Чому Польща?

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Польща – чудова європейська країна, що входить до складу Європейського Союзу та Північно-Атлантичного Альянсу – НАТО, є близьким сусідом та надійним партнером України та українців. Географічна та культурна близькість, а також схожість української та польської мов мають великий вплив на те, що українці почувають себе в Польщі майже так, як удома.

Протягом останніх років Польща стала однією з найпривабливіших країн, куди абітурієнти з України їдуть здобувати освіту, особливо популярні університети Польщі. А переваг, які дає освіта в Польщі є чимало.

Переваги навчання в Польщі очевидні.

Вартість навчання в Польщі для українців подібна (від 700 євро на рік), а часто нижча ніж в Україні. Натомість якість навчання та перспективи випускника дуже різняться. Польська система освіти повністю інтеґрована у європейську, а це означає якість, сучасність, відповідність вимогам ринку праці та перспективність. Дипломи, які дають ВУЗи та університети Польщі, дійсні в усіх країнах Європейського Союзу, в Україні та Росії, а також у інших країнах світу.

Завдяки цьому, освіта в Польщі відкриває для Вас необмежені перспективи працевлаштування в усій Європі та поза її межами. Часто, навчаючись в Польщі, пересічний українець має на європейському ринку праці ліпші перспективи, ніж його одногрупник-поляк.

Це зумовлено тим, що розпочинаючи навчання в Польщі, українець вже володіє двома іноземними для польських студентів мовами – українською та російською. За роки навчання кожен студент досконало вивчить польську та володітиме щонайменше англійською (англійська мова є обов’язковою дисципліною у кожному вузі).

Отримуючи диплом про вищу освіту, фахівець потрапляє на ринок праці, володіючи чотирма-п’ятьма мовами. Ця перевага є досить суттєвою для таких секторів економіки, як транспорт, туризм, консалтинг, торгівля, міжнародний менеджмент, журналістика, освіта тощо. Економічна співпраця Європейського Союзу з Україною постійно зростає.

Польща – один з найбільших закордонних інвесторів в Україні. Водночас український капітал все сміливіше мандрує до Польщі та загалом до Європи. Імпорт-експорт за напрямком Україна-ЄС, спільні підприємства, проекти, інвестиції – все це є передумовою зростаючого попиту на кваліфікованих фахівців, які закінчили навчання в Польщі та здобули якісну європейську освіту, володіють іноземними мовами та добре орієнтуються у специфіці співпраці з Україною та ЄС.

У Польщі, як і в Україні, столиця є осередком бізнесу, адміністрації, міжнародної співпраці, освіти та науки. Варшава значно випереджує інші польські міста за економічними, соціальними, освітніми та іншими показниками. Саме у Варшаві зосереджені головні офіси міжнародних корпорацій та організацій, головні фінансові, адміністративні та політичні осередки, дипломатичні представництва, найбільша кількість освітніх та наукових закладів.

Варшава є також містом з найвищим рівнем добробуту, найнижчим рівнем безробіття, найліпшими можливостями для кар’єрного зростання та містом, яке зосереджує найбільшу кількість інвестицій, що сприяє його швидкому розвитку. У цей же час вартість навчання в столиці не перевищує в середньому вартості навчання в інших реґіонах Польщі.

Якщо порівняти головні міста Польщі за кількістю населення та структурою
з українськими містами, то виглядало б це приблизно так:
Варшава
Київ
Краків
Львів
Гданськ
Одеса
Вроцлав
Дніпро
ДЕЯКІ ПОРІВНЯЛЬНІ ДАНІ:
Місто Середня місячна зарплатня Рівень безробіття
Варшава 1328 євро 2.3%
Вроцлав 1150 євро 2.5%
Познань 1140 євро 1.7%
Краків 1170 євро 3.1%
Лодзь 1050 євро 5.9%

Суттєвою перевагою столиці над іншими містами є також упізнаваність. Очевидним є факт, що столиця держави у більшості випадків є найбільш упізнаваним містом даної країни. Усім відомі Париж або Рим, але далеко не всім відомі Метз чи Барі, що також є великими містами у Франції та Італії. Диплом, отриманий у Варшаві, радше не буде викликати сумнівів щодо розташування чи значимості місця його отримання у роботодавця з Брюселю, Мадриду, Лондона чи Києва, коли в іншому випадку цілком можлива поява сумнівів щодо того, чи справді отримана освіта в Польщі.

Вибір навчального закладу та місце його знаходження є важливим стратегічним вибором що може мати суттєвий вплив на майбутнє. Навчання в Польщі, а саме в столиці цієї європейської держави без сумніву ґарантує нашим студентам найліпші перспективи для працевлаштування та стрімкого кар’єрного зросту.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!