Опіка над студентами

Студент-Асистент – програма підтримки студентів у Польщі

Одним із головних напрямків діяльності Програми ОсвітаПоль є опіка над студентами, що вже навчаються в Польщі. Ми розуміємо важливість цього аспекту як для студентів, так і для їх батьків. Переважна більшість студентів, які приїжджають на навчання з України до Польщі, є неповнолітніми. Допомога в адаптації до незнайомого середовища є необхідною та актуальною, особливо на початкових етапах.

Також протягом наступних етапів навчання та проживання в Польщі студентам потрібна фахова пітримка у вирішенні актуальних питань та потреб. Наші студенти та їх батьки почувають себе впевнено і захищено, знаючи, що ОсвітаПОЛЬ завжди поряд!

Що ми гарантуємо:

ОПІКА ПІД ЧАС НАВЧАННЯ
Чергування в гуртожитках, координація, інформаційна підтримка, практична допомога у вирішенні питань навчання та проживання у Польщі досвідченими координаторами Програми.

ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ СТУДЕНТІВ У ПОЛЬЩІ
Для якісного обслуговування і комфорту наших студентів у центрі Варшави функціонує координаційний центр, у якому студент може обговорити та вирішити всі питання, що виникають у ході навчального процесу та проживання в Польщі.

МЕРЕЖА ПРОФЕСІЙНИХ КООРДИНАТОРІВ
Досвідчені, високопрофесійні координатори Програми в Польщі ̶ це гарантія впевненості студентів та їх батьків у вирішенні всіх необхідних практичних питань, що неминуче виникають в процесі навчання та проживання в Польщі.

МЕДИЧНА ДОПОМОГА
У разі виникнення проблем зі здоровʼям наші координатори невідкладно забезпечать надання медичної допомоги: виклик лікаря додому (до гуртожитку) чи запис на огляд у поліклініці.

ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА
Тонкощі отримання та продовження візи для студентів та їх батьків, правила укладання договорів оренди житла, трудовлаштування, оформлення виду на проживання та багато іншого ̶ ОсвітаПОЛЬ посприяє у всіх питаннях. Враховуючи неповнолітній вік більшості підопічних, ми з особливим пієтетом ставимось до вирішення даних питань, дотримуючись законності всіх пропозицій, контрактів чи будь-яких документів, що стосуються студента.

ВЛАСНІ ГУРТОЖИТКИ В ПОЛЬЩІ
Зручні умови, цілодобова охорона, чистота, охайність та доступні ціни. Можливість поселення батьків під час відвідування студентів.

АДАПТАЦІЙНА ПРОГРАМА
Поєднана з інтенсивним курсом польської мови, що проводиться у Варшаві за 8 та 4 тижні до початку навчального року (1-го жовтня). Протягом місяця або двох студенти адаптуються до нового середовища, ознайомлюються з оточенням, правилами, традиціями та культурою Польщі а також інтенсивно вивчають посльську мову, що сприяє полегшенню початкового етапу навчання в країні.

ПІДТРИМКА У ПОШУКУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
Для учасників Програми ОсвітаПОЛЬ веде спеціалізований сайт „student online”, що має на меті допомогти в пошуку працевлаштування та планування професійної кар’єри під час навчання та після його закінчення.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!