РАЗОМ З "ОсвітаПоль" ВСТУП У ПОЛЬСЬКІ ВУЗИ ГАРАНТОВАНИЙ, ПРОСТИЙ ТА ЗРУЧНИЙ
Всього 3 кроки:
1 Реєстрація
2 Подача документів
3 Приїзд на навчання
ХТО МОЖЕ ВСТУПАТИ?
Стати учасником програми «ОсвітаПоль» та вступити до польського університету може кожен, хто має:
 • повну загальну середню освіту;
 • диплом бакалавра;
 • диплом спеціаліста;
 • диплом інженера;
 • диплом магістра;
 • студенти українських ВНЗ, які бажають перевестись до вузів Польщі.
КОЛИ ПОДАВАТИ ДОКУМЕНТИ НА ВСТУП?

З огляду на велику популярність та навчання в Польщі, а також на все більшу кількість вступників щороку, «ОсвітаПоль» надає можливість для учасників Програми подання заявки на вступ до обраного польського університету вже з першого вересня попереднього року. Завдяки цьому абітурієнт може бути впевненим, що для нього буде «заброньоване» місце в навчальному закладі та на факультеті, що його цікавить, а також матиме більше часу для належного приготування до процедури вступу.

Чому варто подавати документи зазделегідь

Під час вступної кампанії 2019 року деякі університети вичерпали ліміт місць для іноземців на найбільш популярні спеціальності ще в квітні. Почерговість подання документів також має неабияке значення при виборі місця проживання на час навчання. Якщо ви серйозно налаштовані здобувати освіту в Польщі, то не варто зволікати з рішенням, оскільки щодня сотні іноземців подають заявки на вступ до польських університетів.

ЯКІ ВСТУПНІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ?

А) ЧАСТКОВИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ

Якщо ви ще навчаєтесь у випускному класі або в українському вузі та досі не отримали оригінали освітніх документів, у даному випадку для попередньої заявки на вступ до обраного польського університету вам потрібні:

 • копія українського паспорта абітурієнта, приписка та ідентифікаційний код (копія закордонного паспорта, якщо є);
 • копія свідоцтва про народження абітурієнта;
 • копія українського паспорту та ідентифікаційного коду одного з батьків (для неповнолітніх);
 • 8 кольорових фотокарток (3.5×4.5 см, обличчя не закрите волоссям);

Б) ПОВНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ

 • атестат та додаток до атестату про закінчення повної загальної середньої освіти;
 • для вступу на магістерські факультети на базі бакалавра / спеціаліста / магістра подаються: атестат та додаток, диплом та додаток;
 • медична довідка форма 086-О (стандартний медогляд, передбачений для вступу до ВНЗ), термін видачі не більше 3-х місяців до дня подання;
 • 8 кольорових фотокарток (3.5×4.5см., обличчя не закрите волоссям);
 • ксерокопії ідентифікаційного коду, основних сторінок українського та першої сторінки закордонного паспортів (якщо наразі закордонного паспорта нема, можна подати без нього);
 • неповнолітні абітурієнти мають надати копію свідоцтва про народження та копії основних сторінок українських паспортів, ідентифікаційних кодів обох батьків.

Увага! У випадку деяких університетів та спеціальностей можливі додаткові вимоги щодо надання документів.

ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ

Подача документів в офісі «ОсвітаПоль»

 • Крок перший. Слід визначити термін подачі документів, зателефонувавши за номером: (097) 747 64 02, (050) 437 28 03, (044) 584 49 26;
 • Крок другий. У визначений термін прибути до офісу «ОсвітаПОЛЬ» з пакетом документів, укласти договір про участь у Програмі та сплатити першу частину послуг Програми.

Подача докуменів «онлайн» без приїзду до офісу

Для Вашої зручності «ОсвітаПоль» створила можливість вступу до польського університету без втрати часу, коштів та сил на переїзди. Достатньо зареєструватись на сайті «ОсвітаПоль» та завантажити копії відповідних документів. Подати документи на вступ «онлайн» просто, зручно та надійно!

ON-LINE

Прямо на сайті

Як відбувається зарахування до університету

Після прийому документів «ОсвітаПоль» розпочинає процес, пов'язаний зі вступом абітурієнта до вищого навчального закладу Польщі.

У процесі вступу до більшості приватних університетів володіння польською мовою не вимагається. Вступних іспитів немає, результати ЗНО не враховуються. Оцінюються лише освітні документи: атестат, диплом, а в процесі переведення – навчальна картка студента.

У випадку деяких університетів та спеціалізацій можливі додаткові вимагання під час вступу (профілюючі тести, іспити, мовні сертифікати, презентація проектів тощо). У даних випадках «ОсвітаПоль» про це Вас поінформує. Протягом кількох тижнів з дня подання повного пакету вступних документів абітурієнт отримує офіційний «Документ – Рішення» про прийняття його до обраного польського університету, на основі якого відкривається студентська віза.

ПРІЇЗД НА НАВЧАННЯ

Виїзд до Польщі відбувається перед початком навчального року. Організаційними питаннями, пов'язаними з виїздом, займається «ОсвітаПоль». Поїздка відбувається в супроводі представників Програми та (за бажанням) батьків та родичів студентів.

У день приїзду до Польщі відбувається поселення студентів у студентських містечках. Після поселення проводиться ознайомча програма, що включає візит до супермаркету, пункту обміну валют, екскурсію по місту тощо. Наступного дня відбуваються заходи, на яких студенти знайомляться з представниками «ОсвітаПоль» та обговорюються усі важливі питання, що стосуються навчання та проживання в Польщі.

Студенти в супроводі опікунів «ОсвітаПоль» ознайомлюються з маршрутами доїзду з місця проживання до університету, правилами проїзду в громадському транспорті, ознайомлюються з університетами, викладацькими аудиторіями, залами тощо. Студенти знайомляться з програмою занять, також здійснюються усі формальності, пов'язані з отриманням студентських документів: студентського квитка, індексу, карти тощо.

Адаптаційна програма та інтенсивний курс польської мови в Польщі

Програма «ОсвітаПоль» створила для її учасників можливість вивчення польської мови на високому, якісному рівні, що має на меті за короткий термін підготувати абітурієнта до початку навчального процесу а також допомогти адаптуватися в новій державі, щоб почувати себе впевненіше та зручніше в новому середовищі.

Для занять з вами в Польщі ми запросили виключно високо кваліфікованих польських філологів з великим викладацьким досвідом, щоб гарантувати високий рівень, якість та ефективність навчання. У свою чергу ми також доклали чимало зусиль, аби вартість мовних курсів була максимально низькою.

Заняття розпочинаються за 3 тижні до початку навчального року.

Курси проходять у Суспільній Академії Наук у Варшаві

 • Термін курсу: 14 ˗ 26 вересня 2020 року.
  Заняття відбуваються: понеділок ˗ субота.
  Тривалість занять на день ˗ 5 години.
  Загальна кількість годин ˗ 60.
  Вартість курсу (без урахування проживання) ˗ 195 євро (Розрахунок здійснюється в гривнях по курсу продажу євро на дату здійснення платежу встановлений ПАТ КБ «ПриватБанк»).
  Термін завершення реєстрації на курси ˗ 1 серпня 2020 року.

Курси проводяться на трьох рівнях:

 • Середній рівень А2 ˗ Заняття ведуться польськими викладачами-філологами, що володіють українською або російською мовами.
 • Вище середнього В1 ˗ Заняття ведуться виключно польською мовою.
 • Високий В2-С1 ˗ заняття ведуться виключно польською мовою із натиском на вдосконалення мовних навиків.

Кількість осіб в одній групі ˗ в межах 12-ти.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!