Новини

01 Грудня, 2014
Карта студента « ОсвітаПОЛЬ - Асистент » - доказ нашої турботи

Програма ОсвітаПОЛЬ з радістю сповіщає своїх абітурієнтів, що, починаючи з вступної кампанії 2014 року, ви отримуєте ще більше переваг. Всі наші підопічні отримають доказ нашого опікування – Карту Студента, яку ви отримуєте в рамках програми ОсвітаПОЛЬ-Асистент. Ця карта матиме унікальний ідентифікаційний номер, який потрібно буде назвати у разі звернення до контакт-центру і вирішення поточних питань. Картка зміцнить зв’язок і дозволить отримувати лише найякісніше обслуговування.

Її наявність стане підтвердженням нашої цілодобової підтримки і уваги до ваших потреб. Карта студента дозволяє вам користуватися усіма перевагами співробітництва з ОсвітаПОЛЬ. В рамках проекту ОсвітаПОЛЬ-Асистент плануються і інші приємні бонуси. На разі ведуться переговори щодо знижок на авіа та авто-квитки для наших студентів. Розглядається також можливість знижок на шопінг у мережі фірмової одежі в Польщі. 

З’ЯВИЛОСЬ ПИТАННЯ?
СКОРИСТАЙТЕСЯ ФОРМОЮ ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ АБО НАДІШЛІТЬ ЗАПИТ! МИ З РАДІСТЮ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ТА УТОЧНЕННЯ!