Новини

08 Січня, 2021
Чи можна поєднувати навчання і роботу в Польщі?
Чи можна поєднувати навчання і роботу в Польщі?

Не «можна», а «потрібно»!  В європейських країнах серед студентів заведено підробляти, починаючи з другого курсу. Хоча деякі студенти  починають працювати ще з першого курсу.  Але важливо пам'ятати, що навчання  - це перш за все!

Поєднуючи навчання та роботу, студенти отримують чудову можливість:

  • самостійно заробляти на свої потреби, хобі та відпочинок;
  • отримати досвід роботи, який дуже знадобиться надалі при працевлаштуванні ;
  • навчитися цінувати свою працю і працю інших людей;
  • познайомитись з новими людьми;
  • швидко адаптуватись до мовного середовища та краще пізнати культуру та менталітет польського народу

⠀Держава подбала про те, щоб іноземні студенти стаціонарної форми навчання в Польщі могли влаштуватися на роботу без оформлення будь-яких дозволів. Польські роботодавці охоче беруть молодих людей на роботу.

Найчастіше в перші роки навчання студенти працюють в барах, кафе, ресторанах  офіціантами, барменами, працівниками кухні. Також часто вони підробляють роздаючи листівки і проводячи різноманітні анкетування, працюють в супермаркетах  та магазинах промислових товарів, в кур’єрських службах.

Також добре можна заробляти, навчаючи поляків української чи російської мови. Студенти старших курсів англійської чи іншої філології також часто  займаються репетиторством. Година такого уроку оплачується від 10 євро. Також добре оплачується робота в кол-центрі. Але на таку роботу візьмуть лише тоді, коли студент вже добре володіє польською мовою.

Але перший рік навчання ми, все ж таки,  рекомендуємо цілком і повністю присвятити навчанню.


 

Отримати вичерпні відповіді та консультації стосовно освіти в Польщі ви можете у фахівців Програми «ОсвітаПоль». Приймайте зважені рішення!

 Пресцентр ОсвітаПоль™

(044) 584-49-26

(097) 747-64-02

(050) 437-28-03

info@osvitapol.info

www.osvitapol.info

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!