Новини

13 Березня, 2020
Реєстрація до польських технікумів та ліцеїв
Реєстрація до польських технікумів та ліцеїв

Вступна кампанія до польських технікумів та ліцеїв суттєво відрізняється від вступної кампанії до вищих навчальних закладів. Раніше розпочинається вступ і першочергово приймають громадян Польщі, лише потім - іноземців.

Так, станом на середину березня в популярних технікумах та ліцеях, які є нашими партнерами, залишилося лише по кілька вільних місць на 2020-2021 навчальний рік. Тому, якщо ви плануєте розпочати навчання в польському технікумі в 2020 році, не зволікайте, обирайте спеціальність, навчальний заклад та реєструйтесь.

Разом із Програмою «ОсвітаПоль» вступ до технікумів і ліцеїв Польщі зручний, простий та, головне, гарантований.

Переваги польських технікумів і ліцеїв:

  • європейська якість навчання;
  • гарна матеріальна база навчальних закладів, кваліфіковані освітні кадри;
  • навчання у більшості технікумах, ліцеях безкоштовне, батьки сплачують лише за проживання та харчування дітей (90-150 євро/місяць);
  • по закінченню навчання випускник отримує європейський диплом, що дозволяє офіційно працевлаштовуватися в Польщі, Німеччині, Австрії, інших країнах ЄС;
  • диплом польського ліцею чи технікуму дає можливість спрощеного вступу до польських ВНЗ.

Навчання в польських технікумах, ліцеях для української молоді – це чудова нагода розпочати раніше інтеграцію в європейське суспільство, отримати можливість спрощеного вступу до будь-якого польського університету.

   Перейти до розділу

«ТЕХНІКУМИ, КОЛЕДЖІ ТА ЛІЦЕЇ»


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!
Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

ОСТАННІ НОВИНИ

27Березня
Нові освітні пропозиції від Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Нові освітні пропозиції від Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві: нові факультети, безкоштовні курси та стажування за кордоном.

Детальніше
24Березня
АКЦІЯ! Знижка 1000 грн. на послуги вступу до ВНЗ, ТЕХНІКУМІВ ТА ЛІЦЕЇВ!
Детальніше
20Березня
До уваги громадян України, які вимушені залишитися в Польщі через обмеження на кордоні, а термін їх легального перебування в Польщі завершується з 15 березня.
Детальніше
19Березня
Корисні поради для тих, хто вивчає польську мову

Польська й українська мова багато в чому схожі, особливо на лексичному рівні. Проте це не означає, що для вивчення польської мови не потрібно докладати зусиль. Дехто для її освоєння записується на курси, дехто пробує самостійно опанувати за допомогою підручників та онлайн-уроків

Детальніше

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?

СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!