Новини

07 Травня, 2019
Школи польської мови «ОсвітаПоль» - вивчай мову з професіоналами!
Школи польської мови «ОсвітаПоль» - вивчай мову з професіоналами!

Швидка та проста адаптація до польського мовного середовища, нової країни та умов навчання багато в чому залежить від рівня володіння польською мовою. До того ж, чим вищий рейтинг університету, тим суворіші вимоги до рівня мови він висуває.

Отже, якщо ви плануєте навчання в Польщі, то рекомендуємо якомога раніше розпочати вивчення мови, а найефективніше це робити з професіоналами.

Професійні курси для швидкого, приємного та ефективного вивчення мови

Польсько-українська програма «ОсвітаПоль», надаючи всеохоплюючу підтримку українським учням та студентам у вступі до польських вишів, шість років назад відкрила Загальноукраїнський центр вивчення польської мови. За цей час Центр розвинув мережу фахових курсів по всій країні, що сьогодні нараховує 10 комфортних сучасних офісів у найбільших містах України:

  • Вінниця,
  • Дніпро,
  • Запоріжжя,
  • Івано-Франківськ,
  • Київ,
  • Кропивницький,
  • Кривий Ріг,
  • Одеса,
  • Харків,
  • Херсон.

Для тих учнів, що прагнуть освоїти польську мову, проте не мають часу чи можливостей відвідувати групові заняття, Центр пропонує дуже ефективні Скайп-курси з носіями мови. Так, на індивідуальних заняттях (або у групі з двох осіб) в онлайн режимі учень має змогу навчатися у дипломованих філологів, поляків, що складають план занять, відповідно до потреб, визначених цілей. Така плідна робота особливо актуальна для абітурієнтів, які прагнуть вступати до медичних, технічних та економічних напрямків.

Ефективність вивчення мови разом з «ОсвітаПоль» підтверджується чисельними позитивними відгуками, легким вступом та адаптацією наших учасників, а також високими результатами наших учнів. Так, нещодавно наша учениця Лілія Летвищенко з Дніпра дала привід пишатися нею, довівши, що маючи мету та засоби її досягнення, можна досягти високих результатів.

Дівчина навчається на курсах «ОсвітаПоль» з вересня 2018 року, за цей час освоїла рівні А1, А2, працює над рівнем В1. У цьому році Лілія написала наукову роботу «Структурний аналіз термінів косметики та косметології в польській мові» до Малої Академії Наук, що зайняла друге місце в області. Чудова робота - подвійна користь, адже вона стосується і мови, і майбутньої спеціальності, що собі вже обрала учениця. Досягти таких високих результатів за менш ніж рік навчання іноземної мови досить важко, проте наполегливість учениці та фахові викладачі доводять протилежне. Лілія стверджує: «Нудно на заняттях «ОсвітаПоль» не буває. Курси дуже цікаві, учителя веселі, вони грамотно викладають матеріал, саме так, як потрібно для дітей».

Загальноукраїнський центр вивчення польської мови  - вивчайте польську мову з професіоналами, досягайте високих результатів.


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!