Новини

15 Березня, 2023
ЗНАЙОМИМОСЬ ТА ОБИРАЄМО СВОЄ!
ЗНАЙОМИМОСЬ ТА ОБИРАЄМО СВОЄ!

ПОЗНАНЬ: УНІВЕРСИТЕТИ

Університет ім. Адама Міцкевича - найбільший державний ВНЗ Познані і один з кращих в Польщі. Студенти можуть обирати серед 170 спеціальностей, які викладаються польською мовою. Різномаїття факультетів – від математики та хімії – до архелогії та режисури. Університет пропонує бакалаврські та магістерські програми польською, англійською, німецькою та українською мовами. В навчальному закладі працюють річні мовні курси англійської мови для кандидатів, що поступають на медичні й інженерні напрямки. Університет активно співпрацює з понад 350 університетами зі всього світу.

Невисока вартість навчання  для іноземців (1275 євро в рік) приваблює велику кількість заявників. Тому конкурс тут  завжди великий.

Університет Логістики у Познані - перший в Польщі логістичний вищий навчальний заклад. Основною метою вузу є висока якість навчання та практичний досвід у сфері логістики.  Програми – бакалаврат, інженерія, магістратура. У цьому вузі високоякісна  освіта поєднана із практичними програмами навчання, широка пропозиція практик і стажувань для студентів, інтенсивна партнерська співпраця з роботодавцями та новаторські системи навчання.

Навчання польською та англійською мовами. Вартість 1095 – 1270 євро в рік, в залежності від факультету.

Державний Економічний Університет у Познані є одним із найстаріших та найпрестижніших у Польщі. Заснований у  1926 році. Це 13-тисячний науково-дослідний центр, який спеціалізується на вихованні лідерів бізнесу, висококваліфікованих менеджерських кадрів, господарських експертів та працівників адміністративних державних служб. Входить в трійку найкращих ВНЗ Республіки Польща, що підтверджують стабільно високі позиції в рейтингах. В університеті можна здобути ступені бакалавра, магістра (МВА) та отримати звання доктора. Також студентам пропонується понад 70 післядипломних програм. Факультети та спеціальності  - на будь-який смак та інтерес. Вартість навчання: 1500 -1600 євро в рік.

Університет Банківської Справи в Познані – це вищий навчальний заклад з 20-ти річним досвідом в наданні освітніх послуг на бізнес-напрямках підготовки. Місія університету – це партнерство в розвитку професійної кар’єри студентів та випускників. Університет ВСБ в Познані пропонує освітні послуги І освітнього ступеня (бакалавр та інженер) за 9-ма напрямами підготовки, навчання ІІ освітнього ступеня (магістр), післядипломне навчання (зокрема, у сфері адміністрації, екології, фінансів та бухгалтерського обліку, ІТ, маркетингу, нерухомості, педагогіки, бухгалтерського обліку, управління), навчання MBA, а також Executive MBA, тренінги, мовні курси, а також майстер-класи. Вартість навчання: 1100 – 1900 євро в рік, залежно від факультету.

Познанський Політехнічний Університет був створений на базі державної школи машинобудування, є одним з провідних політехнічних вузів Польщі. Славиться вуз  тісною співпрацею з підприємствами, що дозволяє бути в курсі їхніх потреб та готувати високваліфіковані кадри в залежності від актуальних запитів промисловості. Познанський політехнічний університет може похвалитися досягненням світового рівня: проектуванням безпілотних літальних апаратів, гібридних автомобільних двигунів, мобільних командних центрів тощо. Популярні факультети – транспорт, мехатроніка, біомедична інженерія, електроніка, будівництво, архітектура,  енергетика, хімічні технології та багато інших. Вартість навчання  2300-3100 євро в рік.

Якщо ж ваш інтерес – іноземні мови, пропонуємо розглянути Університет Іноземних Мов ім. Самуіла Богуміла Лінде в Познані. Пропозиція напрямків навчання:
англійська філологія,  німецька філологія,  японська філологія, китайська філологія, іспанська філологія, корейська філологія, шведська, норвезька і датська мови. Вартість навчання – 1200-1300 євро в рік.

Collegium Da Vinci є одним з кращих приватних університетів у Великопольському воєводстві. Навчання проводиться польською та англійськими мовами. Факультети: інформатика, нові медіа, аналіз даних - BIG DATA, графічний дизайн, проектування ігор, креативний відеопродакшн та інш. Вартість навчання: 1700-2500 євро в рік.


 

Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».

Пресцентр ОсвітаПоль™

(044) 584-49-26

(097) 747-64-02

(050) 437-28-03

info@osvitapol.info

www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!