Працевлаштування після навчання в Польщі

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

Європейська якість навчання та доступність польської освіти для пересічного українця сприяють популяризації її серед молоді. Проте кожну людину, яка стоїть перед найважливішим рішенням у своєму житті – вибором освіти для свого майбутнього, цікавить питання можливостей працевлаштування після закінчення навчання.

«ОсвітаПоль» разом із відомим українським телеведучим та продюсером Ігорем Кондратюком реалізувала проект, що має на меті наочно показати живі приклади студентів, які вже завершили навчання в Польщі і розпочали свою кар’єру.

В серії відео Ігор Кондратюк спілкується з колишніми студентами, учасниками Програми «ОсвітаПоль», і ставить їм актуальні питання, щодо перспектив працевлаштування після отримання диплому польського університету.

Відео №1 - Настя

Відео №2 - Павло

Відео №3 - Ярина

Відео №4 - Віталий

Для кожного студента є вкрай важливим питання майбутнього працевлаштування. Завдяки європейському диплому, отриманому після закінчення польського університету, випускники мають змогу шукати працевлаштування як у Європі, так і в Україні, що значно розширює їх можливості.

Підтримку в питанні працевлаштування після отримання диплому здійснюють вищі навчальні заклади, а також програма «ОсвітаПоль».

При більшості університетів діє «Центр праці та кар’єри», що займається налагодженням зв’язків з працедавцями, пропонує вакансії робочих місць, готує до співбесіди з працедавцем, допомагає в написанні резюме, надає консультації щодо вибору вакансії. Сюди може звернутись кожен зацікавлений студент.

У свою чергу програма «ОсвітаПоль» веде спеціалізований сервіс «Студент-онлайн», завдяки якому студенти можуть переглядати найсвіжіші вакансії, новини ринку праці, пропозиції практик, стажувань, корисні посилання тощо.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!