Новини

22 Жовтня, 2020
Реєстрація до польських технікумів та ліцеїв
Реєстрація до польських технікумів та ліцеїв

Вступна кампанія до польських технікумів та ліцеїв суттєво відрізняється від вступної кампанії до вищих навчальних закладів. Раніше розпочинається вступ і першочергово приймають громадян Польщі, лише потім - іноземців.

Кількість місць для іноземців в цих навчальних закладах є обмеженою. Тому, якщо ви плануєте розпочати навчання в польському технікумі у 2021 році, не зволікайте, обирайте спеціальність, навчальний заклад та реєструйтесь.

Разом із Програмою «ОсвітаПоль» вступ до технікумів і ліцеїв Польщі зручний, простий та, головне, гарантований.

Переваги польських технікумів і ліцеїв:

  • європейська якість навчання;
  • гарна матеріальна база навчальних закладів, кваліфіковані освітні кадри;
  • навчання у більшості технікумах, ліцеях безкоштовне, батьки сплачують лише за проживання та харчування дітей (90-150 євро/місяць);
  • по закінченню навчання випускник отримує європейський диплом, що дозволяє офіційно працевлаштовуватися в Польщі, Німеччині, Австрії, інших країнах ЄС;
  • диплом польського ліцею чи технікуму дає можливість спрощеного вступу до польських ВНЗ.

Навчання в польських технікумах, ліцеях для української молоді – це чудова нагода розпочати раніше інтеграцію в європейське суспільство, отримати можливість спрощеного вступу до будь-якого польського університету.

   Перейти до розділу

«ТЕХНІКУМИ, КОЛЕДЖІ ТА ЛІЦЕЇ»


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!
Прес-центр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

ОСТАННІ НОВИНИ

20Листопада
Нам є ким пишатись! Наші учні – наша гордість!

Історія учня Дніпровської школи польської мови «ОсвітаПоль» – Трояка Богдана, що зайняв І місце у Всеукраїнському конкурсі від Малої Академії Наук та поступив на бюджет польського державного університету.

Детальніше
13Листопада
Сертифікований іспит з польської мови

Особливості складення державного іспиту з польської мови та що він дає українському абітурієнту

Детальніше
10Листопада
7 основних відмінностей польської системи освіти від української

Не дивлячись на те, що Україна і Польща - сусідні держави, відмінностей між системами освіти в обох країнах більш ніж достатньо. 

Детальніше
05Листопада
Знання польської мови – запорука успішного навчання та легкої адаптації в Польщі

Швидкість і легкість адаптації до нової країни, іншомовного оточення й навчального закладу напряму залежить від того, наскільки добре першокурсник володіє польською мовою. Навіть якщо ви вступайте на спеціальність з англійською мовою викладання, все ж польська вам знадобиться в деканаті, у

Детальніше
З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!