ЛІЦЕЙ/ТЕХНІКУМ

ЛІЦЕЙ/ТЕХНІКУМ "AWANS" м.Радом (Радом, Польща)

Радом, Польща Адреса: ul. Stasieckiego 54 Radom
awans-radom.pl/technikum/
Вартість навчання за рік: БЕЗКОШТОВНО

Навчальний заклад Awans проводить набір учнів до 4-х річного загальноосвітнього ліцею, який готує вихованців до вступу у педагогічні та технічні вищі навчальні заклади. Також проводиться набір до 5-ти річного технікуму, закінчення якого дає можливості знайти роботу по спеціальності з міжнародним дипломом Europass чи продовжити навчання у вищих навчальних закладах Польщі та інших європейських країнах.

Awans має насичену 10-річну історію, яка свідчить про те, що навчальний заклад розвивається та вдосконалюється. Місією технікуму є навчання, виховання талановитої молоді, підготовка її до подальшого навчання в вищих навчальних закладах або роботи в Польщі.

Загальноосвітній ліцей Awans.

Навчання триває 4 роки. На цьому профілі учні вивчають шкільні предмети із поглибленим вивченням математики, хімії, англійської мови із німецькою мовою або російською мовою. По закінченню ліцею учні підготовлені до вступу у вищі навчальні заклади.

Додаткові оплати під час навчання:

- 20 злотих – внесок у батьківський комітет, що оплачується кожен навчальний рік;

- Приблизно 30-35 злотих на страхування від нещасних випадків та травм, які виплачуються кожен навчальний рік;

- Щомісячний квиток на автобус вартістю близько 60 злотих на 1 місяць.

ТЕХНІКУМ AWANS ПРОВОДИТЬ НАВЧАННЯ З НАСТУПНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Технік-інформатик

Професійні компетенції:

 • робота з комп'ютером, програмування;
 • проектування та будування локальних мереж, їх адміністрація;
 • проектування та встановлення баз даних, їх забезпечення;
 • створення веб-сторінок.

По закінченню навчання учні матимуть змогу працювати в установах, які займаються розробкою та експлуатацією комп'ютерного та програмного забезпечення, а також в усіх інституціях, де використовуються комп'ютери.

Технік туристичного обслуговування

Професійні компетенції:

 • організація туристичних заходів та послуг;
 • планування і здійснення заходів і туристичних послуг;
 • ведення туристичної діяльності та продаж туристичних послуг.

По закінченню навчання випускники матимуть змогу організовувати туристичну діяльність, туристичні заходи та послуги. Вони зможуть працювати в туристичних агентствах та операторських компаніях, туристичних інформаційних центрах, організовувати й управляти власним туристичним бізнесом.

Технік готельного бізнесу

Професійні компетенції:

 • уміння керувати готельним бізнесом;
 • бронювання готельних номерів, обчислення вартості замовлених послуг;
 • підготовка номерів для прийняття гостей;
 • приготування сніданків для гостей готелю, тощо.

По закінченню навчання учні мати змогу працювати в готелях, базах відпочинку, пансіонатах, ресторанах та інших установах, які надають готельно-ресторанні послуги.

Технік-механік

Професійні компетенції:

 • діагностика технічного стану транспортних засобів;
 • технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів;
 • організація та контроль роботи транспортних засобів.

По закінченню навчання учні матимуть змогу працювати на станція технічного обслуговування транспортних засобів, станціях технічного огляду та в інших установах, де використовуються транспортні засоби.

Технік- робототехніки

Робототехнік – це сучасна та приваблива професія майбутнього, яка поєднує в собі знання електроніки, автоматики, мехатроніки та інформатики. Цифрова трансформація промисловості та виробництва та популяризація ідеї змушує роботодавців шукати спеціалістів із програмування, налагодження, експлуатації, обслуговування та діагностики систем автоматизації та робототехніки. Робототехнік є одним із найбільш затребуваних професії в промисловості. Ця професія є відповіддю на потреби динамічно мінливої світової економіки, яка все більше базується на автоматизації та роботизації виробничих процесів. Фахівці цієї професії шукаються для управління, монтажу та програмування виробничих процесів з використанням роботів і систем промислової автоматизації.

 

Технік
Факультет Спеціальність Стаціонар
Готельна справаГотельний бізнес0.00 -
Технік- інформатикІнформатика0.00 -
Технік з організації туризмуТуризм та рекреація0.00 -
Технік-механікМеханік0.00 -
РобототехнікаРобототехніка0.00 -
Відгуки студентів
Пасічна Марина

Додому взагалі не хочеться. Батьки кличуть, а я все не приїжджаю. Я в Польщі для того, щоб отримати європейську освіту, пожити хоча б трохи закордоном. Мої результати у Польщі значно кращі, тому що мала досвід навчання в Україні. «ОсвітаПоль» – чудова програма, раджу всiм скористатися i здобути неоцiненний досвiд та європейський диплом!

Мазур Ольга

Зараз весь вільний час забирає навчання. Тому не маю змоги насолоджуватись чудовою країною. Але це й добре, можна цілком зосередитись на найважливішому. Я вже звикла до Польщі, тож майже не сумую за домом.

Філанович Анастасія

Два роки я провчилась в Україні і зрозуміла, що немає сенсу продовжувати навчання там. У Польщi обрала собі спеціальність фінанси та облік, щоб у подальшому влаштувати своє майбутнє у Польщі. Завдяки таким помiчникам, як «ОсвітаПоль», це зовсiм не складно.

Кузнець Анна

Навчання проходить в інтенсивному режимі, але мені подобається. Приємно вражена доступністю проживання в Польщі з фінансового боку. Хоча представники програми «ОсвітаПоль» попереджали, що Польща – недорога країна. Зараз я в цьому переконалася – в Польщі зовсім недорого. Якщо раціонально розпоряджатись коштами, то добре жити тут зможе кожен.

Красуля Марина

Навчатись у Польщі мені дуже подобається! На мою думку, рівень викладання тут суттєво вищий, ніж той, до якого звикли в Україні.

Ковальська Анжеліка

Великим плюсом у Польщі є кваліфіковані викладачі, а мінусом – надто велика самостійність студентів, хоча водночас це перевага для розвитку відповідальності й майбутнього життя. Добре, що тут, у Польщі, на мicцi є представник «ОсвітиПоль». Менi так спокiйнiше, коли  є людина, яка тобi зможе допомогти в разi необхідності.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!