Студентська віза

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Вирішення питання отримання студентської візи є важливим етапом на шляху до отримання європейської освіти в Польщі. Для навчання кожного учня або студента, який зарахований до польського технікум, ліцей або вуз, потрібна довгострокова студентська Національна віза. Щоб вчасно її отримати, варто заздалегідь зібрати повний пакет документів і виконати всі вимоги, які ставить Консульство Польщі.

У 2019 були внесені зміни в Закон, що диктує умови перебування іноземців в Польщі. Ці зміни торкнулися громадян країн, які не є членами ЄС (в тому числі українців), які приїжджають на навчання до Польщі, стажування або проходження практики. Відтепер кожен з них, щоб отримати довгострокову студентську візу, повинен довести дійсність намірів навчання, наявність необхідних для цього коштів.

Перелік документів для отримання візи:

1. Документ від навчального закладу, що свідчить про зарахування на стаціонарне відділення.
2. Документ, що підтверджує оплату за навчання.
3. Документ, що підтверджує бронювання гуртожитку або оренду квартири з зазначеними термінами, тарифами на проживання.
4. Документ, що підтверджує наявність фінансів, які необхідні для покриття витрат на проживання, навчання і зворотну дорогу.
5. Неповнолітнім потрібно додатково пред'явити «спонсорський лист», складене батьками і завірена нотаріально.

Кожна неточність в документах, несвоєчасне виконання консульських вимог означатиме серйозні труднощі на шляху до отримання візи. Тому кожен абітурієнт, студент повинен добре підготуватися до цього процесу, заздалегідь подати всі документи.

Програма «ОсвітаПоль» впевнено проведе Вас крізь всі етапи складного бюрократичного процесу до успішного фіналу - отримання студентської візи. За 16 років роботи у нас не було ЖОДНОГО випадку відмови у візі для наших студентів!

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!