Новини

22 Червня, 2022
Як мотивувати себе навчання?
Як мотивувати себе навчання?

Як мотивувати себе навчання?
Буває, що в житті настають моменти, коли пропадає мотивація вчитися, виконувати домашнє завдання чи ходити до університету, як впоратись з цим?

 Перше, що потрібно зрозуміти, це те, що навчання потрібне лише вам, завдяки освіті ви зможете побудувати успішну кар'єру, знайти нові цікаві знайомства, дізнатися щось нове. Ви маєте можливість, якої у багатьох немає.

Незамінною частиною мотивації є баланс між навчанням та відпочинком. Без відпочинку не буде продуктивного навчання. Організуйте собі розпорядок дня й обов'язково залиште час для справ, які приносять вам задоволення.

Знайдіть затишне місце, де ви зможете навчатися, окрім університету. Багато студентів по всьому світу воліють готувати домашні завдання в кафе, парку тощо. Наприклад, у знаменитому Старбаксі є спеціальні столики з розетками для ноутбуків, де, особливо у вихідні, студенти готують разом проєкти та презентації. Головне, щоб це місце додавало вам особливий шарм, і ви почувалися комфортно.

Оточіть себе людьми, які також бажають навчатись. Однодумці дуже часто допомагають долати труднощі, а від позитивних людей ви отримаєте позитивні емоції.

Визначте свій стиль навчання. Це може бути красиво оформлений конспект або файл на комп'ютері, або вам подобається оформляти презентації.

 Будьте активними на заняттях. Взаємодійте з викладачем, цікавтесь тим, що вивчаєте, більш поглиблено. Ставте запитання.

Періодично контролюйте свої досягнення та прогрес і обов'язково хваліть себе за виконану роботу.

З ранку напишіть список справ, і в першу чергу робіть найскладніше.


І обов'язково висипайтеся. Гарний сон – запорука успішного дня.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». 
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info