Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

ТЕХНІКУМ

ТЕХНІКУМ "AWANS" м.Радом (Радом, Польща)

Радом, Польща Адреса: ul. Stasieckiego 54 Radom
awans-radom.pl/technikum/
Вартість навчання за рік: БЕЗКОШТОВНО

Навчальний заклад Awans проводить набір учнів до 4-х річного загальноосвітнього ліцею, який готує вихованців до вступу у педагогічні та технічні вищі навчальні заклади. Також проводиться набір до 5-ти річного технікуму, закінчення якого дає можливості знайти роботу по спеціальності з міжнародним дипломом Europass чи продовжити навчання у вищих навчальних закладах Польщі та інших європейських країнах.

Awans має насичену 10-річну історію, яка свідчить про те, що навчальний заклад розвивається та вдосконалюється. Місією технікуму є навчання, виховання талановитої молоді, підготовка її до подальшого навчання в вищих навчальних закладах або роботи в Польщі.

 

Додаткові оплати під час навчання:

- 20 злотих – внесок у батьківський комітет, що оплачується кожен навчальний рік;

- Приблизно 30-35 злотих на страхування від нещасних випадків та травм, які виплачуються кожен навчальний рік;

- Щомісячний квиток на автобус вартістю близько 60 злотих на 1 місяць.

ТЕХНІКУМ AWANS ПРОВОДИТЬ НАВЧАННЯ З НАСТУПНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Технік-інформатик

Професійні компетенції:

 • робота з комп'ютером, програмування;
 • проектування та будування локальних мереж, їх адміністрація;
 • проектування та встановлення баз даних, їх забезпечення;
 • створення веб-сторінок.

По закінченню навчання учні матимуть змогу працювати в установах, які займаються розробкою та експлуатацією комп'ютерного та програмного забезпечення, а також в усіх інституціях, де використовуються комп'ютери.

Технік туристичного обслуговування

Професійні компетенції:

 • організація туристичних заходів та послуг;
 • планування і здійснення заходів і туристичних послуг;
 • ведення туристичної діяльності та продаж туристичних послуг.

По закінченню навчання випускники матимуть змогу організовувати туристичну діяльність, туристичні заходи та послуги. Вони зможуть працювати в туристичних агентствах та операторських компаніях, туристичних інформаційних центрах, організовувати й управляти власним туристичним бізнесом.

Технік готельного бізнесу

Професійні компетенції:

 • уміння керувати готельним бізнесом;
 • бронювання готельних номерів, обчислення вартості замовлених послуг;
 • підготовка номерів для прийняття гостей;
 • приготування сніданків для гостей готелю, тощо.

По закінченню навчання учні мати змогу працювати в готелях, базах відпочинку, пансіонатах, ресторанах та інших установах, які надають готельно-ресторанні послуги.

Технік-механік

Професійні компетенції:

 • діагностика технічного стану транспортних засобів;
 • технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів;
 • організація та контроль роботи транспортних засобів.

По закінченню навчання учні матимуть змогу працювати на станція технічного обслуговування транспортних засобів, станціях технічного огляду та в інших установах, де використовуються транспортні засоби.

Технік- робототехніки

Робототехнік – це сучасна та приваблива професія майбутнього, яка поєднує в собі знання електроніки, автоматики, мехатроніки та інформатики. Цифрова трансформація промисловості та виробництва та популяризація ідеї змушує роботодавців шукати спеціалістів із програмування, налагодження, експлуатації, обслуговування та діагностики систем автоматизації та робототехніки. Робототехнік є одним із найбільш затребуваних професії в промисловості. Ця професія є відповіддю на потреби динамічно мінливої світової економіки, яка все більше базується на автоматизації та роботизації виробничих процесів. Фахівці цієї професії шукаються для управління, монтажу та програмування виробничих процесів з використанням роботів і систем промислової автоматизації.

 

Технік
Факультет Спеціальність Стаціонар
ЛогістикаЛогістика0.00 -
ПрограмуванняПрограмування 0.00 -
Готельна справаГотельний бізнес0.00 -
Технік- інформатикІнформатика0.00 -
Технік з організації туризмуТуризм та рекреація0.00 -
Технік-механікМеханік130.00 -
РобототехнікаРобототехніка130.00 -
Відгуки студентів
Платонова Тетяна

Я тут недовгий час, проте мені вже дуже приємно тут знаходитись. Варшава – сучасне місто, з розвиненою транспортною системою, що водночас поєднана із будівлями старовинної Європи. Але єдине, що мене турбує, тут мало місць, де можна дешево поїсти.

Хлєбнікова Анастасія

Процес навчання для мене цікавий, я задоволена. Завдяки мовним курсам, організованим Програмою «ОсвітаПоль», мені вдалося швидко подолати мовний бар’єр. У групі, де я навчаюсь, багато українців, тому я достатньо легко влилася в колектив. Навчатися зручніше, ніж в Україні, дуже тішить ставлення викладачів до студентів – з розумінням.

Пасічна Марина

Додому взагалі не хочеться. Батьки кличуть, а я все не приїжджаю. Я в Польщі для того, щоб отримати європейську освіту, пожити хоча б трохи закордоном. Мої результати у Польщі значно кращі, тому що мала досвід навчання в Україні. «ОсвітаПоль» – чудова програма, раджу всiм скористатися i здобути неоцiненний досвiд та європейський диплом!

Онопрієнко Ольга

Варшава це однозначно «моє» місто. Люди інакші, своєрідні дуже. Відчувається інший менталітет, але це мені не заважає. Викладачі з розумінням ставляться до студентів, намагаються допомогти. Тому навчання проходить легко. Все так, як говорили представники «ОсвітаПоль».

Хрестіна Ярослава

Країна мені дуже подобається, чудове та гарне місто. Часом здається, що навіть краще, ніж вдома. Побачила дуже багато гарних міст за час перебування тут. Мрію побувати в кожному куточку Варшави. Польща стала для мене другою домівкою, мені тут добре.

Кужда Анастасія

Я приїхала сюди, бо хотіла навчатись у Варшавському Університеті. Все почалось з обміну студентами. Я приїхала до Познані і закохалась у Польщу. Польска мова дуже легко мені скорилась, тому я звернулась до програми «ОсвітаПоль», щоб мені допомогли стати на шлях до кращого майбутнього. Зараз я студентка Варшавського Університету і шалено задоволена своїм вибором.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!