Зимовий набір до польських Університетів триває! Початок навчання — березень 2024 детальніше>>>

 

Університет APEIRON у Кракові

Університет APEIRON у Кракові (Краків, Польща)

Краків, Польща Адреса: ul. Basztowa 10 31-143 Kraków
apeiron.edu.pl
Вартість навчання за рік: 1155€-1335€

Університет Апейрон (Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego „Apeiron” w Krakowie) створений на основі багаторічного досвіду ентузіастів з урахуванням сучасних потреб ринку. "Apeiron" був заснований для навчання в області широкого розуміння порядку та безпеки в соціальному та індивідуальному вимірах. Мета університету – надати студентам комплексні знання та практичні навички, які дозволять їм досягти успіху в державному та приватному секторі безпеки.

Навчання проводиться відповідно до сучасної навчальної програми, адаптованої до навколишніх реалій, що дозволяє як дослідити теоретичні основи громадської безпеки - правові, економічні, а також психологічні та філософські, так і набути компетенцій, корисних у професійній роботі. Студенти мають можливість брати участь, серед іншого, у заняттях, пов’язаних з антитероризмом, міжнародним правом, криміналістикою та кримінологією, а також у заняттях зі стрільби, заняттях бойовими мистецтвами та тактикою та технікою втручання. Також пропонуємо широкий вибір спеціалізацій, адаптованих до різноманітних інтересів і професійних потреб.

Місія університету - освіта, яка служить широкому розумінню порядку та безпеки, як у соціальному, так і в індивідуальному вимірах, а його основним девізом є одночасний розвиток тіла та розуму. Місія досягається шляхом змістовної та практичної підготовки студентів до роботи в сфері служіння суспільству, включаючи: в державному управлінні, як на рівні центрального, так і на місцевому рівні, а також як керівний персонал силових служб та адміністративні працівники, відповідальні за безпеку.

Особливе значення в навчальному процесі має підготовка студентів з точки зору застосування польських та європейських правових стандартів у сфері громадської безпеки, управління кризами, захисту осіб та власності, а також увага до розвитку широкого розуміння порядку та безпеки .

Бакалавр
Факультет Спеціальність Стаціонар Заочна
Психологія (неподільна магістратура,навчання-5 років)Психологія в бізнесі6000(1335€)5800(1290€)
Клінічна психологія6000(1335€)5800(1290€)
нейропсихологія6000(1335€)5800(1290€)
Судова психологія6000(1335€)5800(1290€)
Психотравматологія6000(1335€)5800(1290€)
Військова та поліцейська психологія6000(1335€)5800(1290€)
Психокримінологія6000(1335€)5800(1290€)
Внутрішня безпекаВнутрішня безпека держави5200(1155€)5000(1110€)
Право (неподільна магістратура, навчання - 5 років)Право6000(1335€)5800(1290€)
Магістр
Факультет Спеціальність Стаціонар Заочна
Внутрішня безпекаВнутрішня безпека держави5200(1155€)5000(1110€)
Відгуки студентів
Котельмах Євгеній

Звісно, життя у великому місті – напружене. Але тут живуть дуже приємні люди, немає буденності та хмарочосів у районі, де я мешкаю. Добре, що недалеко від мого гуртожитку знаходиться унівеситет, у якому я навчаюсь.

Збінська Анастасія

Навчання в Польщі було моєю мрією. Зараз я переконалася – це цікаво і перспективно. У Польщі я знайшла багато друзів і відкриваю для себе нові можливості. В цілому Варшава мені дуже подобається, і я всіх заохочую приїздити сюди.

Кузнець Анна

Навчання проходить в інтенсивному режимі, але мені подобається. Приємно вражена доступністю проживання в Польщі з фінансового боку. Хоча представники програми «ОсвітаПоль» попереджали, що Польща – недорога країна. Зараз я в цьому переконалася – в Польщі зовсім недорого. Якщо раціонально розпоряджатись коштами, то добре жити тут зможе кожен.

Староконь Олександр

Я – першокурсник. Коли приїхав, почував себе досить скуто в спілкуванні з поляками через мовний бар’єр. Але потім – зустрічі, свята... Тож почали спілкуватись польською. Це нас об’єднало, здружило. У Польщі мені подобається, бо тут я відчуваю себе європейцем.

Красуля Марина

Навчатись у Польщі мені дуже подобається! На мою думку, рівень викладання тут суттєво вищий, ніж той, до якого звикли в Україні.

Хрестіна Ярослава

Країна мені дуже подобається, чудове та гарне місто. Часом здається, що навіть краще, ніж вдома. Побачила дуже багато гарних міст за час перебування тут. Мрію побувати в кожному куточку Варшави. Польща стала для мене другою домівкою, мені тут добре.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!