Умови оплати та повернення

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

ФОП  Гусаковський Руслан Олександрович надає доступ до навчальних онлайн-курсів, який учасник отримає після оплати. Доступ до матеріалів зберігається за учасником і після закінчення онлайн-курсу.

1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
1.1. Замовник самостійно оформлює Замовлення на відповідній сторінці Сайту шляхом натискання відповідної кнопки “Записатись” (на Курс).
1.2. Строк обробки Виконавцем Замовлення – до 3-х (трьох) робочих днів з моменту його оформлення. В разі, якщо Замовлення відправлено у вихідний або святковий день, строк обробки Замовлення починається на наступний робочий день.

2. ЦІНА ДОГОВОРУ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ
2.1. Ціна кожної окремої Послуги визначається Виконавцем та зазначається на відповідній сторінці Сайту. Ціна (вартість Замовлення) визначається шляхом додавання цін всіх обраних Замовником Послуг.
2.2. Оплата Послуг здійснюється одним із зазначений способів:
перерахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця;
за допомогою інших платіжних засобів, які вказані на Сайті Виконавця;
2.3. Моментом оплати Послуг вважається час зарахування грошових коштів на поточний рахунок Виконавця.

3. ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ.
3.1. ФОП  Гусаковський Руслан Олександрович не повертає кошти після повної оплати або оплати частинами будь-якого курсу на сайті навчального курсу.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!