Новини

30 Жовтня, 2019
Рейтинг польських університетів, що виховали найбільше мільйонерів
Рейтинг польських університетів, що виховали найбільше мільйонерів

Випускники яких польських університетів стали мультимільйонерами

Вища освіта – це визначальний крок для молодої особи, іноді гарний поштовх, а айчастіше перспективний внесок у майбутнє. Якісна вища освіта в Польщі плюс активність, прогресивне мислення та завзяття випускника дають гарні наслідки. У цьому переконує нас рейтинг польських вузів, з точки зору успішності їх випускників.

Організація Pracownia 2033 з міста Вроцлав провела цікаве дослідження, оцінивши перспективність польських вищих навчальних закладів за статками їх випускників. На основі фінансової звітності людей, які мають у власності понад 100 млн доларів, та відкритої й втаємниченої інформації про їх освіту (успішні люди не завжди відкриті) було зроблено цікаві висновки.

Лідирує у рейтингу Гірничо-металургійна академія в Кракові (AGH), яка виховала у своїх приміщеннях 10 мультимільйонерів. Представник Академії зазначив: «Це чудовий привід для гордості. Результати випускників свідчать про те, що отриманні знання у нас із часом окуповуються». Також він відзначив, що керівництво університету чудово розуміє, що має виховувати сьогодні спеціалістів таких професій, що нині ще й не існують. Адже хто знав кілька років тому про роботу з «хмарними технологіями», а сьогодні це вже буденність.

Далі друге, третє й четверте місця розділили між собою університети з Варшави, Вроцлава, Лодзі, Глівіце. Отже, загальний рейтинг польських університетів, що виховали мільйонерів, виглядає так:

  • 1 місце – Гірничо-металургійна академія в Кракові з 10 випускниками, що мають понад 100 млн доларів;
  • 2 місце – Варшавський університет і 8 випускників мультимільйонерів;
  • 3 місце – Варшавський технологічний університет і його 6 випускників;
  • 4 місце розділили між собою Вроцлавський університет, Сілезький технологічний університет з Глівіце та Технологічні університети з Вроцлава й Лодзі. Вони мають по три випускники зі статками понад 100 млн доларів.

Дане дослідження показало, що на даний час більш успішними стають студенти технічних факультетів, девелопери, розробники комп’ютерних ігор.


Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації, стосовно освіти в Польщі, ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Прес-центр ОсвітаПоль™

(044) 584-49-26

(097) 747-64-02

(050) 437-28-03

info@osvitapol.info

www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!