Вартість навчання

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Вартість навчання та гарантії вступу до ВНЗ Польщі

Освіта в одному з вищих або спеціальних навчальних закладів в Європі — це єдиний можливий шлях до успіху в сучасному світі. Якщо ви хочете отримати гарну роботу, почати власний бізнес чи навіть заснувати корпорацію, отримання диплому єврозразка в Польщі — це єдиний 100% спосіб досягти цього успіху.

Тільки європейська освіта може дати гарантію європейського працевлаштування або започаткування власного бізнесу в Європі! “ОсвітаПоль” — одна з небагатьох компаній, яка дійсно може гарантувати вступ до навчального закладу Польщі. Крім того, після отримання диплома ми можемо допомогти з легалізацією вашого бізнесу в Польщі.

Ми допомагаємо українцям вступити на різні спеціальності державних і приватних польських ВНЗ: журналістика та педагогічні науки, інженерні, управлінські спеціальності, та політологія .., філософія, історія — з нами ви можете успішно пройти навчання за сотнями спеціальностей в десятках вишів на території Польщі. Офіційно. За доступною ціною. Можливо, з паралельним працевлаштуванням, що повністю покриває ціну за кожен семестр навчання.

Крім того, ми допомагаємо з оформленням медичного страхування. Рівень медичного обслуговування не буде відрізнятися від того, який отримують громадяни Польщі, що навчаються у своїй країні.

Найпопулярніше питання стосовно освіти в Польщі

Мабуть, найпопулярніше питання, стосовно освіти в Польщі, звучить приблизно так: «А скільки коштує навчання в Польщі, які витрати на харчування та проживання в цій країні?». Відповідь на це питання залежить від основних аспектів: міста, вузу, напрямку та спеціальності, мови навчання та особистих споживчих можливостей студента.

Щоб зорієнтувати майбутніх студентів та дати їм можливість підрахувати реальну вартість навчання в Польщі, наводимо приблизний розрахунок основних витрат для університетів середнього і економкласу, в залежності від міста навчання. Зверніть увагу на те, що навчальний рік у Польщі триває 8 місяців: з жовтня до початку червня. Під час тривалих літніх канікул студенти зазвичай виїжджають за кордон для стажування та проходження практики в інших вузах в рамках різних популярних програм по обміну студентами. Більшість із них під час таких канікул намагаються заробити на наступний рік свого навчання.

Вартість навчання в Польщі по містам

Варшава

Вартість навчання польською мовою - від 820-1300 євро/рік.
Вартість навчання англійською мовою - від 1200 євро/рік.
Оплату за навчання можна проводити помісячно, за Проживання:

 • економ-клас - від 98 євро/місяць*;
 • стандарт - 150 євро/місяць;
 • місце в орендованій квартирі - від 160 євро/місяць.

Харчування, транспорт, особисті витрати - від 120-160 євро/місяць**.

* Унікальна пропозиція тільки для учасників «ОсвітаПоль», проживання у власних гуртожитках Програми.
** Рівень щомісячних витрат залежить від особистих витрат студента, його харчування (сам готує або харчується в їдальні), проведення вільного часу.

семестр або за рік.

Краків, Вроцлав

Вартість навчання польською мовою - від 930-1150 євро/рік.
Вартість навчання англійською мовою - 1200-2000 євро/рік.
Оплату за навчання можна проводити помісячно, за семестр або за рік.

Проживання:
 • економ-клас - від 105 євро/місяць;
 • стандарт - 145 євро/місяць;
 • місце в орендованій квартирі - від 150 євро/місяць.

Харчування, транспорт, особисті витрати - від 120-150 євро/місяць*.

* Рівень щомісячних витрат залежить від особистих витрат студента, його харчування (сам готує або харчується в їдальні), проведення вільного часу.

Люблін, Лодзь

Вартість навчання польською мовою - від 975-1200 євро/рік.
Вартість навчання англійською мовою - 1250-2000 євро/рік.
Оплату за навчання можна проводити помісячно, за семестр або за рік.

Проживання:
 • економ-клас - від 120 євро/місяць;
 • стандарт - 140 євро/місяць;
 • місце в орендованій квартирі - від 145 євро/місяць.

Харчування, транспорт, особисті витрати - від 120-150 євро/місяць*.

* Рівень щомісячних витрат залежить від особистих витрат студента, його харчування (сам готує або харчується в їдальні), проведення вільного часу.

Розглянемо детальніше, як залежить вартість навчання в Польщі від міста і ВНЗ, на прикладі спеціальності «Туризм та готельний бізнес». Стаціонарне навчання польською мовою.

Варшава, Суспільна Академія Наук

Одноразовий вступний внесок - 120 євро.
Щорічний платіж - 1080 євро/рік.
Проживання - 785 євро/рік (бюджет).
Харчування, транспорт, особисті витрати - 1200 євро/рік.

Загальні витрати на навчання в рік:
3185 євро перший рік навчання;
3065 євро в наступних роках.
Краків, Краківська Академія ім. Моджевського

Одноразовий вступний внесок - 120 євро.
Щорічний платіж - 1130 євро/рік.
Проживання - 840 євро/рік.
Харчування, транспорт, особисті витрати - 1200 євро/рік

Загальні витрати на навчання в рік:
3290 євро перший рік навчання;
3170 євро в наступних роках
Люблін, Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля

Одноразовий вступний внесок - відсутній.
Щорічний платіж - 960 євро/рік.
Проживання

Загальні витрати на навчання в рік:
2880 євро перший рік навчання;
2880 євро в наступних роках.
Лодзь, Суспільна Академія Наук

Одноразовий вступний внесок - 125 євро.
Щорічний платіж - 1110 євро/рік.
Проживання - 960 євро/рік

Харчування, транспорт, особисті витрати - 960 євро/рік.

Загальні витрати на навчання в рік: 
3155 євро перший рік навчання;
3130 євро в наступних роках.

Отримання освіти для українців в Польщі — шанси вступити та ціна

Команда “ОсвітаПоль” у 2010 році підписала офіційну угоду про співпрацю з «Польської Академією Наук». Крім того, за 20-річну успішну роботу з організації навчання українців в Польщі ми отримали безліч сертифікатів і подяк, в тому числі «Study in Poland» від фонду «Perspektywy». Ціна успіху нашої команди — висока кваліфікація кожного співробітника. Ми постійно тримаємо руку на пульсі подій. І знову, робота нашої команди відбувається абсолютно легально, що забезпечує безпеку українців, які вирішать звернутися до нас для гарантованого вступу в Польщі за прийнятною ціною.

Компанія “ОсвітаПоль” допомагає з навчанням українців в Польщі вже майже 20 років. За цей час ми познайомилися з величезною кількістю людей, які сьогодні вже мають в європейських країнах і в Україні власний бізнес або ж офіційно співпрацюють з європейськими роботодавцями.

Ба більше, під час навчання в Польщі кожен українець без шкоди для отримання освіти може вже почати працювати. Адже, як йшлося вище, в середньому навчальний рік тут триває 8 місяців, решту часу кожна людина, яка отримує освіту в Польщі, може одночасно проходити трудову практику що покриває витрати на навчання в Польщі для українців.

Щоб почати навчання в Польщі для українців потрібно всього лише пройти три етапи. А саме:

 • пройти реєстрацію на нашому сайті;
 • зареєструвати стандартний пакет документів (подробиці нижче);
 • приїхати в Польщу для навчання та отримання диплома.

Команда ОсвітаПоль ніколи не залишає вас наодинці з юридичними, економічними, ментальними труднощами під час проходження навчання в Польщі. Ми з вами на кожному етапі, починаючи від подачі документів, закінчуючи отриманням диплома.

Ви не залишитеся наодинці зі складнощами вступної кампанії та навчанням, ми допоможемо вам пройти кожен етап і отримати диплом як результат якісної освіти в Польщі.

Увага!

Якщо ви закінчили українську школу і маєте відповідний диплом або ж перебуваєте на рівні бакалавра, магістра, інженера або спеціаліста — дорога для отримання європейської освіти в Польщі для вас відкрита. Вартість юридичного супроводу під час навчання українців у Польщі не залежить від освіти. Ми можемо розглянути будь-які варіанти, телефонуйте! Консультація з питань навчання в Польщі та отримання диплома про закінчення освіти безкоштовна!

Навчання в Польщі для українців — ціна організаційних питань

Починаючи цю тему, слід зазначити, що всі питання по вартості навчання в конкретному навчальному закладі на території Польщі для українців обговорюється окремо. А ось що стосується послуг від нашої команди, тут можете розраховувати на два стандартних варіанти: "економ" і “комфо”:

 • "Економ" — це менш затратний пакет. Єдиний внесок в розмірі 450 євро — юридичні консультації протягом усього періоду навчання, кураторство під час вступу та до дипломування. Також в цю суму входить і легалізація перебування в Польщі під час навчання тощо.
 • У пакеті супроводу "Комфорт" передбачено двоетапну оплату 350 Euro — початковий внесок і 340 — наступний. Розширений перелік послуг: координація з моменту подачі документів, навчання і до моменту отримання диплома. Подальша допомога. За бажанням клієнтів можемо зареєструвати в національній системі охорони здоров'я.

Вартість отримання навчання для українців в Польщі — це доступна ціна вашої майбутньої безпеки, матеріального успіху вас та ваших дітей!

Є питання? Телефонуйте!

Ціна, фінансова та юридична безпека, медична страховка під час навчання в Польщі для українців

Ціна навчання в Польщі для українців в тому чи іншому конкретному ВНЗ залежить від конкретних внутрішніх умов. Саме тому це питання розглядається індивідуально. Зараз говоримо саме про ціну юридичного супроводу програми «ОсвітаПоль».

У наші послуги входить оформлення медичної страховки, тому ви або ваша дитина, яка хоче пройти навчання в Польщі, буде знаходитися в абсолютній безпеці та постійно під наглядом наших фахівців. У будь-який момент ми можемо надати якісну юридичну допомогу чи консультацію онлайн з будь-яких питань.

«ОсвітаПоль» завжди працювала офіційно! Ми співпрацюємо з найбільш рейтинговими науковими установами Польщі та маємо сертифікат якості фонду "Перспективи”.

Попередньо заочно з документами та сертифікатами ви можете ознайомитися на нашому сайті. Також ви можете особисто познайомитися з усіма документами, завдяки яким ми маємо право супроводжувати українців, які бажають отримати освіту в Польщі. І звичайно, гарантуємо їх вступ до ВНЗ.

Документи, необхідні для проходження навчання в Польщі для українців

Українці, які бажають отримати освіту європейського зразка в Польщі з програмою «ОсвітаПоль», повинні зібрати тільки базовий набір документів. Все інше — наша робота.

 • Документи, що засвідчують особу: паспорт і / або свідоцтво про народження (копія);
 • базові дипломи про освіту: середня освіта, бакалавр, магістр, інженер, спеціаліст (копія) тощо;
 • 8 фотографій стандартного формату.

Увага!

Ми допомагаємо в підготовці документів для візи (входить у вартість пакету)! Від вас вимагається лише зібрати мінімальний пакет документів і приїхати для того, щоб отримати високоякісну європейську освіту та диплом європейського зразка.

Тож, підсумуємо.

Скільки коштує навчання в Польщі для українців

Очевидно, що вартість навчання в Польщі багато в чому подібна за ціною до вітчизняної освіти, а іноді й дешевше, якщо брати до уваги навчальні заклади високого та середнього рівня (не враховуючи елітні українські виші з захмарними цінами). Але чи можна порівняти якість та перспективність української та польської системи освіти? Певно, що ні.

Польща надає якісну європейську освіту та головне – це перспективу на майбутнє для своїх студентів, відкриваючи всю Європу. До того ж, поняття «корупції» в польській системі освіти абсолютно відсутнє, що гарантує дійсно ґрунтовні знання з профільного предмета. У цій статті розрахована ціна на навчання у найбільш популярних ВУЗах, на нашому сайті ви можете ознайомитися с повним переліком ВУЗів, які пропонує для вступу програма ОсвітаПоль.

Відкривайте для себе нові горизонти ваших можливостей разом із «ОсвітаПоль».

Наша компанія гарантує зарахування до навчальних закладів Польщі!

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!