Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2024 РОЗПОЧАЛАСЬ!
З ЧОГО ПОЧАТИ?
1 Крок перший

В рубриці «Навчання в Польщі» ознайомтесь з особливостями навчання та проживання в Польщі.

2 Крок другий

В рубриці «Університети» та «Факультети/спеціальності» оберіть освітню пропозицію що вас цікавить. Консультанти «ОсвітаПоль» радо у цьому Вам допоможуть, надаючи ретельні та фахові консультації.

3 Крок третій

Зареєструйтесь на подачу пакета вступних документів в одному з офісів ОсвітаПоль або подайте документи «online».

ЯК ГАРАНТОВАНО
ВСТУПИТИ ТА ЛЕГКО НАВЧАТИСЯ В ПОЛЬЩІ

8 важливих нюансів

дізнайся На безкоштовному вебінарі з засновником “ОсвітаПоль” Русланом Сорокою

Детальніше
За 20 років — 14 000 студентів!
20 років поспіль «ОсвітаПоль» допомагає українським абітурієнтам впевнено та гарантовано вступати до провідних польських університетів. Все що потрібно Вам, абітурієнтам - це подати пакет вступних документів до найближчого офісу «ОсвітаПоль» в Україні. Весь подальший процес вступу, підбору місця проживання в Польщі, відкриття студентської візи, організації приїзду та опіку протягом навчання бере на себе спеціалізована, ліцензійна та досвідчена Польсько-Українська Програма «ОсвітаПоль». Працюємо 20 років! Понад 14 000 українців завдяки «ОсвітаПоль» успішно вступили до польського навчального закладу та здобувають Європейську освіту!
Які документи потрібні для подачі попередньої заявки на вступ?

Якщо Ви навчаєтесь у випускному класі або українському ВУЗі та досі не отримали оригіналів освітніх документів, то для попередньої заявки на вступ до обраного польського університету Вам потрібно:

 • копія українського та закордонного (якщо є) паспорта абітурієнта;
 • копія свідоцтва про народження абітурієнта;
 • копія українського паспорта одного з батьків (для неповнолітніх абітурієнтів);
Коли подавати заявку на вступ?

З огляду на стрімко зростаючу популярність навчання в Польщі та все більшу кількість вступників щороку, "ОсвітаПоль" надає можливість подання заявки на вступ до обраного польського університету вже з першого вересня попереднього року.

Завдяки цьому абітурієнт може буту впевненим, що для нього буде "заброньоване" місце в навчальному закладі та на факультеті, що його цікавить, а також матиме більше часу для належного приготування до процедури вступу.  

Чому варто подавати документи заздалегідь?

Почерговість подання документів також має неабияке значення при виборі місця проживання під час навчання. 

Якщо Ви серйозно налаштовані здобувати освіту в Польщі, то не варто зволікати з рішенням, оскільки щодня сотні іноземців подають заявки на вступ до польських університетів. 

ВСТУП 2024 — ГРАФІК ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ

Документи для вступу в польські університети приймаються всіма українськими філіалами Програми «ОсвітаПоль» з 1-го серпня 2023 р. З метою уникнення черг, рекомендуємо проводити попередній запис дати та часу візиту для подачі документів. Для цього достатньо заповнити коротку форму на сайті «Розпочати вступ» або зателефонувати на інформаційну лінію за телефонами:

Підготовчі курси польської мови в Україні та Польщі.
Детальніше  
Освітні тури польськими університетами - оглядай, порівнюй, вибирай!
Детальніше  
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!

Вступ 2024: як стати польським студентом

У сусідній Польщі навчається безліч українських студентів. На сьогодні механізм вступу до закордонних вузів, здавалось би, вже досить відпрацьований, але цей процес все ще викликає багато запитань у абітурієнтів та їх батьків. Занепокоєння збільшується через ситуацію, яка склалася через всесвітню пандемію та карантин. У якийсь час здавалося, що умови вступної кампанія дещо змінять. Але якщо у ваші плани входить вступ до Польщі 2024, то ми готові допомогти.

«ОсвітаПоль» — це польсько-українська програма, яка дає можливість гарантованого вступу до вищого або іншого навчального закладу в Польщі. Якщо ви не знаєте з чого починати, то ми чекаємо вас у нас. За роки співпраці з польськими колегами ми розробили алгоритм розв'язання питань, які пов’язані не тільки з навчанням, але і проживанням студентів-українців у Польщі. З нами ви будете впевнені у результаті у цей нестабільний час. 

Як відбуватиметься вступ українців в польські вузи

Вступні кампанії не скасували у жодній країні світу. Подекуди здачу іспитів, необхідних для вступу до вузів, просто відстрочили, а в деяких країнах (Великобританія) навіть скасували. У Польщі випускники школи здають свій аналог українського ЗНО — «матуру». Терміни проведення іспитів, як повідомило польське міністерство освіти, перенесено на більш пізній період. Це також дає і українським абітурієнтам більше часу на оформлення документів та розв'язання інших проблем, які виникли у зв’язку з ситуацією з пандемією.

Україна також намагається якомога ефективніше владнати питання здачі ЗНО та вступу на подальше навчання. Вже було оголошено про перенесення термінів. Але для тих, хто вирішив продовжити свою освіту в Польщі, ситуація складається найбільш сприятливим чином. Адже для вступу до польського вузу досить надати тільки шкільний атестат (та скласти мовний іспит в певних випадках). Це ще одна досить вагома причина вибору на користь навчання в Польщі, тим більше, в 2024 році.

Як обрати заклад для навчання в Польщі

Якщо ви цього ще не зробили, то можна надолужити втрачене. Визначитися з навчанням в Польщі в 2024 році треба починати з вибору вузу. Це можна робити різними способами:

Самостійний пошук інформацію про навчальні заклади. Інтернет відкриває просто необмежені можливості сучасній молоді для вибору майбутньої професії. Українських студентів радо зустрічають у вузах Польщі, тому на їх сайтах інформація часто подається не тільки польською, а й українською, англійською чи російською мовами. Вона адаптована відразу для студентів-іноземців.

Отримати інформацію від тих, хто вже навчається в Польщі. Інформація з перших вуст — це непоганий варіант. Але її недолік у тому, що вона може бути суб’єктивною, тому що це лише враження однієї або кількох осіб. Тай дізнатися таким чином можна тільки про обмежену кількість навчальних закладів.

Скористатися послугами програми «ОсвітаПоль». Наша організація є офіційним представником кращих навчальних закладів Польщі. Інформація, яку ми надаємо про навчання у вузах у 2024 році, є повною, правдивою, об’єктивною. Також ми допоможемо вам знайти навчальний заклад відповідно до ваших інтересів, фінансових можливостей та географічних переваг.

Основне при вступі до вузу в 2024 році — відразу вибирати правильний напрямок і рухатися до мети. Важливо в цій нестабільній ситуації не втратити не лише гроші, але й час. Ми надамо вам інформацію не лише про вищі навчальні заклади, а й про інші установи.

Чому варто обрати навчання в Польщі: основні переваги

Їх багато, але перш за все — це забезпечене майбутнє. Важко назвати точну, скільки наших співгромадян працюють офіційно чи неофіційно в Польщі, але раніше рахунок йшов не лише не сотні тисяч, а й на мільйони. Сьогодні Польща як починає країна-роботодавець починає втрачати привабливість для некваліфікованих робітників через низькі заробітки. Але за наявності європейської освіти, тим паче вищої, оплата праці відразу ж зростає в рази. Навчання в польських вузах має і ряд інших переваг:

 • Якщо порівняти вартість навчання на 2024 рік, то в деяких навчальних польських закладах за освіту можна сплачувати менше, ніж в українських. Ціни на освітні послуги в Польщі є доступними для багатьох українців.
 • Вища освіта в Польщі відкриває набагато більші горизонти, ніж в Україні. Адже держава просто не стане витрачати гроші на навчання фахівців, послуги яких не потрібні на ринку праці. Вибравши у 2024 році Польщу як країну для навчання, ви можете бути впевненими, що ви там станете у пригоді як кваліфікований спеціаліст. 
 • Деякі студенти з часом починають самотужки, без допомоги батьків, оплачувати навчання, влаштувавшись на роботу. Адже польський уряд цілком підтримує молодь, тому співробітники у віці до 26 років звільняються від сплати практично всіх податків.
 • Маючи польський диплом європейського зразка, можна знайти роботу і в іншій країні. Але отримати його дешевше і простіше саме в Польщі.
 • Навчання за кордоном — це ще й значні витрати на переїзди. Але Польща — сусідня з Україною держава. Транспортне сполучення, яке було добре налагоджене до пандемії, буде відновлено влітку 2023 року. Студенти можуть без зайвих витрат приїздити додому на канікули. 

І ще один аргумент — польська та українська мова мають багато спільного, що значно полегшує її засвоєння. Спільні культурні та інші традиції також сприятимуть успішній адаптації.

Які документи необхідно підготувати українцям для отримання освіти в Польщі

Необхідно підготувати заяву, анкету, документ про освіту, сертифікат про проходження мовного курсу та деякі інші документи. Вони повинні відповідати таким вимогам:

 • Своєчасна подача.
 • Правильне оформлення, у тому числі й апостиль.
 • Внесення точних даних.

Щоб уникнути помилок, потрібно володіти польської мови, вмінням вести ділову переписку, вміти користуватися засобами електронної комунікації тощо. Неточності при оформленні документів можуть призвести до проблем при вступі в 2023 році. Ставши учасником програми «ОсвітаПоль», ви отримаєте дієву допомогу при вступі на навчання в 2023 році та у подальшому під час перебування в Польщі.