НАВЧАННЯ В ПОЛЬСЬКИХ ТЕХНІКУМАХ ТА ЛІЦЕЯХ

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Середня та професійно-технічна освіта в Польщі

Для українців надзвичайно привабливою є не лише вища освіта в Польщі, а також здобуття загальної середньої освіти (ліцеї) та професійної-технічної освіти (технікуми) у цій країні. Крім високої якості середньої освіти, її доступності, компетентності, учень отримає гарний старт для свого європейського майбутнього. Маючи на руках диплом із польського ліцею чи технікуму, молода людина може за бажанням продовжити навчання в європейському ВНЗ чи влаштуватись на роботу до будь-якої країни ЄС.

Переваги отримання європейської професійно-технічної освіти у технікумах та коледжах

Ще з радянських часів в українському суспільстві міцно закріпилася думка, що головне для молодої людини — це отримати вищу освіту. Саме тому головним критерієм вибору навчального закладу був рівень його акредитації, а не популярність майбутньої професії та її затребуваність. Це призвело до того, що в Україні утворився надлишок спеціалістів з вищою освітою, у послугах яких просто не було потреби на ринку праці. Відповідно, багато хто з них з часом виїхав за кордон виконувати низькооплачувану роботу, яка взагалі не потребує кваліфікації.

У Польщі та інших європейських країнах відсоток громадян, які мають вищу освіту, значно нижчий, ніж в Україні. Але при цьому молодь з середньою та професійно-технічною освітою має набагато ширші можливості для працевлаштування та отримання достойної заробітної плати. Саме тому сьогодні вступ до ліцеїв, коледжів та технікумів Польщі відкриває гарні перспективи й для українських абітурієнтів.

Система середньої освіти у Польщі: ліцей чи технікум?

Система освіти у Польщі, як і у більшості європейських країн, має деякі відмінності від української. Після закінчення початкової школи учні здобувають середню освіту в професійних школах І або ІІ ступеня (3 та 2 роки навчання відповідно). Українці ж мають можливість навчатися у таких закладах:

 • загальноосвітні ліцеї: після 4-х років навчання випускник складає іспит (matura) та отримує атестат зрілості;
 • технікуми: навчання протягом 5-ти років дає можливість отримати професійну кваліфікацію та атестат зрілості.

Навчання у технікумах, у яких викладають загальноосвітні та професійні дисципліни, на відміну від ліцею (лише загальноосвітні), дає змогу отримати професію. Студенти технікумів, на відміну від ліцеїстів, мають щорічні практики та стажування. За результатами закінчення обох навчальних закладів студент може бути зарахованим до вишу.

Ставши учасником програми «ОсвітаПоль», ви можете отримати всю необхідну інформацію про середні та професійно-технічні заклади освіти Польщі. Зараз є поширеними ситуації, коли хтось із батьків абітурієнтів вже працює в Польщі на постійній основі. Ми допоможемо вам підібрати ліцеї, технікуми або коледжі для дітей таким чином, щоб їх розташування було максимально зручним для вашої родини.

«ОсвітаПоль»: допомога при вступі до технікумів та коледжів у Польщі

Отримати середню та професійно-технічну освіту у Польщі можуть не лише теперішні випускники шкіл, а й більш дорослі абітурієнти. Але коли мова йде про вчорашніх школярів, то, звичайно, у батьків виникає безліч запитань та побоювань щодо навчання дітей за кордоном. Але ми готові надати всебічну підтримку на шляху здобуття європейської освіти:

 • разом з батьками та учнями підберемо польський технікум, ліцей або коледж, які готують фахівців найбільш затребуваних на ринку праці спеціальностей. При цьому ми радимо враховувати бажання, здібності та схильності майбутнього студента;
 • допоможемо підготувати всі необхідні документи для вступу в польський навчальний заклад, у тому числі й їхній переклад на мову держави, у якій буде проходити навчання;
 • зберемо всі необхідні документи для відкриття польської візи для навчання. Даний пакет потребує особливої уваги, оскільки наявність грубих помилок збільшує шанси отримати відмову;
 • допоможемо здійснити мовну підготовку до початку навчання в технікумі або ліцеї, підібравши відповідні курси польської мови в Україні;
 • забезпечимо супровід від початку прийняття рішення про навчання до вступу у заклад;
 • гарантуємо підтримку студентів під час навчання у Польщі, яка включає допомогу у пошуку житла, вирішення різноманітних побутових та інших питань. Це є надзвичайно важливим, враховуючи вік студентів, які вступають на навчання до польських технікумів або ліцеїв.

Якщо ви батьки та відправляєте свою дитину на навчання до Польщі, скориставшись програмою «ОсвітаПоль», то ви можете бути впевненими в тому, що всі питання, які стосуються її перебування за кордоном, будуть під нашим контролем.

Особливості навчання українців у технікумах Польщі

Для навчання у польських закладах середньої та професійно-технічної освіти знадобиться мінімум документів. З їх детальним переліком можна ознайомитися на сайті «ОсвітаПоль» або зателефонувавши за вказаними номерами.

Вимоги до учня

 1. Вік до 18 років.
 2. Знання польської мови, мінімум на рівні В1.
 3. Наявність проїзного квитка у дитини та закордонного паспорту в одного з батьків (оскільки перетинати кордон самостійно без дорослих неповнолітнім до 16 років не дозволяється).

Навчання в технікумах Польщі

Головною перевагою навчання в польських технікумах є те, що воно у більшості закладах безкоштовне! Батькам доведеться оплачувати лише харчування та проживання дитини – це близько 180-200 євро на місяць.

Тривалість навчання складає 5 років. За цей час учень освоює всі базові предмети та обрані професійні, а також дві іноземні мови. За гарні успіхи в навчанні іноземні учні також мають право отримувати стипендію, приймати участь у пізнавальних учнівських практиках. По закінченню технікуму учень складає іспит для отримання диплому, який дає право працювати в Польщі, Німеччині, Австрії та інших країнах Європи.

На території Польщі налічується близько двох тисяч технікумів, проте не кожен заклад має умови для достойного навчання іноземців, тому для правильного вибору потрібна консультація професіоналів. Солідні навчальні заклади забезпечують учнів не лише високим рівнем навчання, а й цікавим дозвіллям, розвитком їх здібностей.

Навчання в польських ліцеях

Ліцеї Польщі приймають на навчання учнів, випускників 9 класів. Освіта в державних ліцеях безкоштовна для іноземців, а в приватних навчання проводиться на платній основі. Додатково сплачується харчування та проживання вихованця, що складає близько 180-200 євро на місяць. Тривалість навчання складає 4 роки.

Польські ліцеї мають гарну матеріальну базу, кваліфіковані освітні кадри, забезпечують цікаве, яскраве дозвілля учням та всеохоплюючу опіку неповнолітнім вихованцям. Учні ліцеїв щороку проходять практику у Польщі або за кордоном.

По закінченню навчання учні складають іспит для отримання атестату європейського зразка. Цей документ дає право на спрощену схему для вступу в ВНЗ Польщі та полегшує вступ до інших навчальних закладів країн Європи.

     

Разом з ОсвітаПоль вступ до польських технікумів та ліцеїв гарантований, простий та зручний.

Всього 3 кроки:

1 Реєстрація
2 Подача документів
3 Приїзд на навчання
ХТО МОЖЕ ВСТУПАТИ?

Стати учасником програми «ОсвітаПоль» та вступити до польського технікуму чи ліцею може випускник 9–го класу школи, який отримав свідоцтво про базову загальну середню освіту, володіє польською мовою на рівні А2 (не менше), не досяг 18 років.

КОЛИ ПОДАВАТИ ЗАЯВКУ НА ВСТУП ДО ТЕХНІКУМУ/ЛІЦЕЮ?

Прийом заяв для попереднього пакету вступних документів розпочинається з 1-го жовтня та триває до 1-го серпня. Навчання розпочинається з 1-го вересня. Більшість навчальних закладів розглядає заяви на вступ, згідно з порядком їх реєстрації. Це означає, що учні, які подають заяви на вступ завчасно, мають більший вибір навчальних закладів, спеціальностей, можуть обрати місце в гуртожитку.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ?

Попередній пакет

Якщо ви навчаєтесь у 9-му класі та плануєте вступати до ліцею чи технікуму в Польщі, не зволікайте. Подавайте заявку на оформлення попереднього пакету документів заздалегідь, а після завершення навчального року долучите решту необхідних документів.

Для заявки на оформлення попереднього пакету документів вам необхідні:

 • копія свідоцтва про народження;
 • копії основних сторінок українських паспортів обох батьків;
 • 8 кольорових фотокарток (3,5х4,5 - згідно з вимогами, передбаченими для оформлення польської візи).

Повний пакет документів включає:

 • оригінал свідоцтва про базову загальну середню освіту;
 • оригінал додатку до свідоцтва;
 • копія першої сторінки закордонного паспорта або проїзного документа дитини;
 • копія першої сторінки закордонного паспорта одного з батьків;
 • нотаріальна згода від батьків на перебування дитини в Польщі
 • документ про піклування (зразок надає «ОсвітаПоль»);
 • копія свідоцтва про народження;
 • копії основних сторінок українських паспортів обох батьків;
 • 8 кольорових фотокарток (3,5х4,5 - згідно з вимогами, передбаченими для оформлення польської візи).

Увага! Учень віком від 14 до 18 років, що навчатиметься в Польщі, повинен мати піклувальника, що є громадянином Польщі та постійно перебуває на її території. У разі необхідності, «ОсвітаПоль» забезпечує учнів піклувальником на території Польщі.

Рідко, проте деякі ліцеї та технікуми виставляють додаткові вимоги до вступників: конкурсний відбір, співбесіда на визначення рівня володіння польською мовою, додаткові документи. Під час консультацій «ОсвітаПоль» надасть Вам вичерпну інформацію, що стосується правил зарахування до того чи іншого навчального закладу.

ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ
 • Подача документів у офісі «ОсвітаПоль»

  Крок перший:

  Слід визначити дату подачі, попередньо зателефонувавши до Програми за номером: 0977476402; 0504372803, 0445844926

  Крок другий:

  У визначений термін прибути до офісу «ОсвітаПоль» з пакетом документів, укласти договір про участь в Програмі та внести першу частину коштів за послуги.

  Подача документів онлайн (без приїзду до офісу)

  Для Вашої зручності «ОсвітаПоль» створила можливість вступу до польського ліцею чи технікуму без додаткових втрат часу, коштів та сил на переїзди. Достатньо зареєструватись на сайті «ОсвітаПоль», завантажити Ваші копії відповідних документів.

  Подати документи для вступу онлайн просто, зручно та надійно!

Прямо на сайті
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАРАХУВАННЯ ДО ТЕХНІКУМУ/ЛІЦЕЮ?
 • Після прийому документів «ОсвітаПоль» розпочинає процес зарахування учня до ліцею чи технікуму. Вступ до більшості навчальних закладів відбувається на основі пакету документів, що є правильно сформований та вчасно складений. В процесі зарахування до деяких навчальних закладів можливі наступні додаткові вимоги:

  • здача додаткових тестів/іспитів (безпосередньо в навчальному закладі або онлайн, за допомогою програми skype);
  • перевірка рівня володіння польською мовою (безпосередньо в навчальному закладі або онлайн, за допомогою програми skype);
  • особиста присутність учня та одного з батьків при подачі документів на зарахування до навчального закладу;
  • обов’язкова участь у курсі по вивченню польської мови, що є поєднаний з адаптаційною програмою.
ПРИЇЗД НА НАВЧАННЯ
 • Приїзд учнів та батьків до Польщі відбувається перед початком навчального року. Присутність одного з батьків під час цієї подорожі є обов’язковою. Організаційними питаннями, пов’язаними з виїздом, займається «ОсвітаПоль». Організована поїздка відбувається в супроводі представників Програми.

  У день приїзду до Польщі відбувається поселення учнів та батьків у гуртожитках. Після поселення проводиться програма «Перші кроки в Польщі», що передбачає:

 • знайомство з представниками «ОсвітаПоль», вихователями та піклувальниками;
 • обговорення важливих питань, що стосуються правил проживання та перебування в Польщі;
 • ознайомлення з навчальним закладом;
 • ознайомлення з місцевістю;
 • екскурсію по місту;
 • організований візит до супермаркету, пункту обміну валют;
 • відкриття банківського рахунку (за бажанням);
 • ознайомлення з правилами проїзду в громадському транспорті;
 • оформлення довготермінового проїзного квитка на міський транспорт;
 • інші питання.
 • Після реалізації програми «Перші кроки в Польщі» та успішного вирішення усіх питань, пов’язаних із початком навчального процесу, представники Програми «ОсвітаПоль» перебувають у постійному контакті з батьками учня й навчальним закладом. Вони забезпечують батьків та учнів інформаційною, а в разі необхідності практичною підтримкою.

ПРОЖИВАННЯ

Учні ліцеїв і технікумів проживають в державних шкільних гуртожитках. Середня вартість проживання складає 170-700 злотих на місяць.

Учням пропонуються 3-4 осібні кімнати, які обладнані всім необхідним: ліжка, шафи, столи, крісла, настільні лампи, інтернет, на поверсі є туалети, ванні кімнати, холодильник, кабінет для навчання, кімната для відпочинку, в деяких гуртожитках є тренажерний зал, бібліотека. В усіх приміщеннях здійснюється обов’язкове щоденне вологе прибирання згідно санітарно-епідеміологічних норм. На території гуртожитків знаходяться спортивні майданчики, місце для прогулянок.

В гуртожитку працює шкільна їдальня, що забезпечує учням 3-разове харчування: сніданок, обід, вечерю. Вартість харчування становить близько 23-25 злотих на день (орієнтовно 5 євро).

Кожен гуртожиток забезпечує учням цілодобову опіку, що здійснюють вихователі. Вони опікуються учнями 7 днів на тиждень, допомагають у вирішенні всіх питань та побутових проблем, допомагають у навчальному процесі, перебувають у контакті з піклувальником учня.

При гуртожитках діють: адміністрація, педагогічна рада, учнівська рада, що спільно займаються благоустроєм закладів, створенням додаткових можливостей для більш продуктивного навчання та проживання своїх вихованців. Ради організовують різноманітні заходи: екскурсії, спортивні ігри, прогулянки, щоб дозвілля учнів було більш насиченим та цікавим.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:

Проживання учнів розраховане на період навчального року, тобто з 1 вересня до 30 червня. На літні канікули учні повертаються додому.

У святкові державні вихідні та канікули учні повинні залишити гуртожиток.

Розклад вихідних батьки отримують на початку навчального року. Кожен учень може звернутись до вихователя з проханням допомогти йому в підготовці домашнього завдання.

ПАКЕТ "КОМФОРТ"

I ЧАСТИНА - 345 ЄВРО*

Сплачується при підписанні договору про участь у Програмі ОсвітаПоль

IІ ЧАСТИНА - 300 ЄВРО*

Сплачується після отримання абітурієнтом офіційного документу-рішення про вступ до обраного навчального закладу

*У вартість послуг не входить виготовлення закордонного паспорту, візові збори, страхування.

ПАКЕТ "ЕКОНОМ"

495 ЄВРО*

Діє у випадку, коли батьки або родичі учня знаходяться в Польщі, є його піклувальниками на території цієї країни.

- Консультації стосовно процесу вступу, навчання, місця та умов проживання.

- ФАХОВИЙ АНАЛІЗ/КОНСУЛЬТАЦІЇ ПРИ ВИБОРІ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ.

- Профорієнтаційний аналіз учня, підбір навчального закладу та осві напрямку за індивідуальними побажаннями та фінансовими можливостями.

Детальніше  

*У вартість послуг не входить виготовлення закордонного паспорту, візові збори, страхування.СКЛАД ПАКЕТУ ПОСЛУГ "КОМФОРТ":

ДО ПРИЇЗДУ НА НАВЧАННЯ
 • Консультації стосовно процесу вступу, навчання, місця та умов проживання.
 • ФАХОВИЙ АНАЛІЗ/КОНСУЛЬТАЦІЇ ПРИ ВИБОРІ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
 • Профорієнтаційний аналіз учня, підбір навчального закладу та освітнього напрямку за індивідуальними побажаннями та фінансовими можливостями.
 • Формування всіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Польщі та обраного навчального закладу.
 • Вирішення всіх формальностей, пов’язаних із вступом до обраного НЗ.
 • Видача офіційного документу-підтвердження про зарахування до польського НЗ.
 • Підтримка у вирішенні візового питання для учня та батьків. Формування пакету документів, заповнення анкет.
 • Забезпечення учня місцем проживання в гуртожитку з вихователями.
 • Організація та супровід під час виїзду до Польщі на навчання.
ПІСЛЯ ПРИБУТТЯ ДО ПОЛЬЩІ
 • Координація поселення.
 • Вручення студенту стартового пакету польського мобільного зв’язку.
 • Вручення пакету підручної інформації: важливі телефони, адреси, карта міста, маршрут міського транспорту до навчального закладу, гуртожитку, т.д.
 • Візит в пункті обміну валют.
 • Візит до торговельного центру з метою купівлі харчових та побутових товарів.
 • Проведення зборів керівництва «ОсвітаПоль» з учнями та батьками з метою обговорення головних питань, правил безпеки.
 • Знайомство з піклувальниками учня в Польщі.
 • Ознайомлення з маршрутом поїздки від НЗ до гуртожитку, у зворотному напрямку.
 • Ознайомлення з правилами користування міським транспортом.
 • Знайомство з навчальним закладом: візит до секретаріату, оформлення учнівського квитка, визначення групи, отримання плану занять, ознайомлення з аудиторіями, лабораторіями, спеціалізованими залами, спортивними секціями, бухгалтерією, кафе, т.д.
 • Оформлення проїзного квитка на всі види міського транспорту.
 • Відкриття банківського рахунку (за бажанням).
ПРОТЯГОМ НАВЧАННЯ
 • Забезпечення учня на території Польщі юридичним піклувальником, що є обов’язковою вимогою до всіх неповнолітніх іноземних учнів, які навчаються в Польщі. Можлива додаткова оплата послуг піклувальника 30-50 євро на місяць
 • РЕЄСТРАЦІЯ В ПОЛЬСЬКІЙ СИСИТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я. «ОсвітаПоль» проводить реєстрацію учнів в Національної Системи Охорони Здоров’я, що дає учню необмежений доступ до медичної системи по всій території Польщі на однакових правах з громадянами держави.
 • Інформаційно-консультаційна підтримка учня та батьків учня з питань, пов’язаних із навчанням та проживанням в Польщі.
 • Підтримка у вирішенні візових питань, поселення для батьків, що бажають відвідувати дітей, що навчаються в Польщі.
ЛІЦЕЙ/ТЕХНІКУМ
Детальніше
Кельце, Польща
Вартість навчання БЕЗКОШТОВНО
300 злотих – одноразовий вступний внесок.
Вартість проживання - від 550 до 700 злотих на місяць (вартість проживання в гуртожитку, залежно від стандарту кімнати). Вартість 2-х разового харчування сніданок та обід (тільки друге) - 23 злотих в день (без суботи та неділі). Вартість послуг опікуна - 680 злотих на рік. 
Спеціальності:
 • технік-інформатик;
 • технік-програміст;
 • менеджер готельного бізнесу;
 • технік громадського харчування;
 • ландшафтний дизайнер;
 • технік-механік;
 • технік-економіст;
 • перукар-модельєр;
 • технік організації реклами;
 • технік туристичного обслуговування;
 • технік дизайну одягу;
 • технік ветеренар;
 • технік-логістик.
ZDZ Ліцей і Технікум в м.Кельце
Детальніше
Кельце, Польща
Вартість навчання 1500 злотих на місяць

Кошти: 1500 злотих в місяць, у вартість входить: проживання в гуртожитку, 3-х разове харчування.
Вартість послуг опікуна: 650 євро, вноситься раз на рік.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

 • Логістика
 • Інформатика
 • Перукар-модельєр
 • Технік індустрії моди
 • Готельна справа
 • Автомеханіка
 • Будівництво
 • Зварювальник
 • Громадське харчування
 • Ветеренарія
 • Економіка
 • Технік з продажу
ТЕХНІКУМ СУЧАСНОЇ (ІННОВАЦІЙНОЇ) ОСВІТИ
Детальніше
Лодзь, Польща
Вартість навчання 490 злотих на місяць
Вартість проживання - 220 злотих на місяць. Вартість 3-х разового харчування - 25 злотих в день. Вартість послуг опікуна: 250 злотих на місяць (10 місяців на рік)
Спеціальності:
 • технік-інформатик;
 • технік-програміст;
 • технік-логіст;
 • технік графіки,  фотографії та мультимедіа;
МІЖНАРОДНА ШКОЛА СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ЛІЦЕЙ ТА ГІМНАЗІЯ «НАУКА І СПОРТ»
Детальніше
Лодзь, Польща
Вартість навчання 250-350 злотих на місяць
Вартість проживання: 220 злотих на місяць
Вартість 3х разового харчування: 25 злотих в день. Вартість послуг опікуна: 250 злотих на місяць (10 місяців на рік)
Спеціальності:
 • бадмінтон;
 • футбол;
 • дзюдо;
 • гандбол;
 • Е-спорт;
 • бокс;
 • спортивна стрільба з лука, зброя пневматична;
 • сучасний танець;
 • танцювально театральний клас;
 • театральне мистецтво.
Агротехнічний технікум ім. В. Реймонта у місті Радом
Детальніше
Радом, Польща
Вартість навчання БЕЗКОШТОВНО
Вартість проживання: 150 злотих на місяць
Вартість 3-х разового харчування: 25 злотих в день
Спеціальності:
 • ландшафтний дизайн;
 • громадське харчування;
 • ветеринарія
 • відновлювальні джерела енергії;
 • механізація сільського господарства, агротроніка;
ZDZ Ліцей і Технікум в м.Радом
Детальніше
Радом, Польща
Вартість навчання 1500 злотих на місяць

Кошти: 1500 злотих в місяць, у вартість входить: оплата за навчання, проживання в гуртожитку, 3-х разове харчування.

Вартість послуг опікуна: 650 євро, вноситься раз на рік.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

 • Логістика
 • Інформатика
 • Кібербезпека та сучасні ІТ-технології
 • Перукар-модельєр
 • Відновлювальні джерела енергії
 • Технік з організації харчування та громадського харчування
 • Обслуговування портів та аеропортів
 • Програмування
 • Готельна справа
ZDZ Ліцей і Технікум в Стараховіцах
Детальніше
Стараховіце, Польща
Вартість навчання 1500 злотих на місяць

Кошти: 1500 злотих в місяць, у вартість входить: проживання в гуртожитку, 3-х разове харчування.

Вартість послуг опікуна: 650 євро, вноситься раз на рік.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:
 • Інформатика
 • Логістика
 • Графічний дизайн
ЛІЦЕЙ КОСАКА
Детальніше
Познань, Польща
Вартість навчання 300 злотих на місяць

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

 • Географія та англійська мова із другою іноземною мовою на вибір:німецька або іспанська
Полонійний загально-освітній ліцей
Детальніше
Варшава, Польща
Вартість навчання 1300 злотих в місяць за навчання, проживання, харчування, опікунство. 500 злотих – одноразовий вступний внесок.
Спеціальності:
 • Політехнічний (математика, фізика та інформатика);
 • Природно-медичний (біологія та хімія);
 • Юридично-гуманітарна (історія, суспільствознавство, англійська мова);
 • Економічна (географія, математика, англійська мова).
ЛІЦЕЙ І ТЕХНІКУМ БЕАТИ МИДЛОВСЬКОЇ
Детальніше
Варшава, Польща
Вартість навчання 120 злотих на місяць

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

 • Туризм
 • Інформатика
 • Перукар-модельєр
 • Готельна справа
 • Торговельна справа
 • Офіціант
TEB технікум і ліцей
Детальніше
Лодзь, Польща
Вартість навчання 199 PLN - 299 PLN в місяць

Вартість проживання - 220 злотих на місяць. Вартість 3-х разового харчування - 25 злотих в день (7днів на тиждень). Вартість послуг опікуна: 250 злотих на місяць (10 місяців на рік)

Спеціальності:

 • Технік-програміст. Штучний інтелект;
 • Технік- інформатик. Хмарні технології Microsoft;
 • Технік- інформатик i кіберспорт;
 • Технік-програміст мережевої академії Cisco;
 • Технік фотографії та мультимедіа;
 • Технік реклами - графіка та соціальні мережі;
 • Технік логістики та управління виробництвом;
 • Технік з організації туризму;
 • Технік ветеринар;
 • Клас графічного дизайну;
 • Клас косметології.
ЛІЦЕЙ/ТЕХНІКУМ
Детальніше
Радом, Польща
Вартість навчання БЕЗКОШТОВНО
300 злотих – одноразовий вступний внесок. Вартість проживання - від 370 до 700 злотих на місяць (вартість проживання в гуртожитку, залежно від стандарту кімнати). Вартість 2-х разового харчування сніданок та обід (тільки друге) - 23 злотих в день (без суботи та неділі). Вартість послуг опікуна - 680 злотих на рік. Вартість навчання 130 злотих – за місяць (вноситься лише за перші чотири місяці навчання – вересень, жовтень, листопад, грудень 2024 року). Подальше навчання безкоштовне! Факультети механіка та робототехніка платні, 130 злотих в місяць (10 місяців на рік).
Спеціальності:
 • технік-інформатик;
 • технік-готельного бізнесу;
 • технік-туристичного обслуговування;
 • технік-механік;
 • технік-робототехніки;
 • Технік-логістик;
 • Технік -програміст.
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!