ЛІЦЕЙ/ТЕХНІКУМ

ЛІЦЕЙ/ТЕХНІКУМ "AWANS" (Кельце, Польща)

Кельце, Польща Адреса: ul. Helenówek 2
www.awans-szkoly.pl/
Вартість навчання за рік: БЕЗКОШТОВНО

Навчальний заклад Awans, що знаходиться в мальовничому місті Кельце, є сучасною освітньою установою, що навчає молодь різним професіям. Кельце – це велике місто, яке дає широкі можливості для розвитку перспективних молодих людей. Тут знаходиться 11 вищих навчальних закладів, найкращі з яких університет Яна Кохановського (педагогічний, медичний напрямки) та Політехніка Свентокшиська (технічний напрямок).

Навчальний заклад Awans проводить набір учнів до 4-х річного загальноосвітнього ліцею, який готує вихованців до вступу у педагогічні та технічні вищі навчальні заклади. Також проводиться набір до 5-ти річного технікуму, закінчення якого дає можливості знайти роботу по спеціальності з міжнародним дипломом Europass чи продовжити навчання у вищих навчальних закладах Польщі та інших європейських країнах.

Awans має насичену 10-річну історію, яка свідчить про те, що навчальний заклад розвивається та вдосконалюється. Місією технікуму є навчання, виховання талановитої молоді, підготовка її до подальшого навчання в вищих навчальних закладах або роботи в Польщі та Євросоюзі. Директор Andrzej Miszczyk говорить, що підготовка підростаючого покоління до дорослого життя – це основне завдання, заради якого віддано працюють усі працівники закладу: вчителі, викладачі, інструктори.

Для урізноманітнення навчального процесу, зацікавлення вихованців проводяться різні конкурси та фестивалі, учні виїжджають на пізнавальні, захоплюючі екскурсії під наглядом викладачів. Так, наприклад, технікум щорічно святкує тиждень Конституції, організовує конкурс еко-валентинок, учениці профілю перукар-модельєр стажуються на місцевих конкурсах краси, тощо.

Для охочих розвиватися навчальний заклад Awans має різні гуртки з наступних напрямків:

танці; фітнес; баскетбол; волейбол; плавання; бадмінтон; тренажерний зал.

Загальноосвітній ліцей Awans.

Навчання триває 4 роки. На цьому профілі учні вивчають шкільні предмети із поглибленим вивченням математики, хімії, англійської мови із німецькою мовою або російською мовою. По закінченню ліцею учні підготовлені до вступу у вищі навчальні заклади.

Додаткові оплати під час навчання:

- 20 злотих – внесок у батьківський комітет, що оплачується кожен навчальний рік;

- Приблизно 30-35 злотих на страхування від нещасних випадків та травм, які виплачуються кожен навчальний рік;

- Щомісячний квиток на автобус вартістю близько 60 злотих на 1 місяць поширюється на студентів, які навчаються у Кельці;

- Для учнів шкіл у Енджеюві та Пінчуві вартість місячного квитка становить близько 200-250 злотих.

У м.Пінчув викладаються спеціальності: Програмування, Інформатика, Логістика.

У м.Енджеюв викладаються спеціальності:  Програмування, Інформатика.

У м.Кельце викладаються спеціальності: Технік індустрії моди, Технік ландшафтної архітектури, Технік ветеринарії, Технік-економіст, Технік перукарських послуг, Автотехнік, Технік готельної справи, Технік з організації туризму, ІТ-технік- невелика кількість місць, Технік логістик-  невелика кількість місць, Технік організації реклами, Технік харчування та гастрономічних послуг.

ТЕХНІКУМ AWANS ПРОВОДИТЬ НАВЧАННЯ З НАСТУПНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Технік-інформатик

Професійні компетенції:

 • робота з комп'ютером, програмування;
 • проектування та будування локальних мереж, їх адміністрація;
 • проектування та встановлення баз даних, їх забезпечення;
 • створення веб-сторінок.

По закінченню навчання учні матимуть змогу працювати в установах, які займаються розробкою та експлуатацією комп'ютерного та програмного забезпечення, а також в усіх інституціях, де використовуються комп'ютери.

Технік туристичного обслуговування

Професійні компетенції:

 • організація туристичних заходів та послуг;
 • планування і здійснення заходів і туристичних послуг;
 • ведення туристичної діяльності та продаж туристичних послуг.

По закінченню навчання випускники матимуть змогу організовувати туристичну діяльність, туристичні заходи та послуги. Вони зможуть працювати в туристичних агентствах та операторських компаніях, туристичних інформаційних центрах, організовувати й управляти власним туристичним бізнесом.

Технік ветеринарії

Професійні компетенції:

 • ведення сільського господарства;
 • тваринництво, штучне запліднення;
 • діагностика, профілактика та лікування хвороб, у тому числі інфекційних;
 • освоєння сучасних методів лікування тварин.

По закінченню навчання ветеринарні техніки мають змогу працювати у ветеринарних клініках, лабораторіях, підприємствах по переробці м’яса, в притулках для тварин та зоопарках, у фермерських господарствах.

Технік дизайну одягу

Професійні компетенції:

 • проектування й виробництво одягу;
 • використання швейних машин і устаткування;
 • організація і контроль виробничих процесів;
 • освоєння заходів, пов'язаних із маркетингом моди.

По закінченню навчання технік дизайну одягу матиме можливість працювати на підприємствах із виробництва одягу, займаючи посади керівника виробництва, працівника відділу підготовки виробництва, дизайнера одягу. Також випускники зможуть виконувати завдання, пов'язані з популяризацією моди, розповсюдженням дизайнерських колекцій і організації демонстрації одягу, вести свій власний бізнес, пов'язаний із виробництвом та реалізацією одягу.

Технік організації реклами

Професійні компетенції:

 • організація та проведення продажу рекламної продукції та послуг;
 • організація та проведення рекламної кампанії;
 • дизайн і оформлення реклами.

По закінченню навчання технік організації реклами матиме можливість працювати рекламним агентом в рекламних компаніях, менеджером по роботі з клієнтами та просуванням реклами, піар-агентом, копірайтером, арт-дизайнером в студіях графічного дизайну. Також випускники можуть створити свій власний рекламний бізнес.

Технік економіст

Професійні компетенції:

 • застосовувати принципи управління матеріальними, фінансовими й людськими ресурсами, а також різні форми маркетингової діяльності;
 • здійснювати фінансові розрахунки для податкової служби, страхових компаній, банків та інші фінансових організацій;
 • вести бухгалтерський облік.

Метою навчання на даній спеціальності є підготовка майбутніх кваліфікованих фахівців до виконання таких завдань, як планування та ведення бізнесу, розрахунок податків, а також ведення кадрового діловодства та робота, пов’язана з оплатою праці. Технік економіст може вести бухгалтерський облік, створювати звітності, аналізувати ведення бізнесу.

Економісти користуються великим попитом на ринку праці. По закінченню навчання технік економіст матиме можливість працювати в компаніях, які пропонують бухгалтерські послуги, в державних установах, страхових та інших фінансових компаніях.

Технік логіст

Професійні компетенції:

 • організація й контроль потоку ресурсів та інформації в процесах виробництва, розподілу й зберігання;
 • управління та реалізація транспортних процесів;
 • організація роботи, пов'язаної з управлінням складом та ланцюгом постачання;
 • управління відходами.

Логістика на сьогодні користується широким попитом на ринку праці. По закінченню навчання техніки логісти зможуть планувати та організовувати роботу, пов’язану з логістичним процесом, ланцюгом постачання та управління складом. Найпопулярніші галузі для працевлаштування техніка логістики: промисловість, будівництво, аграрний сектор, судноплавство, торгівля й послуги, інформатика та телекомунікація, робота в міжнародних корпораціях.

Найчастіше випускники працюють в якості координатора постачання і збуту, експедиторів, торгових представників. Вони можуть також працювати в якості фахівця з продажів та прогнозування попиту, планування покупок, електронної комерції, обслуговування клієнтів і управління розподільчим центром, а також адміністратором і організатором транспортного відділу. Техніки логісти несуть відповідальність за ефективність систем розподілу, транспорту й зв'язку.

Менеджер готельного бізнесу

Професійні компетенції:

 • уміння керувати готельним бізнесом;
 • бронювання готельних номерів, обчислення вартості замовлених послуг;
 • підготовка номерів для прийняття гостей;
 • приготування сніданків для гостей готелю, тощо.

По закінченню навчання учні мати змогу працювати в готелях, базах відпочинку, пансіонатах, ресторанах та інших установах, які надають готельно-ресторанні послуги.

Технік громадського харчування

Професійні компетенції:

 • оцінка якості продуктів харчування та методи їх зберігання;
 • організація виробництва суспільного харчування та послуги з реалізації суспільного харчування.

По закінченню навчання учні матимуть змогу працювати в закладах суспільного харчування, установах по захисту прав споживача та організаціях, які надають послуги у сфері продуктів харчування.

Перукар-модельєр

Професійні компетенції:

 • освоєння методів лікування волосся;
 • володіння різними техніками стрижок, практика;
 • моделювання зачісок.

По закінченню навчання учні матимуть змогу працювати в перукарнях, в компаніях, які надають послуги зі створення стилю, на телебачення або в театрі.

Ландшафтний дизайнер

Професійні компетенції:

 • розробка проектів з ландшафтного дизайну;
 • догляд за зеленими насадженнями, лісорозведення;
 • обслуговування ландшафтної архітектури.

По закінченню навчання учні матимуть змогу працювати в ландшафтних студіях, закладах, що надають послуги з проектування зелених насаджень, державних архітектурних установах.

Технік-механік

Професійні компетенції:

 • діагностика технічного стану транспортних засобів;
 • технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів;
 • організація та контроль роботи транспортних засобів.

По закінченню навчання учні матимуть змогу працювати на станція технічного обслуговування транспортних засобів, станціях технічного огляду та в інших установах, де використовуються транспортні засоби.

Учні навчального закладу Awans мають право безкоштовно користуватися професійними кусами, які проходять під час навчання.

Професійні курси відбуваються за такими спеціальностями:

 • водійські права категорії В;
 • курси водія навантажувача, машиністів екскаватора;
 • торговий представник;
 • офіціант/бармен;
 • зварювальник та багато іншого.
Технік
Факультет Спеціальність Стаціонар
ІнформатикаІнформатика0.00 -
ЛогістикаЛогістика0.00 -
Економіка Економіка 0.00 -
Готельно-ресторанна справа Готельний бізнес0.00 -
Дизайн одягуДизайн одягу0.00 -
Ландшафтний дизайнЛандшафтний дизайн0.00 -
МеханічнийАвтомеханік0.00 -
Громадське харчуванняГромадське харчування0.00 -
Перукар-модельєрПерукар-модельєр0.00 -
ТуризмТуризм0.00 -
ВетеринаріяВетеринар0.00 -
Організація рекламиОрганізація реклами0.00 -
Індустрія модиІндустрія моди0.00 -
ПрограмуванняПрограмування 0.00 -
Відгуки студентів
Болеслав Поляцький

Навчання – це свiтле майбутне, це життя! І я так вважаю з дитинства. Мою мрію навчатись втілила в життя программа «ОсвітаПоль». Польща – це моя друга  Батьківщина, і я відчуваю, що моє серце підказує:  навчання тут – правильне рішення.

Хлєбнікова Анастасія

Процес навчання для мене цікавий, я задоволена. Завдяки мовним курсам, організованим Програмою «ОсвітаПоль», мені вдалося швидко подолати мовний бар’єр. У групі, де я навчаюсь, багато українців, тому я достатньо легко влилася в колектив. Навчатися зручніше, ніж в Україні, дуже тішить ставлення викладачів до студентів – з розумінням.

Онопрієнко Ольга

Варшава це однозначно «моє» місто. Люди інакші, своєрідні дуже. Відчувається інший менталітет, але це мені не заважає. Викладачі з розумінням ставляться до студентів, намагаються допомогти. Тому навчання проходить легко. Все так, як говорили представники «ОсвітаПоль».

Кужда Анастасія

Я приїхала сюди, бо хотіла навчатись у Варшавському Університеті. Все почалось з обміну студентами. Я приїхала до Познані і закохалась у Польщу. Польска мова дуже легко мені скорилась, тому я звернулась до програми «ОсвітаПоль», щоб мені допомогли стати на шлях до кращого майбутнього. Зараз я студентка Варшавського Університету і шалено задоволена своїм вибором.

Хрестіна Ярослава

Країна мені дуже подобається, чудове та гарне місто. Часом здається, що навіть краще, ніж вдома. Побачила дуже багато гарних міст за час перебування тут. Мрію побувати в кожному куточку Варшави. Польща стала для мене другою домівкою, мені тут добре.

Кондратюк Олена

Маю плани на майбутнє, пов’язані з Польщею. Хочу тут залишитись і будувати свою кар’єру. Польскі вузи дають набагато більше персонального розвитку та перспектив до застосування отриманих умінь.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!