Новини

05 Листопада, 2020
Знання польської мови – запорука успішного навчання та легкої адаптації в Польщі
Знання польської мови – запорука успішного навчання та легкої адаптації в Польщі

Швидкість і легкість адаптації до нової країни, іншомовного оточення й навчального закладу напряму залежить від того, наскільки добре першокурсник володіє польською мовою. Навіть якщо ви вступайте на спеціальність з англійською мовою викладання, все ж польська вам знадобиться в деканаті, у магазинах, транспорті та навіть у розважальних закладах. Тому якщо вас цікавить освіта в Польщі, рекомендуємо якомога раніше розпочати вивчення мови для легкої адаптації та успішного навчання.

Варіанти вивчення польської мови – переваги кожного з них

Саме низький рівень володіння польською мовою може стати проблемою для молодої особистості, яка щойно переїхала з родинного гнізда до нової країни, щоб розпочати самостійне життя. Програма «ОсвітаПоль» наполегливо рекомендує освоїти мову до від’їзду на навчання. І чим раніше ви почнете, чим вищий будете мати рівень, тим простіше для вас пройде етап адаптації. Щоб допомогти своїм студентам швидше й краще підготуватися до навчання в Польщі, «ОсвітаПоль» пропонує декілька варіантів вивчення мови. Обирайте, який зручніший саме для вас.

  1. Групове вивчення польської мови в офісах «ОсвітаПоль» в найбільших містах України. Навчання проводиться в міні групах по 3-5 осіб. До вибору пропонується курс інтенсив, курс зручний та курс у вихідні. Навчають досвідчені викладачі «ОсвітаПоль», що мають багаторічний досвід роботи й високу кваліфікацію.
  2. Індивідуальне вивчення польської мови онлайн по Skype. Така форма навчання має багато переваг, оскільки заняття проводяться у зручний саме для вас час із будь-якого куточку світу, головна умова - наявність інтернету та пристрою, що під'єднаний до Skype. Також суттєво, що викладачі онлайн-курсів – це носії мови, педагоги з багаторічним стажем викладання польської мови, як іноземної. Всі дидактичні матеріали надаються в електронному вигляді.
  3. Участь в розмовному клубі "ОсвітаПоль. Зустрічі відбуваються через Skype, тривають по 90 хв, вартість 1 години заняття - 67 грн. Щоб подолати мовний бар’єр та скованість, розширити словниковий запас, потренуватись з носіями мови. Застосовуються нестандартні форми навчання. 
  4. Інтенсивний курс вивчення польської мови в Польщі, безпосередньо в мовному середовищі. Для всіх учасників «ОсвітаПоль» перед початком першого семестру протягом вересня проводиться інтенсивний курс вивчення польської мови й адаптації до нової країни. Звісно, такий формат має дуже високі показники ефективності, проте до нього варто підходити вже з певними знаннями, з певним рівнем володіння мови.

Вивчення польської мови, її вдосконалення, підвищення рівня багато в чому залежить саме від вас. Адже ніхто не скасовував самоосвіту. Дуже корисним буде перегляд серіалів, фільмів польською мовою, прослуховування польських пісень. Не зайвим буде познайомитися з носіями мови в соціальних мережах, щоб повправлятися в спілкуванні, краще пізнати націю.

Успішність навчання в Польщі, адаптація до нового середовища залежить від вас, від своєчасної підготовки й бажання її розпочати. Всі інші проблеми, що пов’язані зі збором необхідних документів, їх подачею, юридичним оформленням, доручіть професіоналам – фахівцям «ОсвітаПоль»!


Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

Пресцентр ОсвітаПоль™
(044) 584-49-26
(097) 747-64-02
(050) 437-28-03
info@osvitapol.info
www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!