Новини

10 Березня, 2017
Що дає безвізовий режим для майбутніх студентів польських університетів?
Що дає безвізовий режим для майбутніх студентів польських університетів?

 

На днях Європейська Рада затвердила відповідний законопроект та дала свою згоду на відміну візового режиму для українців. Залишається лише дочекатися голосування в Європарламенті, яке й поставить остаточну крапку у вирішенні цього непростого питання. Деякі експерти прогнозують, що це стане можливим вже в червні цього року. І це не пусті слова, оскільки ЄС зробив серйозний крок для України.

Згідно з угодою щодо безвізового режиму, громадяни України матимуть право на вільний в’їзд до країн ЄС на 90 днів протягом 180 денного періоду. Це не дає право українцям на роботу в Євросоюзі, проте, ніхто не буде заперечувати, відкриває безліч можливостей перед ними.

Що дасть безвізовий режим студентам? В першу чергу, це менше стресу щодо успішного вирішення візового питання. Адже щороку з липня по вересень ми відзначаємо гарячий попит, величезні черги до візових центрів, неможливість записатися на подачу документів, т.п.

Після прийняття безвізового режиму українським студентам все ж потрібна буде студентська віза, яка буде давати право на навчання. Проте в разі її нереального отримання у відповідний термін, на крайній випадок студент зможе поїхати на навчання. Будучи вже в Польщі, студент має право подавати документи на отримати «Карти тимчасового перебування», що являється значно вигіднішим варіантом для нього з ряду причин. До того ж безвізовий режим є дуже зручним для батьків студентів, які зможуть вільно відвідувати своїх дітей у Польщі.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!