лодзь, Польща)

Лодзь, Польща
Вартість навчання за рік: 199 PLN - 299 PLN в місяць

TEB Liceum i Technikum

Є найбільшою загальнонаціональною мережею шкіл, які розташовані в 45 містах Польщі. Працює з 1994 року та має понад 28 років досвіду в наданні професійної освіти. ТЕВ пропонує сучасну та професійну навчальну базу (спеціально обладнані аудиторії та професійні майстерні) та заняття з практиками. Ви пройдете 50% практичних занять у профтехосвіті.
Технікум ТЕВ опікують та надають освітню підтримку міжнародні компанії: MSI, Microsoft, Canon, Schwarzkopf Professional, Cisco. ТЕВ пропонує додаткові обов’язкові заняття з іноземної мови та факультативи, пов’язані з обраною професією. Має широкий вибір додаткових професійних, комп’ютерних та мовних курсів.

Обираючи Технічну школу TEB, ви обираєте новітнє професійне обладнання, яке використовуватимете для навчання та роботи в майбутньому. Завдяки цьому, а також завдяки чудовим викладачам – прекрасним педагогам і фахівцям своєї справи, ви краще підготуєтесь до своєї професії та будете більш конкурентоспроможними на ринку праці. Щоб дати вам перевагу над іншими та дізнатися секрети вашої майбутньої професії, технікум постійно інвестує в сучасне та спеціалізоване обладнання. Надаємо учням комфортабельні навчальні аудиторії та спеціалізовані лабораторії, повністю оснащені приладами та програмним забезпеченням, а саме:

ІТ-лабораторія MSI
Професійна майстерня MSI. Створено спеціально для того, щоб подарувати якомога більше емоцій під час гри. Надзвичайно зручні ігрові крісла, високоякісні комп’ютери, клавіатури та миші від MSI створять відчуття, ніби ви перебуваєте на арені, де граєте фінальний матч! І ти будеш переможцем!

ІТ-лабораторія Lenovo
Майстерня, оснащена комп'ютерами Lenovo Legion, дозволить вам, як римським легіонерам, легко впоратися зі знаннями в області створення веб-сайтів, додатків, системного адміністрування та багато іншого, що чекає на вас за напрямами навчання: IT-технік, програміст.

Фотостудія CANON
Оснащена професійним обладнанням CANON. Саме тут ви отримаєте необхідні знання в області фотографії та обробки фотографій.

Викладачі технікуму беруть до уваги, що учні відрізняються здібностями, інтересами та темпераментом. Тому ставляться до студентів індивідуально та з віддачею – вони намагаються скеровувати кожного з них таким чином, щоб максимізувати їхній потенціал, щоб навчання залишалося задоволенням, а не просто обов’язком. У технікумі працюють перевірені та досвідчені кадри у навчанні пропонованих професій, навчаючи вас практично практикувати свою професію - ви будете добре підготовлені до роботи після технікуму.

Технікум ТЕБ, навчання 5 років, спеціальності:

Технік-програміст. Штучний інтелект;
Технік- інформатик. Хмарні технології Microsoft;
Технік- інформатик i кіберспорт;
Технік-програміст мережевої академії Cisco;
Технік фотографії та мультимедіа;
Технік реклами - графіка та соціальні мережі;
Технік логістики та управління виробництвом;
Технік з організації туризму;
Технік ветеринар.

Загальноосвітній ліцей ТЕБ, навчання 4 роки, профільні класи:

Клас косметології - це варіант для всіх, хто цікавиться питаннями краси. Розширені предмети включають біологію та англійську мову. Додатково введено предмет «Основи косметології та візажу», в якому ви дізнаєтесь про різноманітні косметичні процедури. 

Ви дізнаєтеся як виконувати манікюр та педикюр, нарощувати, фарбути та різному декору для нігтів, нарощувати вії та укладати брови, навчитеся доглядати за шкірою, тілом і нігтями. Ви дізнаєтеся багато тем з анатомії та дерматології, та будете готуватися до випускних іспитів з біології та англійської мови.

Клас криміналістики - це профіль для тих, хто любить хімічні експерименти та чудово розбирається у світі логічних головоломок. Додатковими предметами тут є біологія та хімія. На уроці «криміналістики» ви відкриєте для себе цікавий світ дослідження слідів і розкриття поліцейських таємниць.

Ви дізнаєтеся як знаходити та аналізувати криміналістичні сліди, здійснювати різні види хімічних реакцій виявляти злочинну поведінку та застосовувати психологічні методи. Ви навчитеся знаходити та аналізувати судові докази, основні аспекти криміналістики, дізнаєтеся, як працює поліція, і вивчите різні типи слідчих методів. Також ви будете готуватися до випускних іспитів з біології та хімії.

Клас графічного дизайну - профіль для тих, хто пов’язує своє майбутнє з мистецтвом в області графіки та малювання.

Ви дізнаєтесь основи малювання та композиції. Ви дізнаєтеся про історію мистецтва. Дізнаєтесь про принципи проектування та створення графіки, будете готуватися до випускних іспитів з історії мистецтва та англійської.

Клас психології - профіль для тих, хто хочете краще пізнати себе чи допомогти іншим, зрозуміти, наскільки важливі в житті емоції та як ними керувати. На заняттях з психології людини ви отримаєте знання не тільки в галузі психології, а й педагогіки та соціології.

Ви розвинете свої навички міжособистісного спілкування та навички спілкування, необхідні як у повсякденному, так і в професійному житті. Ви дізнаєтеся про принципи мотивації, критичного мислення, подолання стресу та співпраці в групі.

Клас медіа та комунікації -  це пропозиція для всіх, хто цікавиться журналістикою в її сучасному підході, ведення відеоблогів. Розширені предмети тут польська та англійська. Додатково запроваджено предмет «Журналістика», під час якого студенти пізнають секрети онлайн-, радіо- та прес-журналістики.

Ви навчитеся редагувати та обробляти фільми та основи комп’ютерної графіки. Ви дізнаєтеся про секрети прес- та радіожурналістики і онлайн. Дізнаєтесь, як керувати каналом у соціальних мережах. 

Політехнічний клас - основним є математика та інформатика, ви дізнаєтесь основи робототехніки. Робототехніка – надзвичайно цікава, міждисциплінарна галузь науки. Він поєднує в собі інформатику, електроніку, автоматизацію та використовує проблеми штучного інтелекту. Фахівці в цій галузі зараз затребувані на ринку праці.

Ви навчитеся програмувати різними мовами. Ви отримаєте знання з різних питань, пов’язаних із інформатикою в широкому розумінні, не обмежуючись лише іграми чи Інтернетом. Навчитеся системності, плануванню, ретельному виконанню та аналізу власної діяльності. Матимете доступ до професійно обладнаних комп’ютерних лабораторій та спеціалізованих платформ програмування.

Медико-рятувальний клас – це профіль для людей, які цікавляться питаннями здоров’я та хочуть допомогти іншим. Розширені предмети включають біологію та англійську мову. Додатково введено предмет «Основи медичного порятунку», з якого ви дізнаєтеся, що саме включає робота фельдшера.

Ви дізнаєтесь багато питань у сфері медичного порятунку. Підготуєтесь до випускного іспиту, розширивши свої знання з біології та англійської мови.

Клас військової підготовки - це пропозиція для всіх, хто хоче пов'язати своє майбутнє з роботою в армії та обороні. Навчання включає такі предмети, як військова освіта та національна безпека. 

Ви навчитеся виживанню, основам самозахисту та першої допомоги. Дізнаєтесь, як виглядають тренування на полігоні. У рамках фізкультури ви будете тренуватися у стрільбі зі зброї.

Повна загальна середня освіта
Технік
Факультет Спеціальність Стаціонар
КосметологіяКосметологія249 PLN -
Психологія Психологія249 PLN -
КримінологіяКримінологія та криміналістика249 PLN -
Графічний дизайнГрафічний дизайн249 PLN -
Політехнічний (математика, фізика та інформатика)Математика, фізика та інформатика249 PLN -
Медія та комунікаціяМедіа та комунікація249 PLN -
Медично-рятувальнийБіологія та хімія249 PLN -
Військова підготовкаВійськова підготовка249 PLN -
Факультет Спеціальність Стаціонар
ВетеринаріяВетеринар199 PLN -
Технік-програмістШтучний інтелект299 PLN -
Технік- інформатикХмарні технології Microsoft199 PLN -
Технік-програміст мережевої академії CiscoТехнік-програміст- клас мережевої академії Cisco299 PLN -
Технік- інформатик i кіберспортТехнік- інформатик i кіберспорт199 PLN -
Технік фотографії та мультимедіаФотографія і мультимедіа199 PLN -
Технік реклами - графіка та соціальні мережіТехнік реклами, графіка та соціальні мережі199 PLN -
Технік з організації туризмуТехнік з організації туризму199 PLN -
Технік логістики та управління виробництвомТехнік логістики та управління виробництвом199 PLN -
Відгуки студентів
Шаповалова Олена

Польща – дуже гарна країна, мене вразила захоплююча архітектура. Навчання в Польщі відкриває для мене безліч різноманітних  перспектив. І вони не обмежуються виключно моєю майбутньою професією. Дякую програмi «ОсвітаПоль» за можливicть навчатися в Польщi!

Драганчук Руслан

У мене багато вільного часу, тож я встигаю зробити безліч корисних для себе справ. У Варшаві є куди піти, отож завжди відвідую нові місця, щоб дізнатись про Варшаву більше. Вражає архітектура, вона набагато краща, ніж у місті, де я жив.

Красуля Марина

Навчатись у Польщі мені дуже подобається! На мою думку, рівень викладання тут суттєво вищий, ніж той, до якого звикли в Україні.

Хрестіна Ярослава

Країна мені дуже подобається, чудове та гарне місто. Часом здається, що навіть краще, ніж вдома. Побачила дуже багато гарних міст за час перебування тут. Мрію побувати в кожному куточку Варшави. Польща стала для мене другою домівкою, мені тут добре.

Зубок Євгеній

Тут мені добре, мешкаю близько до навчального закладу. Місто чарівне, дуже мені подобається. Я живу у великій просторій кімнаті, тому житлових проблем у мене немає. Загалом і люди хороші, і країна.

Пасічна Марина

Додому взагалі не хочеться. Батьки кличуть, а я все не приїжджаю. Я в Польщі для того, щоб отримати європейську освіту, пожити хоча б трохи закордоном. Мої результати у Польщі значно кращі, тому що мала досвід навчання в Україні. «ОсвітаПоль» – чудова програма, раджу всiм скористатися i здобути неоцiненний досвiд та європейський диплом!

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!