Медична опіка/страхування

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Кожен студент, який їде на навчання до Польщі, повинен мати страховий поліс на випадок проблем зі здоров’ям або у разі нещасного випадку.

ОсвітаПоль особливо ретельно приділяє увагу питанню охорони здоров’я студентів, оскільки це є чи не найважливішою справою для кожної людини.

Ми допомагаємо студентам та їх батькам у виборі найбільш відповідної страхової кампанії та страхового полісу, що довели свою ефективність.

Додатково

ОсвітаПоль надає своїм студентам можливість добровільної реєстрації в Національній Системі Охорони Здоров’я Польщі (NFZ), що дає їм право на безкоштовне користування всіма медичними послугами на всій території Польщі та знижку на ліки.

Це означає можливість бути включеним до Національної Системи Охорони Здоров’я на таких самих правах, як громадяни Польщі. Вартість членського внеску до Національного Фонду Здоров’я складає приблизно 11€ на місяць.

Увесь процес реєстрації та подальшого звітування до NFZ ОсвітаПОЛЬ для своїх студентів виконує БЕЗКОШТОВНО.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!