Проживання

Питання проживання є одним з найголовніших питань, що стосуються студентів, які виїжджають на навчання до Польщі. ОсвітаПОЛЬ забезпечує учасників Програми житлом, пропонуючи на вибір проживання в гуртожитках та в найманих квартирах.

Гуртожитки

Завдяки багаторічній роботі в галузі освіти в Польщі ОсвітаПОЛЬ налагодила якісну співпрацю з низкою гуртожитків, завдяки чому наші студенти мають ґарантовані зручні умови проживання, цілодобову охорону, чистоту, охайність та доступні ціни. Що не менш важливе, батьки також мають можливість поселення в гуртожитках під час перебування в Польщі.

Гуртожитки діляться на дві категорії: “стандарт” та “економ” — завдяки чому кожен може підібрати для себе відповідний до бюджету варіант. Студенти можуть обирати проживання в одно-, дво-, три- та чотиримісних кімнатах.

У кімнатах: ліжка, шафи, столи, крісла, тумбочки, холодильник, інтернет, телевізор*

На поверсі: кухні, душові відділення, ванні кімнати, туалети.

Інше: будинок цілодобово охороняється аґенцією охорони, відеомоніторинг* , пральня-автомат, ліфти*.

Кафе*: на першому поверсі будинку знаходиться кафе, де можна смачно та недорого поїсти. Вартість харчування:

  • Сніданок: яєчня або сосиски, хліб, масло, шинка, джем, чай – 2€
  • Обід: суп, гарнір, м’ясо або риба, компот – 3€

* - Гуртожиток типу стандарт

Існує можливість придбання талонів на харчування.

Транспортне сполучення: безпосередньо навпроти гуртожитків знаходяться трамвайна або автобусна зупинки.

У гуртожитках регулярно чергують представники програми «ОсвітаПОЛЬ», які опікуються студентами. На дошках оголошень розміщуються оголошення з корисною для студента інформацією. Кожен студент може звернутись до представника Програми за консультацією або допомогою у вирішенні різноманітних питань.

Оренда квартири

ОсвітаПоль може підібрати квартиру з метою оренди за побажаннями, які представлять студенти та їх батьки. Підбір квартири відбувається після приїзду студента до Польщі та особистого візиту/ознайомлення з квартирами, які студент обрав серед представлених пропозицій.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!