Новини

15 Серпня, 2023
Що вивчають на факультеті "Внутрішня безпека"?
Що вивчають на факультеті
Що вивчають на факультеті "Внутрішня безпека"?
Внутрішня безпека - цікавий, сучасний, практичний і важливий напрям. Факультет внутрішньої безпеки має міждисциплінарний характер і охоплює сфери економіки, юридичних й гуманітарних наук.
Такий напрям відкриває не тільки великі перспективи працевлаштування, а й навчає креативності, логічному мисленню, витривалості та відповідальності. Отримані знання допоможуть детально аналізувати та оцінювати явища, пов'язані з безпекою населення на місцевому, регіональному та глобальному рівнях, а також вживати ефективних й раціональних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Внутрішня безпека охоплює: державну, громадську, техногенну, екологічну, економічну, енергетичну, інформаційну безпеку, а також безпеку особистості.
Дії, які вживаються для забезпечення національної безпеки, складаються з: захисту державного і суспільного ладу, забезпечення територіальної недоторканності та суверенітету, забезпечення політичної та економічної незалежності нації, її здоров'я, охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю.
Широкий вибір спеціальностей дає можливість більш детально вивчити різні напрямки цього факультету. Загалом налічується понад 20 спеціальностей:
-Митниця та міжнародна логістика
-Антикризове управління
-Безпека у кіберпросторі
-Безпека морського та повітряного транспорту
-Боротьба з організованою злочинністю та тероризмом
-Детектив
-Криміналістика
-Переговори у дипломатії
-Розвідка і контррозвідка
-Територіальна оборона країни
-Управління безпекою та обороною
Випускники з дипломом факультету внутрішньої безпеки можуть працювати в публічній адміністрації, поліції, агентствах внутрішньої безпеки, прикордонній охороні, у бюро охорони уряду, у штабах управління в умовах кризи та фірмах, що займаються охороною осіб і майна.
Пропозиція польських вузів у цій галузі є досить широкою. Середня ціна становить 1200-1600 євро за рік.
Проте слід зауважити, що не всі позиції навчання та працевлаштування доступні іноземцям у цій сфері.

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!