Новости

26 Ноября, 2022
НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ У МІСТІ ЛОДЗЬ
НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ У МІСТІ ЛОДЗЬ

Лодзинський Університет - державний навчальний заклад, є одним з найкращих вищих навчальних закладів Польщі. Університет був заснований у 1945 році. Сьогодні до складу університету входять 12 факультетів та 170 спеціальностей.  Навчання проводиться польською та англійською мовами. Вуз пропонує навчання на факультетах – філологія, фізика, хімія, міжнародні відносини, туризм, журналістика, фінанси та облік, інформатика, логістики та інш. Вартість навчання  - від 1200 євро в рік. Освітньо-кваліфікаційні рівні бакалавр та магістр.

Суспільна Академія Наук - сучасний навчальний заклад, філіали якого знаходяться в різних містах Польщі і є дуже популярними серед поляків та іноземців.  Це один із семи вищих навчальних закладів у Польщі з титулом Академія – пропонує захист кандидатських дисертацій за різними напрямками. Вузу вже понад 20 років. Навчання проводиться польською мовами на факультетах графіки, логістики, косметології, англійської філології, логісти та фінансів. Вартість навчання – від 1100 євро в рік. Освітньо-кваліфікаційні рівні бакалавр та магістр.

Також у Лодзі ми співпрацюємо з Технікумом  сучасної інноваційної освіти, який належить до Шкіл інноваційної освіти, є приватним середньо-спеціальним  навчальним закладом із повноваженнями загальноосвітньої школи. Вступ до технікуму – на базі свідоцтва про закінчення 9-ти класів. В технікумі  можна здобути повну середню освіту та спеціальність техніка фотографії та мультимедіа, техніка-інформатика та  техніка-логіста. Вартість навчання - 322 злотих на місяць. Вартість проживання та харчування – орієнтовно, 500-600 злотих на місяць.

Міжнародна школа спортивної майстерності, що знаходиться в місті Лодзь, працює на основі програми «Наука і спорт». Навчання в закладі абсолютно безкоштовне, сплачують батьки лише за харчування учнів, проживання. Ліцей має гарну технічну базу, сучасні лекційні зали, спеціалізовані кабінети, комп’ютерні зали, бібліотеку, а також високотехнічні спортивні комплекси: басейн, стадіон, тенісні корти.Учні мають 16 годин спорту на місяць, забезпечуються безкоштовною  спортивною формою, беруть участь у змаганнях обласного й державного рівня. Вступ – після 9-го класу. Навчання безкоштовне. Батьки оплачують проживання та організоване харчування, орієнтовно – 200 євро в місяць.

ЯКЩО ВАМ ПОТРІБНА ДОПОМОГА У ВИБОРІ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЧИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ  - ЗВЕРТАЙТЕСЬ.  МИ ДОПОМОЖЕМО СТАТИ СТУДЕНТОМ ЧИ УЧНЕМ ПОЛЬСЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!
Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
ВОЗНИК ВОПРОС?
ВОСПОЛЬЗУЙТЕСЬ ФОРМОЙ ОБРАТНОЙ СВЯЗИ ИЛИ ОТПРАВЬТЕ ЗАПРОС! МЫ С РАДОСТЬЮ ОТВЕТИМ НА ВСЕ ВАШИ ВОПРОСЫ!