Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

 
СОРОКА РУСЛАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Засновник та генеральний директор
«ОсвітаПоль»

Про ОсвітаПоль

Програму «ОсвітаПОЛЬ» було засновано у березні 2003 року, з часу підписання угоди про співпрацю з «Wyższa Szkoła Komunikowania I Mediów Społecznych» у Варшаві.

Завдяки «ОсвітаПОЛЬ» перші студенти, що розпочали навчання в Польщі, мали змогу здобувати освіту за такими напрямками, як журналістика, політологія, PR, реклама, маркетинг тощо.

Програма швидко здобула велику популярність серед української молоді, що стало поштовхом подальшого її стрімкого розвитку.

Наступні роки своєї діяльності «ОсвітаПоль» інтенсивно працювала над створенням широкої освітньої пропозиції, щоб задовільнити побажання кожного абітурієнта, беручи до уваги його індвидуальні потреби та фінансові можливості. Ми співпрацюємо з найліпшими польськими університетами, представляючи найкращі пропозиції для наших студентів.

За роки діяльності ОсвітаПоль здобула великий авторитет в українському та особливо польському академічному середовищі. Особливим показником авторитетності Програми «ОсвітаПоль» є підписана у березні 2010 року офіційна угода про співпрацю з «Польською Академією Наук» — найвищим освітньо-науковим органом Польщі.

Вагомою відзнакою якості Програми ОсвітаПоль є Сертифікат «Study in Poland», який був вручений Польським Освітнім Фондом «Perspektywy» за підтримки Консульства Республіки Польща.
 
Сертифікат польської
державної реєстрації
 
Переваги програми «ОсвітаПОЛЬ»
ГАРАНТІЯ ВСТУПУ

Високий авторитет та бездоганна репутація ОсвітаПоль у польському академічному середовищі, а також офіційні угоди про співпрацю є запорукою вступу учасників Програми до польських вузів-партнерів.

21 РОКІВ ДОСВІДУ

Програма успішно працює з 2003 року!

15 000 УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ

Нам довірили тисячі українців.

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ «STUDY IN POLAND»

визнаний Польським Освітнім Фондом «Perspektywy» за підтримки Консульства Республіки Польща.

ФАХОВИЙ АНАЛІЗ/КОНСУЛЬТАЦІЇ ПРИ ВИБОРІ ВУЗУ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Профорієнтаційний аналіз абітурієнта, підбір навчального закладу та освітнього напрямку за індивідуальними побажаннями та фінансовими можливостями абітурієнта.

60 УНІВЕРСИТЕТІВ, ПОНАД 1550 СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

Необмежений вибір освітніх пропозицій на всі смаки та фінансові можливості.

ПІДТРИМКА СТУДЕНТІВ В ПОЛЬЩІ – ПРОГРАМА
«СТУДЕНТ АСИСТЕНТ»

Одним із головних напрямків діяльності Програми є опіка над студентами, що вже навчаються в Польщі. Ми розуміємо важливість цього аспекту як для студентів, так і для їх батьків.

Переважна більшість студентів, які приїжджають на навчання з України до Польщі, є неповнолітніми. Допомога в адаптації до незнайомого середовища є необхідною та актуальною, особливо на початкових етапах.

Також протягом наступних етапів навчання та проживання в Польщі студентам потрібна фахова підтримка у вирішенні актуальних питань та потреб. Наші студенти та їх батьки почувають себе впевнено і захищено, знаючи, що ОсвітаПОЛЬ завжди поряд!

ОПІКА ПІД ЧАС НАВЧАННЯ

Чергування в гуртожитках, координація, інформаційна підтримка, практична допомога у вирішенні питань навчання та проживання у Польщі досвідченими координаторами Програми.

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ СТУДЕНТІВ В ПОЛЬЩІ

Для якісного обслуговування і комфорту наших студентів в центрі Варшави функціонує координаційний центр, в якому студент може обговорити та вирішити всі питання, що виникають у ході навчального процесу та проживання у Польщі.

МЕРЕЖА ПРОФЕСІЙНИХ КООРДИНАТОРІВ

Досвідчені, високопрофесійні координатори Програми в Польщі ̶ це гарантія впевненості студентів та їх батьків у вирішенні всіх необхідних практичних питань, що неминуче виникають в процесі навчання та проживання в Польщі.

МЕДИЧНА ДОПОМОГА

У разі виникнення проблем зі здоровʼям наші координатори невідкладно забезпечать надання медичної допомоги: виклик лікаря додому (до гуртожитку) чи запис на огляд у поліклініці.

ЗРУЧНІ ГУРТОЖИТКИ У ПОЛЬЩІ

Зручні умови, цілодобова охорона, чистота, охайність та доступні ціни. Можливість поселення батьків під час відвідування студентів.

ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА

Тонкощі отримання та продовження візи для студентів, правила укладання договорів оренди житла, працевлаштування, оформлення виду на проживання та багато іншого ̶ ОсвітаПоль посприяє у всіх питаннях. Враховуючи неповнолітній вік більшості підопічних, ми з особливим пієтетом ставимось до вирішення даних питань, дотримуючись законності всіх пропозицій, контрактів чи будь-яких документів, що стосуються студента.

АДАПТАЦІЙНА ПРОГРАМА

поєднана з інтенсивним курсом польської мови, що проводиться у Варшаві протягом вересня до початку навчального року (1-го жовтня). Протягом місяця студенти адаптуються до нового середовища, ознайомлюються з оточенням, правилами, традиціями та культурою Польщі, що сприяє полегшенню початкового етапу навчання в країні.

РЕЄСТРАЦІЯ В ПОЛЬСЬКІЙ СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ОсвітаПоль проводить реєстрацію, за бажанням студента, до Польської Національної Системи Охорони Здоров’я, що дає студентам необмежений доступ до медичної опіки по всій території Польщі на таких самих правах як громадяни Польщі

ПІДТРИМКА У ПОШУКУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Для учасників Програми ОсвітаПОЛЬ веде спеціалізований сайт – „student online”, що має на меті допомогти в пошуку працевлаштування та планування професійної кар’єри під час навчання та після його закінчення.

 
Стартовий капітал від «ОсвітаПоль»

Польща – країна невичерпних можливостей для молодих ініціативних людей, у тому числі й для розвитку їхнього власного бізнесу. Навчаючись у цій країні, наші студенти з часом обживаються і бачать багато перспектив для хорошого заробітку. Найталановитіша і смілива молодь замислюється над створенням власного бізнесу в Польщі, проте зазвичай грошей і досвіду для такого починання бракує.

Турбуючись про майбутнє власних студентів освітня програма «ОсвітаПоль» організувала особистий «Інвестиційний фонд ОсвітаПоль» (ІФОП), щоб підтримувати своїх клієнтів у їхній підприємницькій діяльності. ІФОП готовий сприяти реалізації цікавих бізнес-ідей учасників Програми, допомогти та підтримати їх на старті їхнього власного бізнесу у Європі. Рішення про фінансову, консультативну і юридичну допомогу щодо реалізації конкретного бізнес-проекту приймає комісія, яка складається з трьох членів.

Детальніше
Провідні спеціалісти
СорокаРуслан Александрович
Засновник та генеральний директор Програми «ОсвітаПоль»
Освіта: вища політологічна
Випускник Варшавського Університету Засобів Масової Інформації та Northeastern Illinois University США
КандерРегіна
Головний координатор ОсвітаПоль в Польщі
Освіта: вища управлінська
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 20 років
Зацікавлення/хобі: менеджмент, зарубіжна література, подорожі
КандерМарта
Директор департаменту рекрутації ОсвітаПоль в Польщі
Освіта: вища педагогічна
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 16 років
Зацікавлення/хобі: міжнародні відносини, іноземні мови, спорт, дизайн
СорокаТетяна
Заступник Генерального Директора ОсвітаПоль
Освіта: вища педагогічна
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 20 років
Зацікавлення/хобі: психологічна література, подорожі, музика.
АветісоваХристина
Менеджер Київського філіалу ОсвітаПоль
Освіта: вища педагогічна
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 8 років
Зацікавлення/хобі: Соціологія, подорожі, художня література
ХомичОльга
Головний менеджер Івано-Франківського філіалу Програми
Освіта: вища педагогічна
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 16 років
Зацікавлення/хобі: українська література, подорожі
БалабайНадія
Головний менеджер Бершадського філіалу Програми
Освіта: вища психологічна + управлінська
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 14 років
Зацікавлення/хобі: психологія, художня література, подорожі
КолодійРуслана
Фінансовий директор, завідувач відділу кадрів
Освіта: вища технічна
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 18 років
Зацікавлення/хобі: література, ландшафтний дизайн, квіти
НохрінаТетяна
Головний менеджер департаменту вивчення польської мови
Освіта: вища педагогічна
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 7 років
Зацікавлення/хобі: література, спорт, фото, рукоділля
МедвідьОксана
Головний консультант центрального офісу «ОсвітаПоль»
Освіта: вища педагогічна
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 8 роки
Зацікавлення/хобі: спорт, подорожі, рукоділля.
ЗавадськийЦезари
Заступник директора ОсвітаПоль в Польщі
Освіта: вища дипломатична
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 6 років
Зацікавлення/хобі: дипломатія, туризм, іноземні мови
КандерАнджей
Координатор Програми ОсвітаПоль
Освіта: вище технічне
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 15 років
Зацікавлення/хобі: географія, музика, подорожі
ШрайнерЯцек
Координатор Програми ОсвітаПоль
Освіта: вища
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 6 років
Зацікавлення/хобі: соціологія, іноземні мови, подорожі
ПенкульЛукаш
Координатор Програми ОсвітаПоль
Освіта: вища технічна
Досвід роботи в ОсвітаПоль: 7 років
Зацікавлення/хобі: інформатика, подорожі
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!