Новини

Зимовий набір до польських Університетів триває! Початок навчання — березень 2024 детальніше>>>

 

10 Січня, 2024
Інтернет-магазини у Польщі
Інтернет-магазини у Польщі

Інтернет-магазини у Польщі

Більшість торгових мереж у Польщі мають свої інтернет-магазини і з кожним роком кількість інтернет-покупок тільки збільшується.

Список найвідоміших та найпопулярніших польських інтернет-магазинів:

���Першим у цьому списку знаходиться Empik. Це, здебільшого, книгарня, але тут також можна придбати товари для хобі та найрізноманітніші  подарунки. На сайті кілька великих продавців пропонують понад 300 тисяч товарів. Сайт відрізняється від Allegro та Amazon тим, що на ньому можуть продавати лише вибрані користувачі.

���Другим за популярністю є Media Expert. Цей магазин здебільшого займається продажем техніки та електроніки: телевізори, ноутбуки, планшети, побутова техніка тощо. Ціни тут дуже прийнятні.

���Aliexpress. Як відомо, на цьому сайті можна знайти абсолютно все, від брендових речей до незрозумілих та безглуздих  дрібничок. На даний момент сайтом користується понад 5 мільйонів людей у Польщі.

���Castorama та IKEA. Вони пропонують понад 60 тисяч товарів для дому та саду. IKEA є особливо вигідним для студентів, молодих сімей, які орендують квартири. У магазині можна купити всі необхідні меблі, декор, різні дрібниці для дому за приємними  цінами.

���Rossman. Це найбільший магазин з товарами для догляду за собою. Магазин так само дивує приємними цінами та постійними акціями. Тут можна придбати хорошу побутову хімію, косметику і навіть деякі продукти. В основному, це еко-продукти та продукти правильного харчування, багато з яких ви більше ніде не знайдете.

На думку більшості поляків, в інтернет-магазинах купувати набагато вигідніше, тому що асортимент набагато ширший і багато товарів доступні лише тут.

Не  так давно ще й Amazon вийшов на польський ринок. А це не може не тішити як покупців, так і підприємців.

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!