Новини

Не знаєте польської? Вступайте та розпочинайте навчання українською мовою у польському ВИШІ або на річних курсах в Польщі  детальніше >>>

04 Травня, 2023
Чи можна пропускати пари у польських вишах?
Чи можна пропускати пари у польських вишах?
Система освіти в Польщі відрізняється від нашої. Тут навчання більше розраховане на самостійну роботу. Після пар студенти повинні самостійно проходити матеріали для гарного закріплення або освоєння нової інформації. Саме тому в багатьох університетах, окрім суботи та неділі, є ще один вихідний для самоосвіти, і в розкладі буде небагато пар.
У Польщі викладачі ніколи не змушують студентів навчатися. Через це багато іноземних студентів, які звикли до постійного контролю з боку шкільних вчителів і батьків, розслабляються і потім наганяють втрачені знання.
Домашні завдання тут теж задають дуже рідко, зате на іспитах з вас запитають як треба.
Однак, багато викладачів вимагають відвідування. Якщо пропущено більше занять, аніж належить, то студентів можуть не допустити до сесії або знизити оцінку на іспиті на кілька балів.
Але якщо у вас буде хороша відвідуваність, ви вчасно достроково здаватимете проєкти, презентації та будете активними на заняттях - викладач може звільнити вас від складання іспиту або заліку, попередньо виставивши оцінку.
Як правило, заняття розділені на дві частини: лекції (теорія) та семінари (практичні заняття). Оскільки на лекціях присутня велика кількість людей, то відвідуваність перевіряють рідко, але на практичних заняттях ваша присутність є обов'язковою.
Якщо з якоїсь причини ви не змогли прийти на заняття, потрібно враховувати, що допускається всього 2-3 пропуски за семестр без наслідків.Наступні пропуски доведеться відпрацьовувати, це можуть бути якісь додаткові завдання, ессе чи презентації.
Для того, щоб студента допустили до сесії, у нього має бути регулярна відвідуваність та закриття всіх боргів. Якщо ви не змогли скласти іспит у визначений термін, то існує одна безкоштовна перездача, а всі наступні вже платні. Також доведеться платити "варунек", який коштує як цілий семестр цього предмета.
Тому навчання має бути на першому місці. А здасте ви сесію чи ні, це вже залежатиме від вас самих і від ваших докладених зусиль.

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль».
Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

ОСТАННІ НОВИНИ

02Липня
ЯК ОТРИМАТИ ОРИГІНАЛ ВИТЯГУ З ВІДОМОСТЕЙ РЕЗУЛЬТАТІВ НМТ

До уваги АБІТУРІЄНТІВ ТИХ ВУЗІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬ ОРИГІНАЛ документа з результатами НМТ-2024!

Детальніше
13Червня
ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДО ПОЛЬСЬКИХ ТЕХНІКУМІВ ТА ЛІЦЕЇВ!
 Заявки на гарантований Вступ - 2024 до польських технікумів та ліцеїв 
Детальніше
27Травня
НАВЧАННЯ УКРАЇНСЬКОЮ або РІЧНІ КУРСИ В ПОЛЬЩІ

Не знаєте польської мови, але маєте велике бажання навчатись в Польщі вже з жовтня 2024 року? Маємо для вас пропозиції!

Детальніше
19Травня
Польські технікуми та ліцеї - безкоштовне навчання для українців

Якщо вас цікавить освіта в Польщі, не обов’язково чекати закінчення 11 класу — польські ліцеї та технікуми радо відчиняють свої двері для українців. Маючи на руках свідоцтво про повну середню освіту після закінчення 9 класу, ви можете продовжити навчання в Польщі безкоштовно!

Детальніше
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!