Новини

05 Березня, 2019
Навчання в Польщі – популярні професії серед українців
Навчання в Польщі – популярні професії серед українців

Вступна кампанія в Польщі на 2019-2020 навчальний рік триває. Серед українських абітурієнтів, які прагнуть отримати вищу освіту в Польщі, на даний момент головне питання – який фах обрати, щоб в майбутньому професія була затребуваною та добре оплачуваною.

Раніше, ми писали про 10 спеціальностей, які гарантують високооплачувану роботу в Польщі. Проте корисною інформацію стануть не лише думки польських експертів, а також міркування наших співвітчизників. Освітня програма «ОсвітаПоль», маючи інформацію про вибір українських студентів минулих вступних кампаній, зробила порівняльний аналіз їх вподобань.

Топ 10 спеціальностей 2018

 1. Менеджмент
 2. Туризм та готельний бізнес
 3. Інформатика
 4. Міжнародні відносини
 5. Логістика
 6. Філології
 7. Косметологія
 8. Журналістика
 9. Фізичне виховання
 10. Психологія

 

Топ 10 спеціальностей 2017

 1. Міжнародні відносини
 2. Туризм та готельний бізнес
 3. Інформатика
 4. Менеджмент
 5. Англійська філологія
 6. Логістика
 7. Маркетинг
 8. Косметологія
 9. Сестринська справа
 10. Журналістика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З порівняльної таблиці помітно, наскільки зріс рейтинг професій у сфері менеджменту, та навпаки, зменшився у напрямку «міжнародні відносини». Також варто відмітити зростаючу популярність напрямків «фізичне виховання» та «психологія», що раніше не входили в десятку.

Очевидно, що Польща має досить різноманітні, якісні та перспективні освітні пропозиції на будь-який смак та фінансові можливості. Приходьте до офісів Програми «ОсвітаПоль» чи телефонуйте за вказаними номерами, і ми допоможемо вам зорієнтуватись у пропозиція та відкрити для себе нові горизонти.

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!