Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Освітні тури в Польщу

Програма «ОсвітаПоль» спільно з польськими університетами-партнерами запрошують Вас взяти участь в освітніх турах.

Проєкт створено з думкою про тих, хто цікавиться навчанням у Польщі та хотів би якомога більше дізнатися про все, що цього стосується.Під час триденного туру, Ви відвідаєте почергово найбільш рейтингові університети Кракова та Варшави, ознайомлюючись з їхніми особливостями, реалізацією навчальних програм, викладацьким складом та інфраструктурним запліччям.

Крім того, Ви зможете ознайомитися з умовами проживання студентів та поспілкуватися із представниками Програми «ОсвітаПоль», які опікуються студентами, що приїжджають на навчання до Польщі.Перебуваючи в Польщі, Ви будете проживати в зручних готелях, що розташовані в мальовничих районах Кракова та Варшави. Чудова обслуга, смачна їжа, екскурсії по місту, шопінг в одному з найбільших торговельних центрів Польщі допоможуть Вам також відпочити від щоденних проблем та сприятимуть відчуттю поєднання корисного з приємним. У процесі поїздки Ви дізнаєтеся багато цікавого про освіту в Польщі.

ПЕРЕЛІК УНІВЕРСИТЕТІВ
ПЕРЕЛІК ВАРШАВСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ:
 • Академія Леона Козмінського
 • Академія Фінансів та Бізнесу "VISTULA"
 • Варшавський Національний Університет
 • Варшавський Політехнічний Університет
 • Польсько-Японський Університет Комп'ютерних Технологій
 • Суспільна Академія Наук
 • Університет "Civitas"
 • Університет Інформаційних Технологій і Менеджменту
 • Університет Косметології
 • Університет Лазарського
ПЕРЕЛІК КРАКІВСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ:
 • Краківська Академія ім. Моджевського
 • Краківський Економічний Університет
 • Краківський Педагогічний університет
 • Ягеллонський університет
ПЛАН ОСВІТНЬОГО ТУРУ
День 1-ий:
14:00 - централізований виїзд зі Львова (чартерним автобусом);
22:00 - приїзд до Кракова, поселення в готелі.
День 2-ий:
8:30 - сніданок;
9:30 - 15:00 - відвідування навчальних закладів;
15:00 - обід;
16:00 – 18.00 - екскурсія по місту;
18:00 - виїзд до Варшави;
22.00 - прибуття до Варшави, поселення в готелі, відпочинок.
День 3-ій:
8:30 - сніданок;
9:00 - 15:30 - відвідування навчальних закладів;
16:00 - обід;
16:30 – 17.30 - прогулянка по «Старій Варшаві»;
18:00 – 21.00 - шопінг в торговому центрі «Аркадія»;
21:00 - виїзд до України.

Виїзд відбувається у супроводі координатора Програми «ОсвітаПоль».

ДАТИ ОСВІТНІХ ТУРІВ У 2024 РОЦІ
ДАТИ ОСВІТНІХ ТУРІВ У 2024 РОЦІ
 • 21 - 24 березня - реєстрація закрита;
 • 21 - 24 листопада - реєстрація відкрита;
Вартість
Загальна вартість участі в проекті «Відвідай Польські ВНЗ»: 280 євро

Проплата коштів відбувається частинами:

 • перша частина 100 євро. - під час підготовки документів до виїзду;
 • друга частина 180 євро - в день виїзду

* Розрахунки здійснюються в гривнях по курсу продажу євро на дату здійснення платежу встановлений ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».

У вартість входить:

 • підтвердження бронювання готелю;
 • страховий поліс;
 • переїзд чартерним автобусом за маршрутом: Львів – Краків – Варшава – Львів;
 • сніданки під час перебування в Польщі;
 • проживання в готелі;
 • відвідування навчальних закладів в Кракові та Варшаві;
 • екскурсії по Кракову та Варшаві;
 • візит до торговельного центру «Аркадія» у Варшаві.

 

РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСВІТНІЙ ТУР УНІВЕРСИТЕТАМИ ПОЛЬЩІ

Зроби свій правильний вибір!

Освітні тури в Польщу: інформативно, комфортно й доступно

Маєте сумніви щодо здобуття освіти у польському університеті? Накопичилося чимало запитань із приводу вступу, навчання, подальшого працевлаштування? Маєте бажання навчатися та не можете обрати ВНЗ у Польщі? Більша частина абітурієнтів, які мріяли про вступ до іноземного університету так і не наважуються на це, побоюючись чужої країни, мовного бар'єра, невідповідності умов проживання з тими, які обіцяють. Аби розвіяти всі сумніви, ми пропонуємо екскурсію вищими навчальними закладами Польщі. Завдяки такій подорожі обрати варіант для вступу буде легше.

Ознайомчі тури ВНЗ Польщі — для абітурієнтів, їхніх батьків, викладачів та всіх, хто зацікавлений

Обрання професії має велике значення для подальшого життя. Завдяки їй людина здобуває омріяну роботу, яка приносить задоволення, допомагає реалізувати здібності і, звісно, гарантує гарний дохід. Ми радимо батькам довірити вибір професії своїм дітям і тільки допомагати, направляти майбутніх студентів. А екскурсія ВНЗ Польщі буде якраз тою батьківською допомогою. Поїхати в таку подорож варто разом. Абітурієнти дізнаються все, що стосується вступу та навчання, батьки ж пересвідчуються в безпечності проживання та прихильності польських університетів до іноземних студентів. Така подорож буде корисною також випускникам коледжів, ліцеїв, університетів та викладачам. Освітній тур до Польщі зацікавить тих, хто хоче здобути додаткову спеціальність, але вже з європейським дипломом. І, звісно, ми запрошуємо всіх інших, кого цікавить питання освіти.

Навчатися в Європі сьогодні — це вже не недосяжна мрія, а реальність. Особливо для тих, хто цього дійсно прагне. Абітурієнтам радимо не просто переглядати пости знайомих про університетське життя в соцмережах, а серйозно задуматися над подібною перспективою для себе. А їхнім батькам не боятися відпустити дитину далеко від дому. Навчання в Польщі варте того! Однак не треба довіряти будь-якій інформації, що доноситься звідусіль. Краще побачити все на власні очі, ніж почути від зацікавлених осіб. Тому ми пропонуємо екскурсії ВНЗ Польщі абітурієнтам та їхнім батькам. Після відвідин польських університетів більшість переконується в значній різниці закордонного та вітчизняного навчання. Причому враження ці завжди хороші.

Освітній тур польськими університетами — погляд зсередини на особливості вступу, навчання і працевлаштування

Наш освітній тур до Польщі інформує про державну систему освіти, можливості випускників із польським дипломом, допомагає визначитися з університетом. За час подорожі ви побуваєте в різних містах і навчальних закладах. Презентації «з перших вуст» від університетських приймальних комісій забезпечать актуальною інформацією щодо вимог до зарахування. Ознайомчі тури в польські ВНЗ створені для того, аби абітурієнти могли побачити навчальні заклади, ознайомитися з програмою та вартістю навчання. Вони дають можливість дізнатися про те, хто входить до викладацького складу. А ще довідатися про програми обміну студентами, які допомагають легше та швидше освоїться іноземним студентам. Під час подорожі Польщею побачити інфраструктуру навчальних закладів та в яких умовах живуть студенти в гуртожитках.

До слова, деякі вищі навчальні заклади Польщі мають домовленості з роботодавцями, які шукають талановитих і готових працювати студентів, а також їхніх випускників. Під час навчання відбувається практика та стажування. До того ж, і в іноземного студента також є шанс претендувати на такі вакансії. А якщо вдасться, то і здобути добре оплачувану роботу й перспективу залишитися в країні.

Екскурсія ВНЗ Польщі дає можливість переконатися в тому, що польську мову легко вивчити, особливо, якщо починати займатися вдома на спеціалізованих курсах. Під час ознайомлювального туру можна побачити, як живуть студенти-іноземці, переконатися, що навчатися комфортно, а жити — безпечно. Якщо сумніваєтеся в цьому, запитайте в них особисто, дізнайтеся про особливості адаптації до нових умов життя.

Екскурсія ВНЗ Польщі — розумна інвестиція в майбутнє

Не варто сприймати освітній тур до Польщі як туристичну поїздку. Це – не розваги, а, ймовірніше, кілька днів інтенсивної роботи, від якої залежить майбутнє. Ми намагаємося організувати подорож без простоїв на кордоні та зі зручними переїздами з міста в місто, тобто максимально комфортною. Ну і, звісно, залишаємо час на відпочинок. Отримані під час екскурсії враження зовсім не такі, як після звичайної туристичної подорожі.

Зверніть увагу, що вартість ознайомчого туру в Польщу не включає:

 1. Нотаріальне посвідчення дозволу на перетин кордону неповнолітньою дитиною.
 2. Квитки на позапланові заходи.
 3. Пересування містом у вільний час.
 4. Мобільний зв’язок.
 5. Кишенькові витрати.

Зараз скептики скажуть: ми й самі зможемо організувати подібну подорож і водночас зекономити. Однак одразу зауважимо: є ризик витратити багато часу та коштів, без гарантії отримати якісну екскурсію ВНЗ Польщі. Ми подібні тури організуємо не вперше. Тому всі моменти ознайомчого туру до ВНЗ Польщі ретельно прораховані:

 1. Список необхідних для перетину кордону документів.
 2. Найзручніший спосіб пересування.
 3. Хороші готелі для тих, хто бере участь в освітньому турі Польщею, уже заброньовані.
 4. Заздалегідь заплановані зустрічі з представниками популярних польських університетів.
 5. Тільки актуальна інформація щодо правил вступу, навчання, проживання та інших моментів для учасників екскурсії ВНЗ Польщі.
 6. Вільний час для ознайомлення з містами, історичними пам’ятками й розвагами.

Будемо відверті: усе це самостійно й за один раз продумати і втілити надто складно. Тому екскурсія ВНЗ Польщі разом із нами — це розумне інвестування в майбутнє. Адже можливість навчання в польському університеті — це й отримання ґрунтовної освіти з відповідним дипломом, і проживання у європейській країні з можливістю подорожувати Європою, і шанс знайти нових друзів з усього світу, а ще дістати корисний досвід самостійного життя.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!